Doğa'nın Veda Yemeği (Kızılcık Şerbeti Sezon Finali)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,172
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti'nin sezon finaline (29. bölüm) Doğa'nın kendisini aldatan Fatih'ten intikam alması ve sonrasında aile içinde yaşanan kaos dolu anlar damga vurdu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,661
Puanı
1,061
Mustafa'ya yumruk atan F*tih gün yüzü göremesin, beş parasız kalsın, Behlül gibi orman kaçkını olup sokaklarda yatsın inşallah :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,485
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti'nin sezon finaline (29. bölüm) Doğa'nın kendisini aldatan Fatih'ten intikam alması ve sonrasında aile içinde yaşanan kaos dolu anlar damga vurdu.

Mustafa'ya yumruk atan F*tih gün yüzü göremesin, beş parasız kalsın, Behlül gibi orman kaçkını olup sokaklarda yatsın inşallah :F

Gerçekten ne karaktersiz ve ikiyüzlüymüş. Neler tutmuş içinde pes dedirtti.
ayyyy skandal devam ediyi :A 1 ölü 1 yaralımız var diyip ; doğmamış bir bebeği öldürmek yasak elmada normal sezon içi bölüm konusuydu bunlar sezon finali diye koymuşlar çok önemli senaryo gibi :F @Yakamoz-Asi @Angelica atış serbest :F :F :F :F :F :F :F:F :F @cookies @Dosi @Zeyno @mrt-06 @Carpe Diem @Özgür @ozmoturk @12.Adam @Emre Ozansoy @Hazem @offensive

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ayyyy skandal devam ediyi :A 1 ölü 1 yaralımız var diyip ; doğmamış bir bebeği öldürmek yasak elmada normal sezon içi bölüm konusuydu bunlar sezon finali diye koymuşlar çok önemli senaryo gibi :F @Yakamoz-Asi @Angelica atış serbest :F :F :F :F :F :F :F:F :F @cookies @Dosi @Zeyno @mrt-06 @Carpe Diem @Özgür @ozmoturk @12.Adam @Emre Ozansoy @Hazem @offensive

Videoyu sezon finalinden aylar sonra bulman da pes dedirtti sal artık şu diziyi ya ne bu KŞ düşmanlığın. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,485
Puanı
1,061
Videoyu sezon finalinden aylar sonra bulman da pes dedirtti sal artık şu diziyi ya ne bu KŞ düşmanlığın. :A
heyatım beni abd gibi düşün çenem olsun göbüş alanım olsun en büyük benim bu forumda yani düşmanım olmalı sürekli ki gücümü göstereyim :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,172
Puanı
1,061

Hayatsızlık seviyen gümletti. :A

Yoo düşman değil aksine çok seviyor ama cumaları Masterchef izliyorum diye bizi yemeye çalışıyor. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,479
Puanı
1,060

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,479
Puanı
1,060
Boş yapmak kötü bişi mi kötü bişiyse sen niye cevap vererek boş yapmaya destek oluyorsun :A kötü bişi değilse boş yapan sen oldun :) haydi dewamkeeeeeEkli dosyayı görüntüle 123778
Ben destek vermiyorum, sana ağzının payını veriyorum çünkü susunca insanlar sen kendini bir halt sanmalara başlıyorsun bu yüzden susmam sana karşı. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,661
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,485
Puanı
1,061
Patlamadan çok pencere cereyan yapmış gibi görünüyordu, haklı linçini de yedi zamanında :A
Aman bizim halkın tercihleri çok mu iyi yani linç etseler ne yazar :X

Kuz bu niye anasıyla gidiyi her yere inş. Gerçek hayatta da anası gibidir @Angelica gibi 40 ından sonra kudurmamıştır yoksa 1 dizlik senaryo daha çıkar :A @Yakamoz-Asi @serhatt @Carpe Diem @cookies @Özgür @ozmoturk @offensive @Aserat @Dosi @Zeyno @12.Adam @mrt-06

Forum İstatistikleri

Konular
170,319
Kullanıcılar
8,415
Son Üye
realazman