Şampiyon Yarışmacı Survivor’ı Bıraktı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
Sen Quenn dedikçe ben atlayacağım. Quenn'lik hiçbir tarafı yok çünkü. Egosal ve psikolojik sorunları mevcut. Buna Quenn diyerek, Quenn anlamını kirletme lütfen. 😅😅
Queen olmak için normal olmamak gerekiyor zaten , yoksa herkes olurdu :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,420
Puanı
1,061
İsmini estağfirullah diye okuyasım geldi 😂
Ulan yine iki cadı işin içinde be 😂😂😂 @xemrexxx

Eğer bu sebepten bıraktıysa orada yeri yokmuş zaten. Bizimkiler birbirilerine neler söylüyorlar hiç kimse bu sebeplerden bırakmıyor.

@xemrexxx Ben Survivor mı izliyorum safooz bundan bana ne o koca ağızını ikiye ayırıcam görüceksin dünyanın kaç bucak olduğunu :bağır: :bağır: :A

İşim olmaz senin saçmalıklarınla. :Z

Seninki Türkiyeyi bıraktı Yunanistanı mı karıştırıyor artık :A

Asparagas gibi duruyor. Bırakmışsa da tanımadığı iki insanın sözlerinden dolayı bırakacak değil. :A
Analı kızlı dalga da geçmişler bugün :F :F

@Dosi @Zeyno @Emre Ozansoy @ozmoturk @offensive @The_Erinch

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
Nefise mi sessiz şampiyon olmuş. Bu kız şeytanın ta kendisi ya. (Survivor başladığında Nefise için sessiz sedasız şampiyon diyenler için dedim.) Bunların sporcu lisanslarınında iptal edilmesi lazım. Bu kadarı yüzsüzlük bildiğin.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,670
Puanı
410
Nefise mi sessiz şampiyon olmuş. Bu kız şeytanın ta kendisi ya. (Survivor başladığında Nefise için sessiz sedasız şampiyon diyenler için dedim.) Bunların sporcu lisanslarınında iptal edilmesi lazım. Bu kadarı yüzsüzlük bildiğin.
Sporcu lisans iptaline kadar değil de ne bilim çok antipatik. Sessiz şampiyon evet çünkü reytingler o kadar kötüydü ki Survivor'ın kimse bilmedi varlığını ve şampiyon oluşunu :F

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,586
Puanı
280
Sporcu lisans iptaline kadar değil de ne bilim çok antipatik. Sessiz şampiyon evet çünkü reytingler o kadar kötüydü ki Survivor'ın kimse bilmedi varlığını ve şampiyon oluşunu :F
Buraya katılan lisanslı sporcuların (benim nezdimde sözde sporcular) kendi öz benliklerine saygısı yoktur ya. 😅😂

• Güldürdün
Reactions: Alemdar