NOW Gaddar - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,546
Puanı
280
ibrahim celikkol cidden tarz olarak karizma ve saglam bir aurasi var.

daghan'in aydan aydan sayiklamasi :bhr:

bolumu genel anlamda cok iyi buldum.

detaylar birazdan. . .
Fragman çıkmış. 3 sahne 32 saniye. Çok kısa ya. Millet 65 saniye veriyor birde Gaddar'a bak.

• Okudum
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Fragman çıkmış. 3 sahne 32 saniye. Çok kısa ya. Millet 65 saniye veriyor birde Gaddar'a bak.
bolume dair ,detayli yorum atmamani yadirgadim hobbitcim.

:bhr:

bolumlere dair - hep biz mi detaya inelim :pala:

latife bi yana, dizinin duygusal anlam da en iyi bolumu aydan'in zehirlendigi bolumdu benim gozlemimde.

bu bolum ise aksiyon ve derinlik olarak suana kadarki en iyi bolumuydu.

keske daha rahat bi gunde yayinlansaydi. umarim gunu degisir.
bu dizi kaliteli bi dizi . kaldirilirsa sektore inancim bir tik daha azalir.

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,546
Puanı
280
bolume dair ,detayli yorum atmamani yadirgadim hobbitcim.

:bhr:

bolumlere dair - hep biz mi detaya inelim :pala:

latife bi yana, dizinin duygusal anlam da en iyi bolumu aydan'in zehirlendigi bolumdu benim gozlemimde.

bu bolum ise aksiyon ve derinlik olarak suana kadarki en iyi bolumuydu.

keske daha rahat bi gunde yayinlansaydi. umarim gunu degisir.
bu dizi kaliteli bi dizi . kaldirilirsa sektore inancim bir tik daha azalir.
Çağatay, İbrahim ve Onur özelinde 3 iyi oyuncu 16/20 bölümü görür dizi. En az 7 haftası daha var. :) Dediğim gibi bir oyuncu daha bekliyorum buraya. ( Bu kez kadın karekter)

• Beğendim

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Çağatay, İbrahim ve Onur özelinde 3 iyi oyuncu 16/20 bölümü görür dizi. En az 7 haftası daha var. :) Dediğim gibi bir oyuncu daha bekliyorum buraya. ( Bu kez kadın karekter)
ha soyle noktalarla gel :bhr:

bolumu izledikten sonra, kafamda - ibrahim'in oynadigi karaktere mevcut rollerden biri ile mi yazilim olacak, yoksa yeni biri mi gelecek ayri merak ediyorum. bunu, bolum detay yorumum da kismen deginecektim.

aslinda korkut zakkum -tarz olarak -aydan ^tam bahsedilen .
boyle olursa daghan V zakkum round 3456789 diye uzar gider :p
aksiyon dan melodramaya janra miks sahneler .

boylece daghan kiymet anlar,,kiskanir vs diyorlar.....

iki kardes den biri -*ayrilik acisi- yasamis. *bu kim? . kimi leyla diyor,kimi mudur'un kizi diyor,,kimi aydan daghan dan gecmiste ayriyken -aydan dir diyor.
bazisi da ,random, sonradan girecek biridir diyor.

*korkut ise bu aciyi kendisi ve kardesinin dedigine gore ; hic tatmamis,yasamamis. -senarist acaba *bunu daghan aydan *dolayli *aydan uzerinden mi isler -merak etmiyor degilim >

aydan ve genel konuya donersek tekrardan,
ben ise, daghan aydan iliskisinin netlesip dolu dolu ikilinin sahnelerini izlemek istiyorum... son bolum sevdiginin ismini sayiklamakla tamam ,daghan netlesme sinyali vermis hissettik,,, bunu net netlestirmeliler. oyle dandun puanlamalarla olmaz :p

olayin aksiyonuna yonelik zaten sirket baglaminda bolca sekanslar izliyecegiz. ki, bu bolum bolca izledik, daha da artarak devam edecektir.nitekim diziyee kaliteli isimler geldi,,,,performanslari ve enerjileri,gizemleri ile -ilk sahneden bolum iyidir havasini sundular final sahnesine dek. bunu da bolum yorumum da deginecektim.

dedigim gibi once su askmesk tarafinda durum netlesmeli.bence.
dandun mesut'un puanlarina kaldik :p . - renkli ve mizahsal yonu yuksek bir sekansdi bu uclunun sahnesi.

spoiler; >>>>>

tabut sahnesi/olmus olma olasiligi ,yabani dizisinde gecen islendi .
yaman ali ve kardesi iyi oyun kurgulamislardi.

ozetle ; bayagi merak da birakan fragman olmus.

iyi seyirler.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,546
Puanı
280
ha soyle noktalarla gel :bhr:

bolumu izledikten sonra, kafamda - ibrahim'in oynadigi karaktere mevcut rollerden biri ile mi yazilim olacak, yoksa yeni biri mi gelecek ayri merak ediyorum. bunu, bolum detay yorumum da kismen deginecektim.

aslinda korkut zakkum -tarz olarak -aydan ^tam bahsedilen .
boyle olursa daghan V zakkum round 3456789 diye uzar gider :p
aksiyon dan melodramaya janra miks sahneler .

boylece daghan kiymet anlar,,kiskanir vs diyorlar.....

iki kardes den biri -*ayrilik acisi- yasamis. *bu kim? . kimi leyla diyor,kimi mudur'un kizi diyor,,kimi aydan daghan dan gecmiste ayriyken -aydan dir diyor.
bazisi da ,random, sonradan girecek biridir diyor.

