Azerbaycanın Eurovision 2022 Şarkısı Belli Oldu! | Nadir Rüstamli - Fade to Black

Şarkıya puanınız?

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

eurovision-azerbaijan.jpg

Nadir Rüstamli Azerbaycanı Eurovision 2022 yarışmasında "Fade to Black" şarkısı ile temsil edecek.​

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son sahnede lobiye oynamişlar:A @Ahmed Cocugun sesini pek beğenmedim canlı performansı görmem gerek:X Sondaki çıkışı nasıl yapıcak merak ettim.

• Beğendim
Reactions: Ahmed

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Son sahnede lobiye oynamişlar:A @Ahmed Cocugun sesini pek beğenmedim canlı performansı görmem gerek:X Sondaki çıkışı nasıl yapıcak merak ettim.
Aslında sahnede canlı sesi çok daha iyi, o yüzden böyle bir kısım yazmışlar şarkıda. Çünkü jüriler bayılıyor böyle seslere. :A
Şimdi bir videosunu atıcam, oradan dinle. :D

Bu arada bence ortalama şarkı. Sahne performansı çok kritik iyi puan alması için.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060
Beğenmedim. Şarkıcının sesi iyi ama kayıtta daha kötü duruyor. Bu sene çok fazla slow parça varken slow bir parçayla katılmak zaten dezavantaj fakat yine de When The Music Dies gibi şaheser beklemiştim. Yine olmadı. Azerbyacan'ın eski şarkı kalitesini çok özlüyorum. :(

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aslında sahnede canlı sesi çok daha iyi, o yüzden böyle bir kısım yazmışlar şarkıda. Çünkü jüriler bayılıyor böyle seslere. :A
Şimdi bir videosunu atıcam, oradan dinle. :D

Bu arada bence ortalama şarkı. Sahne performansı çok kritik iyi puan alması için.

Yok cok yukselemedim o çıkışlarda:X Kadın opera da söyler dediğinde diğer juri "oww" çekti:A Onun gibi zayıf buldum performansını ama EUrovision sahnesi çok bambaşka ve capcanlı sesler ve görsel şölen var. Böyle kucuk studyoyla bir tutmuyorum. Temkinliyim şimdilik:X

• Beğendim

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yok cok yukselemedim o çıkışlarda:X Kadın opera da söyler dediğinde diğer juri "oww" çekti:A Onun gibi zayıf buldum performansını ama EUrovision sahnesi çok bambaşka ve capcanlı sesler ve görsel şölen var. Böyle kucuk studyoyla bir tutmuyorum. Temkinliyim şimdilik:X
14 mayısta finalde yorumlaşırız. Merakla bekliyorum. :Z

• Harika
Reactions: Forumdash