Fav10 Haftanın Trendleri | 1 Ocak - 7 Ocak 2024

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,175
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Görüntülenen Konuları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazılan Konuları​

Haftanın En Çok Reaksiyon Puanı Alan Mesajları​

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Ooooo son dakka hamlemizleee listeyi ortadan delmişizz 🤣🤪🤣🤪🤣

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,565
Puanı
280
@Dosi cim yine bütün aylık, yıllık ne varsa hepsiyle listede. :) Tebrikler :)

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,175
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,175
Puanı
1,060
Boşluğuma geldi. Hiç böyle bir fotoğraf paylaşmanı beklemiyordum. Çok güldüm. Ahahahaha. 😂
Eski zamanımızda burada olsaydın çok denk gelirdin bu ve böyle bir sürü görsele :A
Bu arada ilk kez Survivor ilk haftasında zirvede olmamış :eek: Konu pazar günü açılır bir kaç saat ile haftaya damgası ile başlardı, bu kez 3 koca gün yayınlanmasına rağmen her kategoride geride kalmış. Aylık ve yıllığı alır ama Yinede bunu beklemiyordum @xemrexxx @Angelica
@Yakamoz-Asi @12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Eski zamanımızda burada olsaydın çok denk gelirdin bu ve böyle bir sürü görsele :A
Bu arada ilk kez Survivor ilk haftasında zirvede olmamış :eek: Konu pazar günü açılır bir kaç saat ile haftaya damgası ile başlardı, bu kez 3 koca gün yayınlanmasına rağmen her kategoride geride kalmış. Aylık ve yıllığı alır ama Yinede bunu beklemiyordum @xemrexxx @Angelica
@Yakamoz-Asi @12.Adam

Yıllık da illa ki listede olur merak etme. :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,473
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi @12.Adam

O eski halinden eser yok şimdi…. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,469
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi @12.Adam

Daha alışamadık survivora ondandır :A

• Güldürdün

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,366
Puanı
561
Reaksiyon alarak listeye girmişim öncelikle kendimi tebrik ederim girmek istedigim bir listeydi ama o mesajın beğenilmesine şaşırdım :)

Listeye girenleri tebrik ederim :)
------

Şimdi farkettim @Dosi ile reaksiyon puanlarımız aynı 7 ama ben 10. Kendisi 9. Olmuş başarılarının devamını dilerim :J

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,175
Puanı
1,060
Reaksiyon alarak listeye girmişim öncelikle kendimi tebrik ederim girmek istedigim bir listeydi ama o mesajın beğenilmesine şaşırdım :)

Listeye girenleri tebrik ederim :)
------

Şimdi farkettim @Dosi ile reaksiyon puanlarımız aynı 7 ama ben 10. Kendisi 9. Olmuş başarılarının devamını dilerim :J
Eskiden alfabeye göre oluyor sanıyordum ama o tez çürüdü. Galiba ilk önce 7’ye ulaşan üst sırada yer alıyor. Benim mesaj 2 ocakta almış, seninki bir kaç gün önce :A
6 reaksiyon olanlar ulaşmıyor. Öylelerine denk gelince reaksiyon bırakıyorum listeye girsin diye :A
Niye edeyim :A aylık ve yıllıkta illaki olur. Uzun vadede iş yapan bir konu