Barış Kılıç: "Bu İğrençliğin Hesabını Yargı Önünde Soracağım!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,180
Puanı
1,061
baris-kilic-kimdir.jpeg

Kızılcık Şerbeti'nin başrol oyuncusu Barış Kılıç sessizliğini bozdu.

2005'te magazin gündemini sarsan Gamze Özçelik görüntülerini Kılıç'ın çektiği iddia edilmiş, bu olay son günlerde tekrar gündeme getirilmişti. Özçelik'in avukatı Fatih Volkan yıllar sonra yaptığı açıklamada tek sanığın Gökhan Demirkol olduğunu belirtti:
“18 sene önce girdiğim davanın tek sanığı vardı. O da yargılandı. Mahkum oldu ve cezası infaz edildi. Son zamanlarda sosyal medyada çıkan G.Ö’nün videolarını Barış Kılıç’ın çektiği iddia edilmekteyse de bu husus tamamen gerçeklere aykırıdır. Videonun üçüncü bir kişi tarafından çekilmediği bilirkişi raporuyla sabittir. Tarafımca üçüncü bir kişi olduğuna ilişkin bir emare olmuş olsaydı, mutlaka şikayet ederdim. Mahkemede dinlenen otelin güvenlik görevlilerinin beyanında otel odasına iki kişinin çıktığı, bir kişinin lobide beklediği ve daha sonra bu kişinin otelden ayrıldığı beyan edilmiştir. Ayrıca o tarihte Kadıköy Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen ‘Özel hayatın gizliliğine ilişkin’ davada da Barış Kılıç hiç yargılanmamıştır. Antalya’da görülen ana davada sadece tanık olarak dinlemiştir. Ben davalarımla ilgili demeç veren bir avukat değilim. Ancak masum bir insana karşı yapılan bu iftiradan dolayı vicdanım rahatsız oldu. Ve bu hususu, yani Barış Kılıç’ın olay gecesi odada olmadığını açıkça beyan ediyorum.”

Bu açıklamadan sonra Kılıç da Twitter hesabından sessizliğini bozarak iddiayı yayanlarla yargıda yüzleşeceğini belirtti:

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Allahtan korkuları da yok ya o zaman da konuşuldu bu ifadeler yayınlandı Gökhan Demirkol ben çektim videoyu demişti ya

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Tweeti ilk gördüğümde şok olmuştum. Umarım yalan haber yayanlara gereken ceza verilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,502
Puanı
1,060
Sormalı da zaten kimsenin haysiyetiyle bu şekilde oynanamaz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,672
Puanı
1,061
Bir dizinin fanlığını yapmak için iyice yoldan çıktılar. Rakip diziye böyle iğrenç bir iftirayla bel altı vurmak çok ağır suç, umarım bedelini öderler.