Hakem Halil Umut Meler'e Yumruklu Saldırı!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,359
Puanı
1,060
Süper Ligin 15. hafta maçında Ankaragücü ile Çaykur Rizespor karşı karşıya geldi.

Mücadele 1-1 sona ererken, maçın bitiş düdüğü ile birlikte Ankaragücü başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler'e yumruklu saldırıda bulundu.

Yumruk etkisiyle yere yığılan 37 yaşındaki hakem Halil Umut Meler hastaneye kaldırıldı.

1702325763610.png

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,359
Puanı
1,060
Uzun yıllar konuşulacak bir olay. Başkana ne ceza verileceğini merak ediyorum. Açıkçası iyi bir ceza verilmeli ki, bir daha bu tarz olaylar yaşanmasının önüne geçilsin.

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,672
Puanı
1,061
Çok üzücü bir olay ama resmen bağıra bağıra geliyorum dedi. Payı olanların bir an önce sorumluluk alıp gerekeni yapması lazım.

• Beğendim

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Josef de Souza'nın geçen seneki sözleri sosyal medyada çok konuṣuluyor. Maalesef haklı çıktı.

Bu olayın uluslararası bir boyutta bize bir yerden dokunmaz inṣallah.

• Beğendim

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,139
Puanı
560
Ligleri ertelemek çözüm mü ? o kadar emek o kadar para çöp mü olacak kaldı ki iddaa baronları buna müsaade etmez çarşamba yada perşembe çözerler bu işi.
sen o başkanı al stadın orda sorgula tüm türkiye duysun bak bakalım başkalarının maçası yiyor mu böyle bir şeye tenezül etmeye.

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Nba'de Indiana Pecars ve Detroit Pistons maçından sonra verilen cezalar ve kimsenin gözünün yaşına bakmadan yaptıkları yaptırımlar ve sonrasında bu süreçte aldıkları caydırıcı kararlar ile İngiltere'de Leeds United taraftarlarının dahil daha bir çok olayın çıkması ile İngiltere Futbol Federasyonunun aldığı büyük kararlar ve kimsenin gözünün yaşına bakmadan kararları uygulamaları bu iki büyük organizasyonu dünyada 1 numara yaptı.

Aynısını direkt olarak Türkiye olarak bizde yapmalıyız. Yapmadığımız sürece hiçbir şekilde ligler baslamamalıdır

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,936
Puanı
360
Dün yaşananlar ve sonrasında alınan kararlarla tüm dünyaya bir kez daha rezil olmuş olduk… Türkiye’de düzenlenecek maçtan vazgeçerler heralde artık. Bu olaydan sonra dünyayı ikna edemezsin.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,597
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dün yaşananlar ve sonrasında alınan kararlarla tüm dünyaya bir kez daha rezil olmuş olduk… Türkiye’de düzenlenecek maçtan vazgeçerler heralde artık. Bu olaydan sonra dünyayı ikna edemezsin.
İrlanda’da bile olmuyor
Bohemian Dublin taraftara
İrlanda futbol federasyonuna
Kuru kafa koydular
O kadar
O da pandemi puanlar eşit diye
Bu bizdeki daha ağır
@Gizmen

• Beğendim
Reactions: Gizmen

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,517
Puanı
1,060
Süper Kupa’yı diyorsan o Arabistan’da oynanacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,711
Puanı
860
Bu ligler maksimum bir hafta içerisinde yeniden başlamazsa grev yapacağım. Bu hayatta tek hobim var onu da elimden alamazsınız.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu tip olayların kabadayılığın yüceltildiği bir toplumdan çıkması hiç şaşırtıcı değil. Ankaragücü'nün küme düşürülüp olaya karışan herkesin bir daha futbolla ilgili bir şeyle adının yan yana dahi gelmesinin yasaklanması gerekir. Olacak mı göreceğiz ama olmazsa bu olay bir son değil başlangıç olur.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Liglerin süresiz ertelenmesi alınan en saçma karar ki Spor Bakanı ve Mhp Başkanı dahil bu konuda sıkıntıyı dile getirmiş...

Türk hakemleri kesin çözüm bulunana kadar maçlara çıkmak istemiyormuş, yabancı hakem gelsin demişler... Aslında ne güzel olur... Biraz hakemlik nasıl yapılır öğrenirler böylece..

Bu iş en başından temizlenmeli....

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Liglerin süresiz ertelenmesi alınan en saçma karar ki Spor Bakanı ve Mhp Başkanı dahil bu konuda sıkıntıyı dile getirmiş...

Türk hakemleri kesin çözüm bulunana kadar maçlara çıkmak istemiyormuş, yabancı hakem gelsin demişler... Aslında ne güzel olur... Biraz hakemlik nasıl yapılır öğrenirler böylece..

Bu iş en başından temizlenmeli....
Hakem olsan haftaya maça çıkmak ister misin bu şartlarda? :)

Hakemsiz de maç olmayacağına göre...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Yeri geldiğinde onlar da grev yapıyor. Sert yaptırımlarla bu konular çözülmeden hiçbir şey yokmuş gibi devam edilmesi yanlış olur.
Dimdik ayakta durup biz buradayız demeleri lazım..
O hataları bilinçli değil, destekli yapıyoruz diyebilip, bu sistemin kökten değişmesini sağlamaları lazım...

Bu arada yaşanan olay asla tasnif edilemez ve rezil bir durumdur..
Ama bir ülkede herşeye bu kadar siyaset ve tarafcılık karışırsa olacaklar ortada....

• Beğendim
Reactions: 12.Adam