Diğer Innocent Defendant (Mahkum) - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,490
Puanı
1,060
Distopya ama o sahne tam istediğin gibi, istediğin gibi de çift var. Don't Look Up tarzı hatta, o kadar söyleyeyim ama içinde senin büyük keyifle izleyeceğin sahneler de var, hele sonu. :A
Hadi çabuk bitir de açıkla, başıma gelecekleri merak ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Medcezir bitmişken başla işte, iki saat değil, üç günde bitirirsin. @serhatt'le ortak izleyin. Yabancı diziye başlayacaktınız sözde. :A
Ben de filmlere ağırlık vereceğim artık, yabancı dizileri aralara atarım. Biz @serhatt bebişimle yaz gecelerinde izleyeceğiz o dizileri inşallah. :bhr:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Hadi çabuk bitir de açıkla, başıma gelecekleri merak ediyorum. :A
Gözlerinin fal taşı gibi açılacağını garanti ederim, tabii önce o sahneden önce biraz şok yaşayabilirsin. Beklenmedik anda çıkıyor. :A
Ben de filmlere ağırlık vereceğim artık, yabancı dizileri aralara atarım. Biz @serhatt bebişimle yaz gecelerinde izleyeceğiz o dizileri inşallah. :bhr:
Genelde yerli dizi izlediğine denk geliyordum, film izlemen sürpriz olacak. :A Yaz aylarında iyidir de, bazı diziler de işte kış atmosferinde iyi gider. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Gözlerinin fal taşı gibi açılacağını garanti ederim, tabii önce o sahneden önce biraz şok yaşayabilirsin. Beklenmedik anda çıkıyor. :A

Genelde yerli dizi izlediğine denk geliyordum, film izlemen sürpriz olacak. :A Yaz aylarında iyidir de, bazı diziler de işte kış atmosferinde iyi gider. :A
Kış aylarında izleyeceklerim de olacak, yakında kokusu gelir. Film yorumlarım gelir yakında, Ocak ayında bir heves film festivalleri yaparım da kendime. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Dizi iyice sardı. Bu hafta bitiririm gibi :A
Ard arda izliyorum

• Harika
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
Kış aylarında izleyeceklerim de olacak, yakında kokusu gelir. Film yorumlarım gelir yakında, Ocak ayında bir heves film festivalleri yaparım da kendime. :A
Kış aylarında mesela Six Feet Under iyi gider, tam havasında izlemiş olursun, yaz aylarında sıkar, boğar, mahveder. İyi ki kış aylarında bitirmişim ben. Sonuç olarak ağır bunalım içerir. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Kış aylarında mesela Six Feet Under iyi gider, tam havasında izlemiş olursun, yaz aylarında sıkar, boğar, mahveder. İyi ki kış aylarında bitirmişim ben. Sonuç olarak ağır bunalım içerir. :A
Yeni yıl heyecanını yaşarken ağır bunalıma hazır olduğumu hiç sanmıyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Ben herzaman dozunu kaçıran biriyim :A ard arda 3 bölüm izledim. Az mola verip devam edeceğim ama bir yandan bugünlük ara versem fena olmaz :A

Bende öyleyimde bu diziyi izlerken öyle olmadı merakta bıraktığı için izlemek istiyorsun 3 günde bitirmiştim günde 5 bölüm izledim herhalde :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
6 bölüm izlemiş oldum.
Kamyonet olayını çözdüm artık :A
meğerse o mafya liderinin ölümünde hedef o değil otopsi doktoruymuş. İkiside öldü.
Dizi hem heyecanlı hem de bazı kısımlarda durgun. Herşeyin başında anlaşılan kötü olan ikiz var. Kim gerçeğe yaklaşırsa onu gözü kırpmadan öldürmeye çalışıyor. Son kurbanı savcının yardımcısı oldu. Şimdilik ölmedi, durumu kritik. Savcı son duruşmada kendi suçuna ikna oldu ve koğuşta tam kendini asacaktı ki ordaki genç çocuk sen suçsuzsun, ben öldürdüm dedi. 6. Bölüm böyle bitti.
Bu arada umarım kızı hayattadır.