M TV Fav10 Şirketi - Yeni Dizi | 1. Bölüm. " Yeni Maceralar"

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,207
Puanı
1,060
Yazarken ben bile entrikalarına yetişemoyorum bakalım bunun altından neler çıkacak. 😁
FQzaskEXoAcVzD3.png

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,436
Puanı
1,060
Çok iyi olmuş eline sağlık :D @STAR

sen de benim 'KATİL KİM?' okursun artık bölümleri. :bhr:

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,125
Puanı
610
YENİ BÖLÜM
FAV10 ŞİRKETİ
PERŞEMBE 20.00

2.BÖLÜM 2. FRAGMAN

Angelica : Bakacaz artık. Üff haftaya tüm ajansların müdürlerinin toplandığı bir toplantı varmış. Hep Bazinga katılırdı. Bu sefer ben katılacağım çok heyecanlıyım. Toplantı başkanı bir kadınmış baya kök söktürüyormuş. Adı da Dosi miymiş ne.

Zeyno : Canım artık müdür oldun tabi olcak böyle şeyler. Evet Dosi hanımı ben de duymuştum. Umarım bu haber mevzusu sorun çıkarmaz.

Angelica : Umarım

Dosi : Ben sizin geleceğinizi bilmiyordum. Çünkü Bazinga'yı aradım yeni müdürün toplantıya katılacağını söyledi.

O sırada en şık kıyafeti ile içeri Serhat girer.

Serhat : Ben geldim Dosi hanım onlar da gidiyorlardı zaten.

😱😱 Dosi'nin de katıldığı Yeni bölüm 2. fragmanı geldi. Ne düşünüyorsunuz?

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,321
Puanı
410
YENİ BÖLÜM
FAV10 APARTMANI
PERŞEMBE 20.00

2.BÖLÜM 2. FRAGMAN

Angelica : Bakacaz artık. Üff haftaya tüm ajansların müdürlerinin toplandığı bir toplantı varmış. Hep Bazinga katılırdı. Bu sefer ben katılacağım çok heyecanlıyım. Toplantı başkanı bir kadınmış baya kök söktürüyormuş. Adı da Dosi miymiş ne.

Zeyno : Canım artık müdür oldun tabi olcak böyle şeyler. Evet Dosi hanımı ben de duymuştum. Umarım bu haber mevzusu sorun çıkarmaz.

Angelica : Umarım

Dosi : Ben sizin geleceğinizi bilmiyordum. Çünkü Bazinga'yı aradım yeni müdürün toplantıya katılacağını söyledi.

O sırada en şık kıyafeti ile içeri Serhat girer.

Serhat : Ben geldim Dosi hanım onlar da gidiyorlardı zaten.

😱😱 Dosi'nin de katıldığı Yeni bölüm 2. fragmanı geldi. Ne düşünüyorsunuz?

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi
@Dosi 'den hırçınlık haaa 😂 Güzell

• Güldürdün
Reactions: Dosi