NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,299
Puanı
410
Deniz Çakır EDHO'dan ayrıldı, dizi çöker dediler. Dizi onsuz bir 100 bölüm daha devam etti, üstelik AB'de 10 reytingi gördüler.
Özgü Namal'sız Kurtlar Vadisi'nin devamı olmaz dediler, Polat'ı yaralayıp mezara götürüp 18 reyting aldılar.

Bu adamlar korkmaz, bu adamlar Raci ile Bahadır, Asiye'nin mezarıyla bile AB grubunu toparlar :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,266
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Deniz Çakır EDHO'dan ayrıldı, dizi çöker dediler. Dizi onsuz bir 100 bölüm daha devam etti, üstelik AB'de 10 reytingi gördüler.
Özgü Namal'sız Kurtlar Vadisi'nin devamı olmaz dediler, Polat'ı yaralayıp mezara götürüp 18 reyting aldılar.

Bu adamlar korkmaz, bu adamlar Raci ile Bahadır, Asiye'nin mezarıyla bile AB grubunu toparlar :A
Ölerek çıkacaktır muhtemelen, ölüm sahnesi iyi yazılırsa efsane olabilir ama ölümü C*ylan'dan olursa da sahne kestane olur. :A

• Aynen
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,557
Puanı
280
Şimdi gördüm... Ceylan Zeynep'i değil Asiye'yi öldürecek herhalde... Allah kahretsin neler oluyor ? Raci ile Bahadır neler yapıyorsunuz ?

Ulan siz diyosunuz ki Zeynep çıkamaz diziden nasıl çıkamaz be benden iyi mi bileceksiniz Raci ile Bahadır'ı... Yazdıkları 400 bölümlük KV-EDHO parkurunu ezbere bilirim.

BU ADAMLARIN YAZDIĞI HER İŞTE KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL !
bu gidişle herkes giecek ceylan kalacak gibi :D :D onuda ceylan öldürürse göreve halil ibrahim yerine ceylan devam etsin :D şaka değilse oyuncu başka diziye geçiyordur bence

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,460
Puanı
280
Şimdi gördüm... Ceylan Zeynep'i değil Asiye'yi öldürecek herhalde... Allah kahretsin neler oluyor ? Raci ile Bahadır neler yapıyorsunuz ?

Ulan siz diyosunuz ki Zeynep çıkamaz diziden nasıl çıkamaz be benden iyi mi bileceksiniz Raci ile Bahadır'ı... Yazdıkları 400 bölümlük KV-EDHO parkurunu ezbere bilirim.

Demek ki anlaşması 26 bölümlük. Uzatmak istememiş olabilir

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,394
Puanı
1,060
Sırtlan C*ylan onu vurur belki. :A

Ayy inşAllahh

Her diziyi aynımı yazacak yapma gözünü seveyim :D

• Güldürdün

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,299
Puanı
410
  • Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,460
Puanı
280
Üzüldüm ya Hülya Avşar'ın proğramında ne kadar mutlu anlatıyordu
Dizi İstanbul dışı çekiliyor. Yorucu gelmiş olabilir. Veya gerçekten hikayesi artık son bulacak olabilir. Karekter sevildi diye uzatmak işini yapmadılar ise benden 10 puan kaptılar bile.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,266
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hemen de bulmuşlar uydurcak bişeyler 😂
Şaka bir yana başından beri beklediğimiz olaylar için bir adım atılıyor olabilir artık, hikaye Artvin'den çıkıp İstanbul'a gelecek gibi. Asiye ile birlikte Tamer ve Kulpa tarafı, sonrasında da Dursun Leto ve ailesi gidebilir. Hiçbir şey olmasa bile bir kesinlikle bir şeyler oluyor. :A

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,460
Puanı
280
  • Güldürdün