Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi 81. Bölüm Yorumları

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
224522_527469647280426_544327688_n.jpg

Behzat Ç. dizisinin 81. Bölüm yorumlarını bu konudan yapabilirsiniz.

23.00'de Star TV'de!

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Vay arkadaş ya neydi o öyle dehset-ül vahset bi bölümdü.Diğer bölümlere göre 15dk falan daha uzundu ama oyunculuk,figuran seçimi hepsi muhtesem ötesi.heleki o 23 yaşındaki behzat ç. varya heme rdal beşikçioğluna yüz yapısı olarak benziyor hemde ses tonu.
Bence 3.sezonun en iyi bölüğmüydü ama.behzat bunu hep yapıyor çektikleri her bölüm öncekinden daha iyi oluyor.behzat ç. resmen kalitesini konuşturdugunu bölümdür.saat 23 olayıda mükemmeldi.birazdan bidaha izliyecem.belki bidaha.akşama kadar giderim böyle belki :D

DarthVADER

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Vay arkadaş ya neydi o öyle dehset-ül vahset bi bölümdü.Diğer bölümlere göre 15dk falan daha uzundu ama oyunculuk,figuran seçimi hepsi muhtesem ötesi.heleki o 23 yaşındaki behzat ç. varya heme rdal beşikçioğluna yüz yapısı olarak benziyor hemde ses tonu.
Bence 3.sezonun en iyi bölüğmüydü ama.behzat bunu hep yapıyor çektikleri her bölüm öncekinden daha iyi oluyor.behzat ç. resmen kalitesini konuşturdugunu bölümdür.saat 23 olayıda mükemmeldi.birazdan bidaha izliyecem.belki bidaha.akşama kadar giderim böyle belki :D

Ben 2 kez izledim :)
Ayrıca 23 yasindaki Behzat'ı da Erdal Besikcioglu seslendiriyordu gibi geldi bana :)

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169

Evet, Erdal Beşikçioğlu seslendiriyor. Ses tonlarıyla oynamışlardır, o yüzden biraz farklı gözüküyor. :)

Olabilir.Ama figuranların hepsine baktıgımızda Çocukluk,Gençlik,Yaşlılık hepsi benziyor.
İnsan yaşlıyken veya gençken değişmeyen tek şey burun yapısıdır.Figuranlarda özenle seçilmiş onun için.
Ayne şekilde Şevketin çocukluguda öyleydi.Dizide anlamadıgın okta varsa ben açıklayabilirim :D
Ayrıca çok emek verilmiş bu bölümdü.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Olabilir.Ama figuranların hepsine baktıgımızda Çocukluk,Gençlik,Yaşlılık hepsi benziyor.
İnsan yaşlıyken veya gençken değişmeyen tek şey burun yapısıdır.Figuranlarda özenle seçilmiş onun için.
Ayne şekilde Şevketin çocukluguda öyleydi.Dizide anlamadıgın okta varsa ben açıklayabilirim :D
Ayrıca çok emek verilmiş bu bölümdü.

Aynen çok emek harcamışlardır. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Verilmek istenilen mesaj; KADERİ DEĞİŞTİREMEZSİNİZ!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Anlatılanlar ilk başta çok anlamsız geldi ama sonradan toparladır. Özellikle son sahnede çok iyi toparladılar. Behzat'ın geçmişini ve geleceğini görmüş olduk.

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Bu bölümden birşey anlamayanlar için kısa bi özetolarak ne alatılmak istendiğini anlatayım ;

Kızına attıgı tokattan ne kadar pişman oldugunu,Öldürdüğü kuşun onun kalbinde ne kadar büyük bir acı bıraktıgını,Anne ve babasının boşanmasının onu ne kadar yıprattıgını,Diyarbakır'da Mine'ye yaptıgı haksızlıgı anlatmış ve birde tabi 23 göndermesi var.
Kıza saat 23.00'da öldü , Mine'ye 23 yaşında terketti ve dizinin saati 23.00'da alınmasına ve 20dk. kısaltılmasınada bir gönderme vardı.20dk. kısaltımasına gönderme nerde diyenler olursa 23 yaşında Mine'den ayrılırken takvime bakarsanız 20 Aralık 1987 Pazar yazıyor.Bu şekilde bir gönderme vardı.Bir diğer gönderme ise 80 yaşındaki haliyle oldu.Ben bak bu kadar içiyorum ama 80'lik delakanlıyım dercesine.Eylül'ün aslında olmamasıda oldukça şaşırtıcıydı.Son olarak ise bütün bunlara geçmişe hayal dünyasında döndü ve müdahale etmek istedi ama tabikide kadere değiştiremedi.Son mesja ise buydu..