*korkut ise bu aciyi kendisi ve kardesinin dedigine gore ; hic tatmamis,yasamamis. -senarist acaba *bunu daghan aydan *dolayli *aydan uzerinden mi isler -merak etmiyor degilim >

aydan ve genel konuya donersek tekrardan,
ben ise, daghan aydan iliskisinin netlesip dolu dolu ikilinin sahnelerini izlemek istiyorum... son bolum sevdiginin ismini sayiklamakla tamam ,daghan netlesme sinyali vermis hissettik,,, bunu net netlestirmeliler. oyle dandun puanlamalarla olmaz :p

olayin aksiyonuna yonelik zaten sirket baglaminda bolca sekanslar izliyecegiz. ki, bu bolum bolca izledik, daha da artarak devam edecektir.nitekim diziyee kaliteli isimler geldi,,,,performanslari ve enerjileri,gizemleri ile -ilk sahneden bolum iyidir havasini sundular final sahnesine dek. bunu da bolum yorumum da deginecektim.

dedigim gibi once su askmesk tarafinda durum netlesmeli.bence.
dandun mesut'un puanlarina kaldik :p . - renkli ve mizahsal yonu yuksek bir sekansdi bu uclunun sahnesi.

spoiler; >>>>>

tabut sahnesi/olmus olma olasiligi ,yabani dizisinde gecen islendi .
yaman ali ve kardesi iyi oyun kurgulamislardi.

ozetle ; bayagi merak da birakan fragman olmus.

iyi seyirler.
Leyla & Dağhan olacak. Seni biraz kızdırayım. 😅
Mesut & Nilüfer olacak. Birincisi net bilgide, ikincisi hissikablel vuku. :)

• Güldürdün

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Leyla & Dağhan olacak*. Seni biraz kızdırayım. 😅
Mesut & Nilüfer olacak. Birincisi net bilgide, ikincisi hissikablel vuku. :)
canin sagolsun hobbitcim.:bhr:
ama *dedigin gibi bir yazilim olursa- cidden buruk bir sekilde devam ederim diziye...:(:T: .
cunku kimya ve enerjilerini izlemesi asiri keyifli.bence.
sahsen ,sahnelerini en basindan beri izlerken duyguyu ben kendilerinden aldim...

sen su mesut nilufer *olasiligini resim/nilufer'in simasi vs olarak ima etmistin yaniliyor muyum ?

ozellikle aydag -bence bir an once olay netlesmeli........

yani, su son bolum bile guzel bir done aslinda... daghan yarali, uyurken bile -aydan aydan- diye sayiklamasi, bi nevi bu soruya yanit aslinda. ^sadece somut olarak bu cift , yuz yuze tekrar geldiginde *bu sefer daghan adim atmali.......

koskoca bolumde , aydan'in bolume girisi asagi yukari > 1 saat 20 dakika geride kaldiktan sonra -leyla nin tel'i ile aydan'in bolumdeki ilk sahnesini izledik. evde pes dedik.......

bu bi nevi oyuncuya buyuk haksizlik.

dizi nin duygusal sahneleri daghan yaralanmasi ve ogretmen sahneleri dolayli etkili ilerledi.

aksiyon tarafinda ise zakkum kardesler bayagi one ciktilar.
3u ozelinde -ben alt metni gizemli karakter acilimini begendim.

sirket'in patronu icin aklima ilk musa uzunlar geliyor.
ugur yucel suan baska bir dizi de. aklima ikisi geldi.

ne dusunuyorsun patron kim olmali isim ?

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Sanırım kafamda canlandırdığım ütopik senaryo ileride olacak. Beklemede kalmaya devam edelim o zaman. :)
detayli yazarsan keyifle okuruz ;)

benim acimdan olmazsa olmaz dizinin yapi tasi doneleri ;

daghan'in gaddar yagmurlukla antihero'ya donusumu baglaminda kaliteli sekanslarin finale kadar devam etmesi....

daghan~aydan birlikteliginin guzel sahnelerle pekistirilmesi ,
hatta aile kurmalari vs de ileri de yazilabilir....

dan dun mesut iyiki geldi, kalici sekilde daghan'in sag kolu olarak devam etmeli.

ekber 'in devam etmesini isterim. arti parantez yapayim ;
gaddar da mizahsal yazilimini izlerken , aklimdan gecen >
solo tarzda -> kara komedi mizahsal bakista karakter yaziliminin ^bir film yapilsaydi , yerli -> analyze this(1999) versiyonun da yer almasini isterdim suanki gaddar dizisindeki tarz yazilimiyla...

