Olivia Rodrigo - bad idea right?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son dönemin gözde yeni yıldızlarından Olivia Rodrigo, yeni albümü için gün saymaya devam ederken albümden single'ları yayınlamaya devam ediyor.

Albümün yeni teklisi, çıkışıyla birlikte kliplenen "bad idea right?" oldu. Şarkı kısa sürede büyük ilgi gördü...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,805
Puanı
559
Müthiş olmuş yine. 1 haftadır dinle dinle bıkmıyorum. Albümde daha iyilerini de göreceğiz inşallah. :Z

Albüm SOUR'un bir tık daha sert ve hareketli versiyonu olacak anladığım kadarıyla. Vampire'ı Drivers License'a benzetmiştim, bu da Brutal'a benzemiş daha çok. :A

8 Eylül'de Olivia Rodrigo fan club olarak albüm konusunda buluşuyoruz o zaman. :A @bazinga @dreamy @kerem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Müthiş olmuş yine. 1 haftadır dinle dinle bıkmıyorum. Albümde daha iyilerini de göreceğiz inşallah. :Z

Albüm SOUR'un bir tık daha sert ve hareketli versiyonu olacak anladığım kadarıyla. Vampire'ı Drivers License'a benzetmiştim, bu da Brutal'a benzemiş daha çok. :A

8 Eylül'de Olivia Rodrigo fan club olarak albüm konusunda buluşuyoruz o zaman. :A @bazinga @dreamy @kerem
Alanda olacağız, gelsin 8 Eylül…

• Harika
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060

Alanda olacağız, gelsin 8 Eylül…
Baştan söyleyeyim, gömmek için dinleyeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,805
Puanı
559
Gizli gizli dinlediğini biliyorduk :A @phoebebuffay

Bu arada bence de vampire çok daha iyiydi. :A
Gizli fan zaten biliyorum, ben de o yüzden etiketledim ya. :A

İki şarkı da müthiş ama Olivia albümdeki favorisi olarak farklı bir şarkı söyledi bir röportajda, o şarkı albümle birlikte yayınlanacak 3.single olacak ve albümün en iyisi olacak bence, müsterih olunuz. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Vampire da güzel ama bence bu daha başka seviye. Bugüne kadarki en gaz şarkılarından. :A
Lyrics olarak geride kalıyor bence çoğu şarkısından. :A
Son kısımdaki gitar solosu olmasaydı klasik bir şarkı olarak kalırdı, o kısım başka seviyeye taşımış şarkıyı. :A
------

İki şarkı da müthiş ama Olivia albümdeki favorisi olarak farklı bir şarkı söyledi bir röportajda, o şarkı albümle birlikte yayınlanacak 3.single olacak ve albümün en iyisi olacak bence, müsterih olunuz. :A
Bekliyoruz deja vu + good 4 you + driver licence tarzı bir şey. :A (Beklentiyi yükseltmiş. :A)

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lyrics olarak geride kalıyor bence çoğu şarkısından. :A
Son kısımdaki gitar solosu olmasaydı klasik bir şarkı olarak kalırdı, o kısım başka seviyeye taşımış şarkıyı. :A
------

Bekliyoruz deja vu + good 4 you + driver licence tarzı bir şey. :A (Beklentiyi yükseltmiş. :A)
Katılmıyorum. :A Brutal'ı da çok sevmiyorsun herhalde aşağıdaki üçlüye giremediğine göre. Ben o tarzını daha çok seviyorum. :A Total sıralamam şöyle galiba :A

1. brutal
  2. good 4 you
  3. bad idea right?
  4. vampire
  5. driver license

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Katılmıyorum. :A Brutal'ı da çok sevmiyorsun herhalde aşağıdaki üçlüye giremediğine göre. Ben o tarzını daha çok seviyorum. :A Total sıralamam şöyle galiba :A

1. brutal
  2. good 4 you
  3. bad idea right?
  4. vampire
  5. driver license
Evet aşırı sevmiyorum. :A

deja vu gibi bir şarkıyı ilk beşe koymaman üzdü. Benim total sıralamam şöyle:

