En Zararlı Yedi İçecek Açıklandı!

Siz Hangi yada Hangilerini Tüketiyorsunuz?

• Alkol

• Süt Tozlu Kahve

• Milkshake

• Enerji İçecekleri

• Yapay Meyve Suları

• Sıcak Çikolata

• Kola

• Hiçbirini tüketmiyorum

• Hepsi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
Zararlı yiyeceklerde ve içeceklerde sıkıntı yok tek sıkıntı fazla tüketmemek ve kullanmamak.Biz insanız robot değil yav :d:
Aynen öyle insanız.

Alkol felan anlarım hadi yapay meyve suyu da olsun. Ama yazın kola, kış aylarında şimdi sıcak çikolata içilmez mi ya hiç mi canı çekmez insanın. Canı çektiğinde de icmezsen ne anlamı var ki yaşamanın. 10 bardak değil 1 bardak iç ama iç nolcak. :)

Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Aynen öyle insanız.

Alkol felan anlarım hadi yapay meyve suyu da olsun. Ama yazın kola, kış aylarında şimdi sıcak çikolata içilmez mi ya hiç mi canı çekmez insanın. Canı çektiğinde de icmezsen ne anlamı var ki yaşamanın. 10 bardak değil 1 bardak iç ama iç nolcak. :)
Aynen öyle reis.Önemli olan sağlığı 1 şekilde korumak..

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Aynen öyle insanız.

Aynen öyle reis.Önemli olan sağlığı 1 şekilde korumak..
Güzel olan herşey zararlııı beeeeee

Denize karşı 2 kadeh atmışım keyfim olsun 🤭🤭

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
Güzel olan herşey zararlııı beeeeee

Denize karşı 2 kadeh atmışım keyfim olsun 🤭🤭
Zararlı olduğu için değil bence güzel olduğu için zararlı yapmışlar ki herkes içmesin diye. Bu tabi benim düşüncem, alkolün de etkisi olabilir :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,245
Puanı
1,060
Aynen öyle insanız.

Bu kısım acaba banamı :A niyetlenip vazgeçtim demiştim ama bu zararlı vs olduğundan değil, önce bi içme isteği gelip suyu kaynatıyorum sonra çayı tercih ediyorum hep :A ben normal çikolatayıda çok tüketmiyorum, bundan dolayı galiba.
------

Bu arada konun sayesinde kimler alkol tüketiyor öğrenmiş oluyoruz @The_Erinch :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Bu kısım acaba banamı :A niyetlenip vazgeçtim demiştim ama bu zararlı vs olduğundan değil, önce bi içme isteği gelip suyu kaynatıyorum sonra çayı tercih ediyorum hep :A ben normal çikolatayıda çok tüketmiyorum, bundan dolayı galiba.
------

Bu arada konun sayesinde kimler alkol tüketiyor öğrenmiş oluyoruz @The_Erinch :A
Amannnn bennn kahve içmek su kaynatıp sonra gidip dolaptan soğuk içecek alan adamım, buda bişe mi 🤣🤣🤣🤣
------

------

Neysee bu sefer domates atmıyorsun 🤭🤭

• Güldürdün
Reactions: Dosi

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
------

Yok sana değil ya öyle yazdım. Çoğunluk zararlı felan demiş ondan.

Çikolata sevmemek nedir yahu. Sigara değil ki bu. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,245
Puanı
1,060
Yok sana değil ya öyle yazdım. Çoğunluk zararlı felan demiş ondan.

Çikolata sevmemek nedir yahu. Sigara değil ki bu. :(
Sevmiyorum demedim, çok tüketmiyorum dedim. Küçüklüğümden beri böyleyim. Aslında eskiye göre daha fazla tüketmeye başladım. Tatlı krizine girenlerden değilim sadece :A

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,440
Puanı
409
Konuyu kola içerek okumam dışında bir sorun yok :A

Genelde haram olmayan sevdiğim şeyleri zararlı olmalarına rağmen kullanıyorum.

• Güldürdün

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,813
Puanı
560
@Zeyno çikolata dediler 🤭
Kim o hadsizzzz :A Ne demek çikilata zararlı çikilata candır bir kere hayattır, aşktır çikilataaa :love1:

avrupayakasi-cikilatayemeliyim.gif

• Güldürdün

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060