21 Mart 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aldatmak - 62. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Sakla Beni - 21. Bölüm | Star TV

• Kül Masalı - 5. Bölüm | TRT 1

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,497
Puanı
1,061

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
420
Puanı
104
2 izledigim dizi de tepe de yer almislar. tebrik ederim.
artarak devam etmesi dilegiyle . . .

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
547
Puanı
215
Listeye nerden bakıyorsunuz? Ben gündüz kuşağını merak ediyorum ama hangi site full liste yayınlıyor bilmiyorum.
Yanlış kişiye sordun @Ahmed. @Emre Ozansoy ölse bile bunu kimseyle paylaşmaz. Sanki devlet sırrı ! Zamanında ben de 50 tane mesaj yazdım sadece okudu ! insan olan bi cevap yazar evet ya da hayır diye. Bencil insanın teki. Allah hiç kimseyi muhtaç edip düşürmesin bu adını bile anmak istemediğim kişiye. Bencil insan. Neyse bende değil ilk 100, tam 526 tüm liste var. Sana mesaj olarak göndereyim bak. Arkadaşlar isteyen olursa yazsın bana göndereyim. İNSANLARI 'İYİ' TANIYIN, ama HERKESİ 'İYİ' BİLMEYİN ! (maalesef ki)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,681
Puanı
1,060
Yanlış kişiye sordun @Ahmed. @Emre Ozansoy ölse bile bunu kimseyle paylaşmaz. Sanki devlet sırrı ! Zamanında ben de 50 tane mesaj yazdım sadece okudu ! insan olan bi cevap yazar evet ya da hayır diye. Bencil insanın teki. Allah hiç kimseyi muhtaç edip düşürmesin bu adını bile anmak istemediğim kişiye. Bencil insan. Neyse bende değil ilk 100, tam 526 tüm liste var. Sana mesaj olarak göndereyim bak. Arkadaşlar isteyen olursa yazsın bana göndereyim. İNSANLARI 'İYİ' TANIYIN, ama HERKESİ 'İYİ' BİLMEYİN ! (maalesef ki)
Soran herkes ile paylasmak zorunda degil. Samimi oldugu kisiler ile paylasiyor.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy