2024 Nisan Ayının En Favori Üyesi - Zeyno

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,415
Puanı
410
Değişen bir şey yok. Biz zamana değil sıralamaya bakarız. Yani senden sonra etiket alan senle değil senin katılacağın aydan sonra yeniden dahil olur. Ayrıca bırakında yazın uğraşmayayım böyle şeylerle. Telefonum ve internetede mesafe koyuyorum :A
------

Onlar kim bilemem ama uzatmalarda eğer 12.Adam değilde Erinç tur atlasaydı (düelloda) şu an etiketi sen almıştın çünkü Zeyno ve Erinç’in çevresi aynı ve oy bölünürdü :A
Sağlık olsun can @Dosi cim 😂
Ben yeni 2 aydır bu kadar mesaj yazıyorum, ama Eylül'den beri aktifim. Diğer arkadaşlar kadar daha yeni efor sarf ettim artık gelecek ay'a :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,471
Puanı
1,060
Değişen bir şey yok. Biz zamana değil sıralamaya bakarız. Yani senden sonra etiket alan senle değil senin katılacağın aydan sonra yeniden dahil olur. Ayrıca bırakında yazın uğraşmayayım böyle şeylerle. Telefonum ve internetede mesafe koyuyorum :A
------

Onlar kim bilemem ama uzatmalarda eğer 12.Adam değilde Erinç tur atlasaydı (düelloda) şu an etiketi sen almıştın çünkü Zeyno ve Erinç’in çevresi aynı ve oy bölünürdü :A
Tatile mi çıkıyorsun ? Deniz , kum , güneş. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,461
Puanı
1,060
Zeyno'yu tebrik ediyorum, kazanmış kadar sevindim @Zeyno 🥰

Diğer rakibim de iyi ki @12.Adam olmuş, listede başka rakipler vardı istemediğim 😂 Korktuğumdan değil itici bulduğum 😂

@Dosi nasip gelecek aya, eğer @Angelica ablam oy verirse şans bizden yana olacak 😂
Ben sana hep veriyorum oy ya veririm tabii 😃

• Harika
Reactions: Alemdar