Acun Ilıcalı'dan 'Survivor' Yarışmacılarıyla İlgili Şok Sözler: "Birkaç Kansız Çıktı!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,503
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
s-5c66c3c6b3bb37ddd2e92124a37f1cc6ac16a43f.jpg

Başarılı televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Nur Tuğba ile Laf Aramızda'nın ilk bölümüne konuk oldu.

YouTube'da ilk bölümü geçtiğimiz gün yayınlanan programda Ilıcalı, sunucu Nur Tuğba Algül'ün "Survivor'a keşke almasam dediğiniz, pişman olduğunuz kimse var mı?" sorusuna verdiği yanıt ile dikkat çekti:
Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor'ı soruyorlar "Survivor'ı bana sormayın" diyor. Ben de aradım "Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?" dedim. "Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş" dedi. "Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın" dedim.
Acun Ilıcalı'nın bahsettiği yarışmacının ise yarışmaya katıldıktan sonra 'Para Bende' programını sunan ve geçtiğimiz yıllarda magazin muhabirlerine 'All Star' sezonu olması dahilinde yarışmaya katılma ihtimalinin bile olmadığını söyleyen Serkay Tütüncü olduğu yorumları yapıldı.

• Okudum
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,621
Puanı
860
Serkay'ı her ne kadar çok sevsem de bu hareketi çok yanlış. Yediği kaba tükürmek bu.

• Harika

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061
Survivor sayesinde 1.olan 500 bin alıyordu, acunun 1 bölüm reklam geliri bunun en az 3 katı idi 7-8 yıl önce.

Sanki hayır işlemiş de karşılık bekliyor, yarışmacı 1 kazandıysa acum 10.000 kazandı yani, saçmalık bu açıklaması

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Survivor sayesinde 1.olan 500 bin alıyordu, acunun 1 bölüm reklam geliri bunun en az 3 katı idi 7-8 yıl önce.

Sanki hayır işlemiş de karşılık bekliyor, yarışmacı 1 kazandıysa acum 10.000 kazandı yani, saçmalık bu açıklaması
Serkay olmasaydı da Survivor yine o reytingleri (geliri) alırdı ki ne alakası var anlayamadım ilk dediğinin. Acun bu sözleri demiş nedense Serkay verdiği röportaj'da Survivor için kötü sözler söylemişti.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061
Serkay olmasaydı da Survivor yine o reytingleri (geliri) alırdı ki ne alakası var anlayamadım ilk dediğinin. Acun bu sözleri demiş nedense Serkay verdiği röportaj'da Survivor için kötü sözler söylemişti.
Yani dışarıdan izleyince böyle karar vermiş olabilir serkay ya da başkası, sonuçta Acun medya ekibi de yarışmada çoğu zaman tarafsız davranmıyor onu farkedip böyle laflar etmiştir :)

İlk kısmın alakası şu Acun sürekli vefa bekliyor gibi davranıyor Acun bu insanlara yardım yapmadı karşılıksız para da vermedi ; bu insanlar yarıştı Acun kazandı ; yarışmacılar da ünlü oldu herkes için kazançlı bir anlaşma idi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Yani dışarıdan izleyince böyle karar vermiş olabilir serkay ya da başkası, sonuçta Acun medya ekibi de yarışmada çoğu zaman tarafsız davranmıyor onu farkedip böyle laflar etmiştir :)

İlk kısmın alakası şu Acun sürekli vefa bekliyor gibi davranıyor Acun bu insanlara yardım yapmadı karşılıksız para da vermedi ; bu insanlar yarıştı Acun kazandı ; yarışmacılar da ünlü oldu herkes için kazançlı bir anlaşma idi
Yardım yapmadı diyorsun ama Survivor sayesinde ünlü oldu ve tanındı bu yüzden reklam teklifleri ve oyunculuk teklifleri aldı sonrasında yani büyük bir yardım etmiş oluyor. Tarafsız davranmadıkları için böyle laflar etme konusuna gelirsek videoda da Acun diyor madem öyle neden sonrasında bizimle program yaptın tekrardan ki haklı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060

👏👏Güzel yorumlar canım
------

Yardım yapmadı diyorsun ama Survivor sayesinde ünlü oldu ve tanındı bu yüzden reklam teklifleri ve oyunculuk teklifleri aldı sonrasında yani büyük bir yardım etmiş oluyor. Tarafsız davranmadıkları için böyle laflar etme konusuna gelirsek videoda da Acun diyor madem öyle neden sonrasında bizimle program yaptın tekrardan ki haklı.
Program program diyorsunuz da Allah aşkına ne kadar sürdü program ya

