Merhaba arkadaşlar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
outlander la vikings e başlayacağına söz vermiştin :) unutmada verilen sözleri asla unutmam fil hafızası var bende :)

hayır fear walkingli diziler izliyormuşta cw izlemiyormuş sanırım hatta üstte @Çiğdem- çok yakınmıştı bu durumdan :))

@MEnes vadiyemi geçti hiç bundan haberim yok ? öyle bişey varsa banlayın gitsin :))
Eski alışkanlık benimkisi. :) Yıllardır izlerim vadiyi ama bunun yanında bir sürü başka işleri de takip ederim. Geniş bir yelpazem var. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
forumdash direk cümleyi kırmızı içine almasa hala lafı üstüne almaya niyetin yokmuş harun :)) zaten dün mesajı yazarken direk lafı sana vurmuştum sen orda karambole getirmişdin olayı :)
@Harunnn60 bu tur konularda çok rahat:F kendisi dizi tavsiyesi aldiğinda ipleri gevşek kendisi dizi tavsiye ettiğinde ipleri sıkı tutuyor:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@Harunnn60 bu tur konularda çok rahat:F kendisi dizi tavsiyesi aldiğinda ipleri gevşek kendisi dizi tavsiye ettiğinde ipleri sıkı tutuyor:F

geçen sene benden kaçamamıştı birkaç diziyi zorlada olsa izlettirmeyi başardım mesela outlander gibi :) tam yakayı ele vermesede bitmez tükenmez telkin ve baskılarla da olsa bayağı yıpratıyoruz vatandaşı :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
geçen sene benden kaçamamıştı birkaç diziyi zorlada olsa izlettirmeyi başardım mesela outlander gibi :) tam yakayı ele vermesede bitmez tükenmez telkin ve baskılarla da olsa bayağı yıpratıyoruz vatandaşı :))
Ama daha bitirmemiş geçn itiraf etti... biraz daha sık boğaz et:F