1. deja vu
  2. driver license
  3. good 4 you
  4. vampire
  5. traitor
Şimdi fark ettim de 4 şarkı hep albüm öncesi yayınladığı şarkılar, Olivia Rodrigo’nun kariyer yönetimi de çok iyi bence. Çok doğru şarkılarla çıkış yapıyor. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

1. deja vu
  2. driver license
  3. good 4 you
  4. vampire
  5. traitor
Şimdi fark ettim de 4 şarkı hep albüm öncesi yayınladığı şarkılar, Olivia Rodrigo’nun kariyer yönetimi de çok iyi bence. Çok doğru şarkılarla çıkış yapıyor. :A
Sen daha slow tarafını seviyorsun demek ki. Ben slowu bir kenara atıp son gaza bastıktan sonraki kısmını seviyorum şarkılarının. :A

Deja Vu ve Traitor 6-7 numaralarım. :A Onlar da iyidir ama ilk 5 bir tık üst seviye. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060
Sen daha slow tarafını seviyorsun demek ki. Ben slowu bir kenara atıp son gaza bastıktan sonraki kısmını seviyorum şarkılarının. :A

Deja Vu ve Traitor 6-7 numaralarım. :A Onlar da iyidir ama ilk 5 bir tık üst seviye. :A

1. deja vu
  2. driver license
  3. good 4 you
  4. vampire
  5. traitor

Çok da şey yapmayın, Dua Lipa kısa zamanda yeni albümüyle geri dönünce tekrardan doyarsınız müziğe. O gelene kadar bu ergen kızla idare edeceğiz sadece. :A

• Okudum

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,805
Puanı
559
Çok da şey yapmayın, Dua Lipa kısa zamanda yeni albümüyle geri dönünce tekrardan doyarsınız müziğe. O gelene kadar bu ergen kızla idare edeceğiz sadece. :A
O kimdi? Şu No.1 hit tek bir şarkısı bile olmayan şarkıcı mı? :A

Dinlemediğim/keşfetmediğim daha tonla efsane albüm, şarkı varken vaktimi öyle vasatlıklarla çöpe atamam. Önümüzdeki 1 ay full Olivia Rodrigo dinleyeceğim zaten. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060
O kimdi? Şu No.1 hit tek bir şarkısı bile olmayan şarkıcı mı? :A

Dinlemediğim/keşfetmediğim daha tonla efsane albüm, şarkı varken vaktimi öyle vasatlıklarla çöpe atamam. Önümüzdeki 1 ay full Olivia Rodrigo dinleyeceğim zaten. :A
Boşlukta No.1 hitin olunca noluyor ki? :A

Olivia'ya gelene kadar dinlenecek çok kişi var daha. O yüzden öncelikleri iyi belirlemek lazım. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
9C28292F-55A4-4F02-B119-863780801392.jpeg

• Güldürdün
  • Okudum
Reactions: bazinga and kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,805
Puanı
559
Boşlukta No.1 hitin olunca noluyor ki? :A

Olivia'ya gelene kadar dinlenecek çok kişi var daha. O yüzden öncelikleri iyi belirlemek lazım. :A
İkisi farklı dönemlerin sanatçıları mı? :A İkisi de bu yaz şarkı çıkardı, üstelik biri yılın en çok izlenen filminin desteğini aldı ama yine No.1 olan belli. :A

Vampire ile birlikte Billboard Global'de de en çok 1 numarada kalan sanatçı rekorunu kırmış üstelik Olivia, daha bu yaşta. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060
İkisi farklı dönemlerin sanatçıları mı? :A İkisi de bu yaz şarkı çıkardı, üstelik biri yılın en çok izlenen filminin desteğini aldı ama yine No.1 olan belli. :A

Vampire ile birlikte Billboard Global'de de en çok 1 numarada kalan sanatçı rekorunu kırmış üstelik Olivia, daha bu yaşta. :A
Evet farklı dönemin sanatçıları. Dua Lipa 2015'te piyasaya atıldı. Olivia'ya Grammy ödülünü kendisi takdim etmişti zaten. :A

Bir film müziğinden bahsediyoruz. Diğeri de albümün çıkış parçası. Fazla adaletsiz bir karşılaştırma. Ki Dance The Night ona rağmen iyi bir başarı elde etti. :A

46ab1b102add28a15f503b3ea0d7b37c.gif

• Okudum