Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Güldür Güldür Show - 371. Bölüm | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Kardeşlerim - 125. Bölüm | ATV

• Korkma Ben Yanındayım - 6. Bölüm | NOW

• Üç Kız Kardeş - 81. Bölüm | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,446
Puanı
280
20240421_170558.jpg

@Alemdar :)
Tablo yapılmış. Buradan daha net anlaşılır.
Kardeşlerim bu tabloya göre bitmesi yüksek ihtimal verilmiş. Aynı şekilde Şahane Hayatım, Gaddar ve Yabani içinde aynı durum geçerli.

Korkma Ben Yanındayım 7. Bölümde final yapacağı söylenmiş.

Resmi olarak açıklanan ve rahat bir şekilde sezona devam edecekler Sandık Kokusu ve Yalı Çapkını.

Sezona devam etmesi %90 üzerinde olanlar Gönül Dağı, Teşkilat,Bahar, Kızılcık Şerbeti, Hudutsuz Sevda, İnci Taneleri, Kuruluş Osman, Kızıl Goncalar.

Orta Şekerli devam edenler; (Bunlar final de yapabilir.)
Ben Bu Cihana Sığmazam, Taş Kağıt Makas, Kudüs Fatihi Salahaddin Eyyubi, Mehmed: Fetihler Sultanı.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,298
Puanı
410
Ekli dosyayı görüntüle 126420
Kardeşlerim bu tabloya göre bitmesi yüksek ihtimal verilmiş. Aynı şekilde Şahane Hayatım, Gaddar ve Yabani içinde aynı durum geçerli.

Resmi olarak açıklanan ve rahat bir şekilde sezona devam edecekler Sandık Kokusu ve Yalı Çapkını.

Sezona devam etmesi %90 üzerinde olanlar Gönül Dağı, Teşkilat,Bahar, Kızılcık Şerbeti, Hudutsuz Sevda, İnci Taneleri, Kuruluş Osman, Kızıl Goncalar.

Ben Bu Cihana Sığmazam, Taş Kağıt Makas, Kudüs Fatihi Salahaddin Eyyubi, Mehmed: Fetihler Sultanı.
Hudutsuz'un da onayı geldi ama

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,446
Puanı
280
Ekli dosyayı görüntüle 126420

Resmi: Kardeşlerim ve Kuruluş Osman yeni sezonda da ekranlarda olacak.

Teşkilat 112. Bölümde sezona ara verip, yeni sezon da ekranlarda olmaya devam edecek. (Murat Yıldırım'ın olup olmadığı belirsizliğini koruyor. Aybüke Pusat rolüne devam edecek.)

Ben Bu Cihana Sığmazam 68.bölümde, Ateş Kuşları 54.bölümde, Aldatmak 71.bölümde final yapacak. (Hepsi kanallar tarafından açıklandı.)