'Gönül Dağı' Sezon Finali Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,387
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F5Mqq5oaQAA4iwM.jpg:large

TRT 1'in Köprü Film imzalı sevilen dizisi 'Gönül Dağı' sezon finali yapıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ile Cihat Süvarioğlu'nun başrollerini paylaştığı, Yahya Samancı'nın yönetmenliğini üstlendiği dizi, 8 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak 142. bölümüyle ekran yolculuğuna ara veriyor.

Gönül Dağı, yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00'de TRT 1'de!

GNd2Im9WcAARzO8

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,559
Puanı
410
Ciritci sahnelerini izliyorum bir tek, ilk bölümden beri çizgisi net bir şekilde bozulmayan tek karakter. Bir sezon daha sahneleri izlemek zevkli olacak.

Genel anlamda 4 sezon yeterliydi bence. Bu sezon bitebilirdi, ama reytingleri 5. Sezon için çok çok müsait idi. Yine çok güzel reytingler alırsa Haziran'da, yoksa Aralık ayında bitebilir :)

Sevenlerine hayırlı olması dileği ile.

• Harika
Reactions: Hobbit

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,387
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ali Asaf Elmas bölümün hazırlıklarını Neşet Ertaş'ın "Zahide" türküsü ile paylaşmıştı geçen gün. Bölümü de Sefer anlatıyor gibi duruyor. Oyuncu değişikliği ile karakter geri mi geliyor yoksa öldürüyorlar mı? @emreemreu

GM-1SJHXYAApN_h

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Ali Asaf Elmas bölümün hazırlıklarını Neşet Ertaş'ın "Zahide" türküsü ile paylaşmıştı geçen gün. Bölümü de Sefer anlatıyor gibi duruyor. Oyuncu değişikliği ile karakter geri mi geliyor yoksa öldürüyorlar mı? @emreemreu

GM-1SJHXYAApN_h
Zahide karakteri önemli bir karakter olduğu için başkası canlandıramaz. Dolayısı ile karakteri bitireceklerini düşünüyorum. :)

Gelecek sezon çocuklar büyümüş (Sedef ve İsmet) hali ile diziye dahil olacaktır. Sefer'in çocuklar üzerinden Zahide'nin emanetlerine sahip çıkmalarını izleriz. :)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Sezon finalini dram ile yapmak daha iyi olduğundan dediğim gibi sağlam bir dram yazabildilerse kalkışmış olsunlar bu işe. :A Aksi halde boşa harcanmış, yazılmış ve çekilmiş bir hikaye olur.
Acaba tek bölüm için tekrar gelir mi ben onu merak ediyorum. 😊

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,479
Puanı
1,060

GM-1SJHXYAApN_h

Geçenlerde Zahide ölecekmiş diye okumuştum twiiterde ne kadar doğru bilmiyorum