Acun Melisa İçin Sihirli Annem'i Başlattı

Fav10Bot

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
7
1623265942988.jpeg

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda diziyi yeniden çekme kararını nasıl aldığını anlattı. Ilıcalı; “Bir gün baktım kızım Melisa nefes almadan Sihirli Annem’in eski bölümlerini izliyor. Madem bu kadar seviyor ben de yenisini yapayım dedim. Şimdi çekiliyor.” ifadelerini kullandı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Aynı ekibi toplamak hiç kolay değil cidden. Bari başka iyi bir dizi yapsa dijitale. Geniş Aile dışında iş tutturamadı. :(
Kalem olarak bana göre en iyisi ama basireti bağlanmış gibi Geniş Aile dışında tutturamadı. Boynu Bükükler de iyi başladı o da çok uzun sürmedi mesela.
Arada önüme düşüyor bazı sahneler 1 dakika içinde 2-3 üst düzey espri var çok farklı diziydi :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kalem olarak bana göre en iyisi ama basireti bağlanmış gibi Geniş Aile dışında tutturamadı. Boynu Bükükler de iyi başladı o da çok uzun sürmedi mesela.
Arada önüme düşüyor bazı sahneler 1 dakika içinde 2-3 üst düzey espri var çok farklı diziydi :A
Boynu Bükükler de hiç fena değildi. O tip işleri işte daha kısa süreyle birlikte dijital izleyiciye yapsa tutar bence. :D Televizyonda zaten tutan komedi neredeyse yok yıllardır.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Boynu Bükükler de hiç fena değildi. O tip işleri işte daha kısa süreyle birlikte dijital izleyiciye yapsa tutar bence. :D Televizyonda zaten tutan komedi neredeyse yok yıllardır.
Dijitalde çok daha iyi olur cidden :A Her hafta 100-120 dakika süren komedi dizisi hazırlamak aşırı zor bir şey :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@xBUGRAx demişti Melisa izliyor diye, doğru çıktı. :A

Melisa keşke Cennet Mahallesi de izlesen...

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,331
Puanı
1,060
Aynı ekibi toplamak hiç kolay değil cidden. Bari başka iyi bir dizi yapsa dijitale. Geniş Aile dışında iş tutturamadı. :(
Kalk Gidelim'de 56-57 bölüm senaristlik yaptı. :)

Aslında oyuncuların çoğu boşta şuan. Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Fırat Tanış, Lala (ismi Ahmet, soyadını unuttum. :D), Rojda Demirer, İlker Ayrık, Mine Teber, Bora Akkaş hepsi boşta. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kalk Gidelim'de 56-57 bölüm senaristlik yaptı. :)

Aslında oyuncuların çoğu boşta şuan. Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Fırat Tanış, Lala (ismi Ahmet, soyadını unuttum. :D), Rojda Demirer, İlker Ayrık, Mine Teber, Bora Akkaş hepsi boşta. :)
İlk bölüm onun muydu? Sonradan dahil olmamış mıydı ona? :D

Oyuncular boşta da oynamaya gönüllü mü mesele orada. :D Özellikle İlker Ayrık ve Fırat Tanış'ı ikna etmek çok kolay değildir diye tahmin ediyorum. :D