2020 Fav10 "EN" İz Bırakan Filmi Seçti!!! Kazanan...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yani o üç filmden ikisi olur diye düşnümüştüm :A

Dövüş Kulubu isim olarak öyle yoksa içeriği çok sağlam bir psikoloji filmidir öyle beyin yakan şeyleri @MasacRE sever derdimde çocukluğumdan beridir bin kere izlemişimdir :A

Filmi yeterince konuştular zaten bir de sen başlama :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Bayramda olamadımdan finali oylayamadım :( @The_Erinch Biz tşk ederiz asıl bu cici etkinlik için:bhr::bhr::bhr:

Klasikte olsalar türk filmleri ben öncelik yabancı filmden birisi seçilsin istiyordum :( :( :( @Forumdash @sokak sanati
Evet ya üzüldüm oy veremedin...

Hababam Sınıfı kazandı..Bende Titanik destekliyordum ama değerli üyelerimiz milli duyguların etkisi ile gönüllerde naif iz bırakan Hababam Sınıfını tercih etti.

Şimdi tekrardan bir film anketleri başlamış...Bakalım orada neler olacak göreceğiz.

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Sade yabancı etkinliğide olabilirmiş aslında :( @The_Erinch

Türkleri tadımlık seçtim kritiklerde yabancılara keşke gidilseymiş Potter , Dövüş Kulubu , Titanik üçünden ikisini finalde olur diye düşünüyordum aslında :A
Sanırım tam olarak benimki gibi olmasada @mesmeso61 yeni bir etkinlik başlattı 2017 sonrası yerli yabancı diye ayrı ayrı... Artık orada bakacaz duruma :)

Bu arada bende sana teşekkür ederim hem söyleşiye konuk oldun hemde etkinliğe destek verdin.

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanırım tam olarak benimki gibi olmasada @mesmeso61 yeni bir etkinlik başlattı 2017 sonrası yerli yabancı diye ayrı ayrı... Artık orada bakacaz duruma :)

Bu arada bende sana teşekkür ederim hem söyleşiye konuk oldun hemde etkinliğe destek verdin.
Aaa evet o forumun güncelleri @mesmeso61 hayırlı olsun @Yiğitt le biz yapardık eskiden oda zordur onada bakacaz :bhr: :bhr: :bhr:

Ama tabi senin etkinliğinin bendeki anlamı daha önemliydi niye çünkü eski filmler olması yanı direk bana hitap izlemediğimiz tek tük vardı :A :A :A @sokak sanati @Forumdash @MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet ya üzüldüm oy veremedin...

Hababam Sınıfı kazandı..Bende Titanik destekliyordum ama değerli üyelerimiz milli duyguların etkisi ile gönüllerde naif iz bırakan Hababam Sınıfını tercih etti.

Şimdi tekrardan bir film anketleri başlamış...Bakalım orada neler olacak göreceğiz.
Tabi onların klasikliğine bişi demem zaten türk filmleri olsa sadece Hababam Sınıfı derim ama türk filmide seçmek çok klasik kaçacaktı oyüzden yabancı olsun istiyordum ama forum şarkılarda oldu gibi burdada klasikten şaşmadı :A :A :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch