FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Ben tam yılları olmasa da yaşının bizden büyük olduğunu tahmin ediyordum. Muhtemelen 30+ dır diyordum, 37'miş :D İsminin de Erinç olduğu belliydi zaten yahu, nickinde yazıyor işte :A

@The_Erinch Abi mi diyeceğiz o zaman sana bu durumda, sanırım aramızdaki yaşı en büyük insan da sensin haberin olsun :D
Erinch'in Erinç ismi olduğunu bilememem bormal çünkü daha önce hiç duymadığım bir isim 🙄
Bende dizi etkinliğinde dizilere olan yorumlarindan az çok tahmin ediyordum ama yıl hakkındaki nokta atışı o cümlesinden dolayı yaptım :A
@sürgünüm ' de galiba aynı yaştaydı?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Memnun oldum Kaan.
12 yıl var aramızda ama evet bana o düşünceleri verdin..
Hayat yolunda başarılar..
Ankara soğuktur;havasının soğunu benliğine alma hayat yolunda ama. ;)
Sevgiler.
Ne mutlu bana. :D

Ankara ayazı serttir evet. :A

Bu arada sen 5 Temmuz, ben 7 Temmuz. İkimiz de Yengeç burcuyuz. :)

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Erinch'in Erinç ismi olduğunu bilememem bormal çünkü daha önce hiç duymadığım bir isim 🙄
Bende dizi etkinliğinde dizilere olan yorumlarindan az çok tahmin ediyordum ama yıl hakkındaki nokta atışı o cümlesinden dolayı yaptım :A
Diyorum ya sana kafa zehir :)
Aynen sevdiğim dizilerden belliydi zaten... :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Alkolsüz çekilir mi bu dünya. :A İsveçte tabi kafan rahat, gecim derdin sıkıntın yok tabi sevmezsin alkol. :A
Evet parasal yönden sıkıntı yaşamıyorum çok şükür ama her dert geçim sıkıntısı değil :D
içkiyi siz zevkine içiyorsunuz,dertlenmek için değil, atma :A ben asitli içecek bile içmeyen biriyim😎

Şimdi uzun uzun birşeyler yazmayacağım ama benim geçmişim büyük üzüntü ve kederle geçti ama ben çok şükür ki teselliyi ne içki nede sigarada aradım 😊

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
@Dosi Zeynebin gitme üstüne..herkesin hassas noktası vardır.
Takılıyorum ya biz onunla takılırız arada böyle. :A @Dosi daha önce yine dönmüştü alkol muhabbeti çünkü. :A
@Tolstoyevski o alkol sorusunuda eminim ben muhabetlere ıyy diyeyim diye seve seve sormuştur :A Fenerbahçe sorusuda gıcıktı gerçi🙄 anında ona sorulara bak diye tepki verdim zaten :A Beni sevenler severler benle uğraşmayı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Zey takılmak için dedim ya. :A Zaten içemiyorum ben fiyatlar malum, çok yüksek. :(

Ne zaman istersen konuşabiliriz Zeynep, iyi bir dinleyiciyimdir. Herkesin hayatında var başından geçen ciddi olaylar, önemli olan beyaz sayfa açabilmek...
Yok yok eskileri konuşmayı pek sevmiyorum artık. Bir ara profilimde çok yazardım kendim hakkımda ve pişman edildim:A 2018'den itibaren hayat yüzüme gülmeye başladı ve belkide zamanla olgunlaştım, umursamamayı öğredim ve dertlerle boğuşmayı öğrendim buyüzdende çok çabuk atlatıyorum hayatımdaki olumsuzluklari.
Forumdakilerde artık neşeli yönüme daha çok şahit oluyor :A
Beyaz sayfayı çoktan açtım ben şükür :bhr:

• Harika
Reactions: blacklion

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
İlk devletimiz sigara ve alkol gözükmesin diye yasa çıkardığında o zamanlar Cnbc kanalıda vardır Türkiyede onlar çiçek koyardı.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
İlk devletimiz sigara ve alkol gözükmesin diye yasa çıkardığında o zamanlar Cnbc kanalıda vardır Türkiyede onlar çiçek koyardı.
Ben sana kendimi pek tanıtmamıştım galiba, ben öyle çok hakim değilim Türkiye'ye ve türkçemde çok kötüydü ama forumunda etkisiyle zamanla iyi oldu. Yani bazen isveçliliğim tutup mesajları anlayamasam veya anlatmak istediğimi anlatamazsam bilki sebebi bu :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen ben bu tarz platformlarda hep The_Erinch kullanırım.
Ahahahaha...ağır abi gibi gezeyim :) hiçte bana göre değil yaw.
İsmin nick yapmak için uygun zaten. Bu şekilde hem yabancı bir kelime gibi duruyor hem de isim olduğu belli oluyor :D

Zaten 25 yaşlarımda hissediyorum falan demişsin. Yakışmaz sana ağır abilik boşver :A
Evet çok yaygın bir isim değil gerçekten. Özellikle de tee İsveçlerden duyulması pek zordur :A sürgünüm de bu yaştaydı galiba aynen, sen daha iyi bilirsin gerçi. Sen diyorsan doğrudur :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dostum ben sana özeldende yazacaktım..
İbretle takip ediyorum...O kadar güzel atarların varki :)
Forumun asi çocuğusun benim için. Tabi bu benim sadece 3 aylık gözlemim.
Sende özgüveni yüksek bir adamsın; bana göre sende böyle manzara karşısında 3 5 bira ile saatlerce sohbet edilecek bir hava var.
Tanıştığıma memnun oldum.
Sanal karakter ile gerçek hayattaki karakter birbirinden farklı oluyormuş gerçekten de çünkü şu mesajdaki özelliklerle hiçbir alakam yok. :A

Ben de memnun oldum. Hitap ederken "abi" diyelim mi yoksa demeyelim mi?

• İlginç

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
İsmin nick yapmak için uygun zaten. Bu şekilde hem yabancı bir kelime gibi duruyor hem de isim olduğu belli oluyor :D

Zaten 25 yaşlarımda hissediyorum falan demişsin. Yakışmaz sana ağır abilik boşver :A

Evet çok yaygın bir isim değil gerçekten. Özellikle de tee İsveçlerden duyulması pek zordur :A sürgünüm de bu yaştaydı galiba aynen, sen daha iyi bilirsin gerçi. Sen diyorsan doğrudur :A
Hiçbir zaman abilikte gözüm olmadı...Abi derseniz saygı duyarım;Oturup Erinç desenizde ,sen kim oluyorsunda bana Erinç diyorsunda demem..
Nasıl isterseniz..ama anladığım çoğunuzla 10 yıl var aramızda hatta daha fazla...sormak veya öğrenmek istedikleriniz varsa her zaman beklerim.
Dediğin gibi ağır abilik bana uygun değil... boş işler.
Aynen içim halen 10-15 yıl geriden geliyor.
Oturup Kayıp Balık Nemo izleyip mutlu olan biriyim ben :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Sanal karakter ile gerçek hayattaki karakter birbirinden farklı oluyormuş gerçekten de çünkü şu mesajdaki özelliklerle hiçbir alakam yok. :A

Ben de memnun oldum. Hitap ederken "abi" diyelim mi yoksa demeyelim mi?
Desene iyi maskeliyorsun o zaman kendini..sanal alemde insanlar olmak istedikleri gibi davranıp bazen kendilerini unuturlar.Sen kendini unutmazsan sorun yok..
@MasacRE sormuş sanırım; abi diyebilirsiniz ..demezsenizde hiç yadırgamam. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...