Spor Erol Bulut

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Avrupa'nın 5 büyük ligi dahil deplasmanlarda en çok puan toplayan takımın teknik direktörü. Takımı iç sahada vasat bir performans sergilemektedir. :A

• Harika
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
28 hafta sonunda ilk kez, 30 dakika sürmesine rağmen, iyi futbol izleten teknik deha. Caner Erkin'siz devam edilen yolun onu rahatsız ettiği söylentiler arasında.

20201213_034945.jpg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Oyun içi hamle konusunda bazen gerçekten akıl almaz derecede saçmalayan teknik direktör. Trabzonspor deplasmanında maç 0-0 iken değişiklikleri iyiydi keza Konyaspor deplasmanında maç 0-2 iken ama takımı ne zaman geriye düşse korkunç değişiklikler yapıyor, strese girip ağır saçmalıyor ve soğukkanlı olamıyor. Bu özelliğiyle büyük bir takımda başarılı olması imkansız. Topa sahip olma oyununda üretkenlik göstermeyi beceremediğinden çözüm olarak presi denedi ama o presi de tek bir oyuncunun eksiğiyle yapamadı/denemedi. Anadolu takımlarında başarılı olabilir ama beklentisi şampiyonluk olan bir takımda başarılı olması imkansız.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hiçbir sonuca şaşırmam o maç ama Beşiktaş favori. Gereksiz stres yapmazlarsa alırlar o maçı ama Beşiktaş işte böyle maçlarda ölür genelde.
Benim tanıdığım Fener gider Beşiktaş'ı yener diğer hafta puan kaybeder.. Gerçi Sergen Yalçın'dan sonra Beşiktaş bu tarz maçları da kolay geçer oldu. Bilemedim. :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Benim tanıdığım Fener gider Beşiktaş'ı yener diğer hafta puan kaybeder.. Gerçi Sergen Yalçın'dan sonra Beşiktaş bu tarz maçları da kolay geçer oldu. Bilemedim. :D
Güzel maç olacaktı da Fener lig sonuncusuna kaybederek değerini de azalttı güzelim maçın maalesef.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga artık şu adamı ağır eleştir :A
Akşamki maçı izleyemedim çok şükür (özetini izledim) ama artık savunmayacağım. Maalesef son kredisini de tüketti. Böyle kritik haftalarda lig sonuncusuna bu şekilde kaybetmenin mazereti, affı olmaz.

Gelecek sezon mutlaka Euro 2020'deki teknik direktörlerden birini kapmamız lazım...

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Akşamki maçı izleyemedim çok şükür (özetini izledim) ama artık savunmayacağım. Maalesef son kredisini de tüketti. Böyle kritik haftalarda lig sonuncusuna bu şekilde kaybetmenin mazereti, affı olmaz.

Gelecek sezon mutlaka Euro 2020'deki teknik direktörlerden birini kapmamız lazım...
Akıl sağlığın için iyi olmuş çünkü bir ara Pelkas sol bekti son 30 dakika :A
Orası öyle bir hoca kapmak farz. Samandıra da sıfırlanmalı.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910

Lucescu diyorum ya ben. İstediğim her şey var onda full paket...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Dua et taraftar yok yoksa ağlaya ağlaya istifa ederdin. İstanbul'da yaşayan Fenerbahçe taraftarına da kırgınım. Şu zamana kadar nasıl bir organizasyon yapılmaz. Samandıra'yı çoktan basıp şu adamı aynı gün istifa ettirmek lazımdı.

Erol Bulut: "İstifa etmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Fenerbahçe kötü futbol oynamıyor. İstatistikler de beni destekliyor. Sadece gol sorununu çözmemiz lazım."

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Trabzon ve Konya maçlarından sonra acaba diye düşündüğüm için utanıyorum kendimden. Son iki maçtır rezalet ötesi. Altay olmasa ilk dört dışındaydı zaten. Bir an önce yollar ayrılmalı, kendisi ile Fenerbahçe ilk 3 bile yapamayabilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Koskoca 30 (otuz) hafta geçti fakat hâlâ daha zerre kadar oyun planı ve planları yok. Oyun gücü yüksek bir takım karşısına gelince kabak gibi meydana çıktı tüm eksikleri. Ne defansta, ne orta sahada, ne de hücumda üstünlük kurabildi. Tek üstünlük kurduğu yer ise belli. Orası da olmasa şimdi memleketine dönüş yolunda, otobüste "Kendim Ettim Kendim Buldum" şarkısını dinliyor olurdu.

0-0 devam eden Hatayspor maçında bu adamın potansiyeli az çok belli olmuştu. 30 hafta, 30, bunca zamandır milletin orasına burasına çarpan toplarla atılan goller, bireysel performanslar, harala gürele açılan ortalar, duran toplarla buraya kadar gelebilen kaç tane takım vardır? 1.5 yıldır izliyorum bu ligi, varsa bilen söylesin, rica ediyorum.

Yarın öbür gün Alanyaspor maçı var, sen yine ilk golü atmaya çalışıp geriye çekileceksin. Soru şu: golü nasıl atacaksın? Orta açmak istemesine rağmen beceriksizce bir gol atan başka bir Sinan Gümüş'ten mi medet umacaksın? Kaç maçta 1 olur ki o olay? 100, 200?

Bu kadarını beklemiyordum, gerçekten çok kötü bir teknik direktör. İsterse bu saatten sonra gidip Kayserispor'u ilk 3'e soksun, üstüne de ZTK kaldırsın. Hiçbir şey değişmez.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
An itibariyle boşta olan hocadır.
Kendisini ligde uzun yıllar Anadolu takımlarında göreceğiz.