'Brooklyn Nine-Nine' Yıldızı Andre Braugher Vefat Etti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,037
Puanı
1,061
GBNYtsbW8AAuSg8

'Brooklyn Nine-Nine' dizisinde canlandırdığı Captain Holt karakteriyle geniş bir hayran kitlesi kazanan Andre Braugher'dan acı haber!

1993-1999 arasında yayınlanan “Homicide: Life on Street” adlı polisiye diziyle çıkış yakalayan, iki kez Emmy ödülü kazanan aktör, ani ve kısa süreli bir hastalığın ardından 61 yaşında hayatını kaybetti.

Sevenlerini yasa boğan haberin ardından dizideki rol arkadaşı Terry Crews, "Bu kadar çabuk gittiğine inanamıyorum. Seni tanıdığım, seninle güldüğüm, seninle çalıştığım ve yeri doldurulamaz yeteneğini izleyerek 8 muhteşem yılı paylaştığım için onur duyuyorum. Bu acıtıyor. Aramızdan çok erken ayrıldın.” sözleriyle aktöre veda etti.

• Üzücü
  • İlginç
Reactions: mrt-06 and Angelica

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,185
Puanı
1,061
Sabah okudugumda cok üzüldüm. Cok sevdigim bir oyuncuydu, özellikle Brooklyn 99 dizisinde cok sempatik bir karakterdi. Topragi bol olsun :T

• Üzücü
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,037
Puanı
1,061
Akciğer kanseri nedeniyle vefat etmiş. Brooklyn Nine-Nine'ı 5 sezon izlemiştim ve dizinin en iyi oyuncularından biriydi. Matthew Perry'den sonra yine üzücü bir kayıp oldu, huzur içinde yatsın. :(