ancak, konu sadece gaddar dizisi ise ; ekber'in
gaddar dizisinde bundan sonrasi icin yazilimin da mizahsal yonleri biraz seyrelmeli ,azaltilmali..... guclu tarafi vs daha one cikmali, madem aksiyon ,sirket vs konulari islenecek , bu durum revize edilmesi gereken noktalardan bence...

enver de kalici gibi. yagmur dolayli daghan kendisine ses yapmiyor.
dolayisiyla birlikte hareket ederler bundan sonrasina dair.

gurkan bekledigimiz gibi yeni bolumden itibaren daghan/gaddar'a daha yakin olacak . sirket'i cokertmek icin kendisinin daghan la yazilimi olacaktir deniliyor yorumlarda, bence de bu dogrultu da ilerlenecek.

< fragman dan gordugumuz kadariyla - sosyal sorunlara gaddar,mesut derken - kendisi de giriyor. bundan sonra bu tur konular da beraber sahneleri olursa izlemesi keyifli olur....

korkut umarim uzun sureli kalir. farkini belli ediyor sevgili ibrahim celikkol/ iyiki geldii. keza, anil da umarim devam eder.

aileler tarafinda, aydan'in annesi ile ekber tarafinda uzun vadeli bir sey ler yazilacak gibi. surpriz evlenme olursa -sasirmam :p

aydan,leyla kapisma degil de, keske dost olsalardi. henuz gec degil.

goreceli elbette ,

benim ve bir cok izleyici icin ; bu askin ADI belli : aydan ~ daghan.
< mesut uzerinden sakayla karisik -leyla guzellemesine vs - zorlamaya gerek yok .izleyicilerin cogunlugu aydag gormek istiyor ,cunku > ikili uyumu tutkusu ve enerjileri cok iyi gozukuyor, karsilikli birbirlerini tamliyorlar performans baglaminda.

daghan'in ailesi gecen bolum hic gorunmedi. anne ve baba.
her ikisi de degerli usta oyuncularimizdan. umarim hikaye icerisine derinlikli sekilde yazilimlari yapilip sahnelerini her bolum izleriz.
dizinin cast kalitesi zedelenmemeli. eldeki kaliteli bu gibi tecrubeli degerli oyunculari < yazilim olarak > bir sahne vs ile bolumler de gecistirmek, nerden baksan elde kalan bir durum.

mudur, kurt ,bu dizinin olmazsa olmazlarindan,tipki mesut gibi.
son bolum bu 3lunun sahneleri fazlaydi,keyif aldim.
dizi gittigi yere kadar umarim bu 3lu dizi de bir sekilde yer alirlar.
izlemesi keyifli trio .

fragman intense, aksiyon vs nin olacagi bir bolum izlenimi veriyor.
bolumu heyecanla bekliyoruz....

@ömer karataş ,

iyi seyirler.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
fragman cikmis ;

@Hobbit , @ömer karataş
.

gorunuse gore -bolum de gurkan one cikacak.
tam net fragman olmasa da, vibe olarak fragmani - hukumsuz dizisine benzettim.

(b)

iyi seyirler.
3 tanıtım çıktı. 3'ü de çok iyiydi ve geçen hafta çok iyi yerde bitti. Artık bu haftada güzel yükseliş gelmezse çok yazık olacak. Umarım seyirci artık KENDİNE GELİR! :mad:

• Okudum

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
3 tanıtım çıktı. 3'ü de çok iyiydi ve geçen hafta çok iyi yerde bitti. Artık bu haftada güzel yükseliş gelmezse çok yazık olacak. Umarım seyirci artık KENDİNE GELİR! :mad:
temennimiz devam etmesi elbette.

diger yandan, ben -kanalin- yerinde olsam izleyicilerin bakisina onem veririm, mesela su konu da - >

youtube bolum altindaki -> izleyici yorumlarinda cogu kisi ,
kac haftadir > kanalin diziyi ''baska gune'' almasi gerektigini israrla belirtiyor.

ayni gun oturmus kitlesi olan yali capkini, kizilcik serbeti ve halen devam eden ates kuslari ,yarisma derken,

gaddar keske daha esnek bir gune alinabilirdi.bence de.

@Hobbit , @ömer karataş .

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
temennimiz devam etmesi elbette.

diger yandan, ben -kanalin- yerinde olsam izleyicilerin bakisina onem veririm, mesela su konu da - >

youtube bolum altindaki -> izleyici yorumlarinda cogu kisi ,
kac haftadir > kanalin diziyi ''baska gune'' almasi gerektigini israrla belirtiyor.

ayni gun oturmus kitlesi olan yali capkini, kizilcik serbeti ve halen devam eden ates kuslari ,yarisma derken,

gaddar keske daha esnek bir gune alinabilirdi.bence de.

@Hobbit , @ömer karataş .
Senaryosu da çok iyi ki dizinin ama seyirci saçma sapan işleri izliyor pes. Bozan dizileri izlemeye devam ediyorlar. Başka güne geçmez artık çok zor. Her günümüz dolu.