🥇 2023 | Fav10 Yılın Üyeleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Sana dedim zaten de vb. vs. anlamında kullandım ben onu. Sen neden yanlış anladın? :eek:
Erinç’e gelince özür diliyorsan demek ki küçümser kötü bir manada diyorsun. Yanlış anlamasımı kaldı bunun ki ben sadece 2 etkinlik ile ilgilendim.
Neyse başına bela olacağım artık, ama hiç ummadığın şekilde hiç farketmeyeceksin bile 😎

• İlginç
Reactions: serhatt

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Değiştirdikten sonra ben de beğenmedim doğrusunu söylemek gerekirse ve aktifliğimi görmemek için azalttım. :A Sanırım ayın 16'sında değiştireceğim tekrar.
Ya bende zamanında değiştirdim isim ama kendime çok iyi gelmemişti. Sonra değiştim hoşuma gitti benim. Ama seni aklıma öyle kazımışım. Sen olduğunu yeni anladım. :) Diğeri bana göre daha iyiydi ama forum beğendi ise sorun yok ☺️

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,502
Puanı
1,060
Erinç’e gelince özür diliyorsan demek ki küçümser kötü bir manada diyorsun. Yanlış anlamasımı kaldı bunun ki ben sadece 2 etkinlik ile ilgilendim.
Neyse başına bela olacağım artık, ama hiç ummadığın şekilde hiç farketmeyeceksin bile 😎
Haklıyken neden özür dileyeyim ki? O üstüne alınmış ve onu da kastettim sanmış o yüzden sorry dedim öyle hissettirdiğim için. Yani senden özür dilemediğim sana kötü bir şey dediğim anlamına gelmiyor ki yıllardır beni tanıyorsun sana kötü bir şey söyleyeceğimi nasıl düşünürsün?

Başıma neden bela olacaksın?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Ya bende zamanında değiştirdim isim ama kendime çok iyi gelmemişti. Sonra değiştim hoşuma gitti benim. Ama seni aklıma öyle kazımışım. Sen olduğunu yeni anladım. :) Diğeri bana göre daha iyiydi ama forum beğendi ise sorun yok ☺️
Tekrar değiştirmeye çalıştın onu da de hadi, ama ben engelledim :A @eemre
Haklıyken neden özür dileyeyim ki? O üstüne alınmış ve onu da kastettim sanmış o yüzden sorry dedim öyle hissettirdiğim için. Yani senden özür dilemediğim sana kötü bir şey dediğim anlamına gelmiyor ki yıllardır beni tanıyorsun sana kötü bir şey söyleyeceğimi nasıl düşünürsün?

Başıma neden bela olacaksın?
Olayı çok başka yere çekmişsin, boşver dahada konuşmayalım bu mevzuyu :A ben anlayacağımı anladım
------

@eemre neye diss attın :A seni engellemedim, ben @Hobbit ‘i engelledim. Tuhaf bir kullanıcı adı ile gelmişti :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,502
Puanı
1,060
Tekrar değiştirmeye çalıştın onu da de hadi, ama ben engelledim :A @eemre

Olayı çok başka yere çekmişsin, boşver dahada konuşmayalım bu mevzuyu :A ben anlayacağımı anladım
Aaa şuan sen çekiyorsun başka yere. Durduk yere aramızı mı bozmaya çalışıyorsun? :eek:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Aaa şuan sen çekiyorsun başka yere. Durduk yere aramızı mı bozmaya çalışıyorsun? :eek:
Çorba ettin kafam ağrıdı, daha fazla kendimi yormayacağım :A Ben kimseyle mevzumu uzun sürdürmem.
Eskisine geri dönmek için istek yaptığımda beni de engelleyeceğini düşünüyorum. :A
Kurallara uygun ve daha önce aldığın bir isim olduğu için engellemem ama bence dönme, dönersende yeniden talep ile gelirsen ona müsade etmeyiz :A
Karıştırma oraları @Dosi 'cim. 🥺😂
Tamam karıştırmam :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Çokta tuhaf bir isim sayılmazdı. Kendisi profil fotoğrafım olur. 😂😅 Ama bazı yönlerden haklılığın vardı. Yoksa geri dönüş yapmazdım isteğimden. :X
Ayın favori üyesinde o kullanıcı adın nedeni ile daha az oy alırdın :A tek söyleyişte alışkın olduğumuz isimleri boşluklu tuhaf isimlere değişmeyin

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Ayın favori üyesinde o kullanıcı adın nedeni ile daha az oy alırdın :A tek söyleyişte alışkın olduğumuz isimleri boşluklu tuhaf isimlere değişmeyin
İşte sırf bu yüzden değişmedim. Bunu o zaman güzel şekilde anlatmıştın bana. ☺️

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,502
Puanı
1,060
Çorba ettin kafam ağrıdı, daha fazla kendimi yormayacağım :A Ben kimseyle mevzumu uzun sürdürmem.

Kurallara uygun ve daha önce aldığın bir isim olduğu için engellemem ama bence dönme, dönersende yeniden talep ile gelirsen ona müsade etmeyiz :A

Tamam karıştırmam :A
Kafanı toparlayınca konuşalım. Bende seninle sürdürmem...

• Güldürdün