Poyraz Karayel - 82. Bölüm (Veda) Yorumları

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Valla final için uzun bir şeyler yazmaya mecalim yok, sadece alelacele final yapmak zorunda bırakıldığı için böyle olduğunu düşünüyorum, bence ekibin de içine sinen bir final olmadı. Bir de üçüzler çok sevimli. :D

Ha bir de yeri gelmişken Kırgın Çiçekler hangi gündü, yayınlandığı gün forumda başlığını ziyaret etmeyi düşünüyorum.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ayrıca Oğuz Atay kitaplarını okuyan biri olarak , Ethem Özışıkta oldukça yararlanmış birebir götürdü diziyi :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,061
Valla final için uzun bir şeyler yazmaya mecalim yok, sadece alelacele final yapmak zorunda bırakıldığı için böyle olduğunu düşünüyorum, bence ekibin de içine sinen bir final olmadı. Bir de üçüzler çok sevimli. :D

Ha bir de yeri gelmişken Kırgın Çiçekler hangi gündü, yayınlandığı gün forumda başlığını ziyaret etmeyi düşünüyorum.
Bekleriz gel izlediğini bilmiyordum :A

Ayrıca Oğuz Atay kitaplarını okuyan biri olarak , Ethem Özışıkta oldukça yararlanmış birebir götürdü diziyi :(
Çakma dizi :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,757
Puanı
410
Kesinlikle erkekler ağlamaz lafı yanlıştır ! İlker Kaleli'ye bravo ! Böyle mutsuz bir son yakışmadı ama 82 bölümlük serüven'e de mutlu son da olmazdı ! Ne diyelim inşallah Poyraz Karayel efsanesi beyazperdede devam eder yada bir ihtimal olur ! Teşekkürler Poyraz Karayel ekibi

Ekli dosyalar

• IMG_1088.PNG
    IMG_1088.PNG
    711.2 KB · Hit: 2

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Yorum yapacak dermanım kalmadı, durum güncellemesinde de söylediğim gibi çok vurucu bir final oldu. Daha detaylı yorumu yarın yaparım.

Bu arada güldürmeye çalıştığını biliyorum ama bu sefer olmuyor. Dizi final yapıyor ve siz buraya dalga geçmeye geliyorsunuz. Biz Kırgınlar'a aynı şeyi yapsak bir ton laf yeriz. @denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,061
Yorum yapacak dermanım kalmadı, durum güncellemesinde de söylediğim gibi çok vurucu bir final oldu. Daha detaylı yorumu yarın yaparım. :)

Bu arada güldürmeye çalıştığını biliyorum ama bu sefer olmuyor. Dizi final yapıyor ve siz buraya dalga geçmeye geliyorsunuz. Biz Kırgınlar'a aynı şeyi yapsak bir ton laf yeriz. @denizz19
Ayy abartma sanki 10 bölümde yayından kalkmış gibi konuşma Allah aşkına. :D BBS de bittiğinde üzülmüştüm ama bitti unuttum Yani :D bence bu kadar bölüm izlemişsiniz şükredin takılıyorum Yani :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kısaca Burçinin yeni dizisini bekliyoruz come Burçin :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Ayy abartma sanki 10 bölümde yayından kalkmış gibi konuşma Allah aşkına. :D BBS de bittiğinde üzülmüştüm ama bitti unuttum Yani :D bence bu kadar bölüm izlemişsiniz şükredin takılıyorum Yani :D
Niyetin kötü değil biliyorum ama daha yeni finali izlemişken böyle yorumlar görünce insan sinirleniyor. Yani güldürmeye çalıştığın belli ama güldürmüyorsun. Seni sevdiğimi bilirsin ama biz aynı şeyi yapsak sen de böyle bir tepki verirsin kabul et.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,613
Puanı
1,061
Niyetin kötü değil biliyorum ama daha yeni finali izlemişken böyle yorumlar görünce insan sinirleniyor. Yani güldürmeye çalıştığın belli ama güldürmüyorsun. Seni sevdiğimi bilirsin ama biz aynı şeyi yapsak sen de böyle bir tepki verirsin kabul et.
Ben ağzınızın payını verirdim :F neyse hadi yasını tut :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Bu arada final ile ilgili söyleyecek çok şey var ama Eda, Songül, Zülfikar ve Meltem için çok sevindim. Bahri de ailesinin yanına gitti, ama Despoş için kötü oldu. Neyse şimdi konuşmaya başlasam 5 sayfalık yazı çıkar o yüzden kafamı biraz daha toparlamam lazım.

Allah belanı versin Nevra...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
O kadar vurucu ve üzücü bir final oldu ki yorum yapmaya mecalimiz kalmadı. Ancak ben hem Ethem Özışık'ın, hemde ekibin daha iyi bir final bölümü çekebileceklerini düşünüyorum. Kanal D'nin acele bir şekilde final kararı almasının etkisi var böyle vurucu bir final olmasında. Detaylı yorumumu bende yarın yapacağım...

Bu arada final yapan bir dizinin, final bölümü konusunda Kırgın Çiçekler konuşman doğru mu sence? Sanırım komik olduğunu düşünüyorsun ama değilsin ve bunu buradaki herkes söylemiş. Hala ısrar ediyorsun komik olmayan ama komik olduğunu sandığın mesajlarını yazmakta. @denizz19