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061
iyi de acun ünlü olacaklarını bile bile alıyor ,:) geçen sene nefise kendi emeğiyle ön elemeye girdi seçilmedi sonra sosyal medyada kavga çıkardı baktılar ki reyting yapar yarışmaya aldılar şampiyon oldu :) osmancan 5 yıl önce başvurmuş alınmamış bir anda sosyal medyada popi olunca geçen sene alındı ne hikmetse :) acun da ekibi de kim reyting getirir iyi biliyor ona göre yarışmacı seçip kural belirliyor yoksa evrimmiş doraymış vb. 10 sene önceki survivorda 1 ay kalamazdı şimdilerde çeyrek finale geliyorlar :D

her şey baştan aşağı reyting ve para kazanma üzerine kurulu buna kim daha iyi hizmet ederse onları sçeiyorlar
program konusu da gayet basit gezi programı yani survivor gibi haksızlığa uğrayacağı bir iş değil; gezdi parasını aldı ayrıldı her şeyi bu kadar manevi olarak bakmayın :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
👏👏Güzel yorumlar canım
------

Program program diyorsunuz da Allah aşkına ne kadar sürdü program ya
Burada önemli olan ne kadar sürdüğü değil. Serkay sonuçta Survivor sonrası izledi bölümleri ve nelerin yayınlandığına şahit oldu ona rağmen Para Bende yaptı aynı kanalda. İster 10 ister 100 bölüm olsun.

• Beğendim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
iyi de acun ünlü olacaklarını bile bile alıyor ,:) geçen sene nefise kendi emeğiyle ön elemeye girdi seçilmedi sonra sosyal medyada kavga çıkardı baktılar ki reyting yapar yarışmaya aldılar şampiyon oldu :) osmancan 5 yıl önce başvurmuş alınmamış bir anda sosyal medyada popi olunca geçen sene alındı ne hikmetse :) acun da ekibi de kim reyting getirir iyi biliyor ona göre yarışmacı seçip kural belirliyor yoksa evrimmiş doraymış vb. 10 sene önceki survivorda 1 ay kalamazdı şimdilerde çeyrek finale geliyorlar :D

her şey baştan aşağı reyting ve para kazanma üzerine kurulu buna kim daha iyi hizmet ederse onları sçeiyorlar
program konusu da gayet basit gezi programı yani survivor gibi haksızlığa uğrayacağı bir iş değil; gezdi parasını aldı ayrıldı her şeyi bu kadar manevi olarak bakmayın :D
Burada asıl önemli olan Serkay’ın kibre kapılması. Ünlü oldu Survivor sayesinde, dizilerden teklifler aldı ve burnu havalandı. Bu iyi birşey değil. Sen de bir patron olsan ve bir çalışanın senin sayende büyük başarılar elde etse sonrasında bu şekilde davransa hoş olmazdı değil mi?

Programa gelirsek madem haksızlık yapıldığını düşünüyor ona neden yine aynı kanalda program yaptı aynı kişiler ile? Gururu olan bana haksızlık yapmışsınız der ve o kişiler ile işi olmaz.

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Acun’daki seviyeye bak ya. Kansız ne demek. Kansız baya ağır olmuş. Evet Serkay Survivor sayesinde ünlenmiş olabilir ama bu hayatının her alanında Survivor ile yatıp kalkacağı anlamına gelmiyor. Magazine “Bana Survivor sormayın” demesi de gayet normal katılmayacağını belirtti. Cemal Can da katılmayacağını, 1 kere yarışıp o defterin kapandığını söyledi mesela. Bu insanlar ömrünün sonuna kadar Acun’a, TV8’e veya Survivor’a bağlı yaşamak zorunda değiller.

Acun alışmış belli ki yarışma bitince “Bana haksızlık edildi” deyip sonra 1 telefonla sırf para için All-Star’a katılanlara. Serkay Survivor’ı bir basamak olarak görüp yükseldi ve kendine bambaşka bir kariyer çizdi diğer yarışmacılardan farklı olarak ve gayet de güzel yaptı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
kanlı kansız bilemem ama serkay mıdır nedir sen acun'a karşılık verip insanları 2 ye bölemezsin bu kansızlık işte acun ılıcalı olmasaydı ajanslarda sürünüyor olacaktın muhtemelen ahtı vefayı insanlarımız çabuk unutuyor.. her ne kadar bireysel bir yarışmada da olsan seni oraya kabul edip milyonlara gösteren adama saygısızlık yapamazsın bindiğin araba aldığın ev oynadığın dizi ACUN ILICALI sayesinde.

• Beğendim
Reactions: Hazem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,145
Puanı
410
Acun hatalı. Adam yan gelip yatmadı, çoğu yarışmacı gibi beden işgücüyle çalıştı uğraştı yarıştı. Emre'nin dediği gibi 1 kazandıysa acun 1000 kazandı.

Hadi bunları geçelim, diyelim ki Serkay çok havalı çok kibirli; yine de kansız denmeyi hak edeceği şeyler değil bunlar.
"Kansız" çok ama çok ağır bir söz...

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,665
Puanı
1,061
Serkay ya da bir başkası her istediğini yapmak zorunda değil. Kaç kişi bu yarışmadan sonra farklı bir kariyer çizdi, belki de sadece Survivor ile anılmak istemiyorlar bu da en doğal hakları.

2-3 yılda bir All Star yapıyor ve bu yarışmalara hep aynı yüzler katılıyor. Turabi'nin kaçıncı All Star'ı olduğunu hatırlamıyorum bile. Millete sataşacağına biraz da seyircinin ilgisini çekecek yeni şeyler bulsun. Yazık.