Yeme-İçme Kadife Tatlısı

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,986
Puanı
710
Normalde 1 dilimi pahalı olduğu halde, Bim'de fiyatı normalden çok daha ucuzdur. Tadı da harika. :bhr: ;)

images (1).jpeg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir ara bağımlısı gibiydim. :A Çok yakınımızda bir Bim var ve oraya her geldiğinde fazla fazla alıyordum. :A

Hafif ve güzel bir tatlı. Fiyatı da uygun.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and EmreCan

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,986
Puanı
710
Bir ara bağımlısı gibiydim. :A Çok yakınımızda bir Bim var ve oraya her geldiğinde fazla fazla alıyordum. :A

Hafif ve güzel bir tatlı. Fiyatı da uygun.
Bende bir ara alıyordum da artık nasıl diyim hem üşengeçlikten dolayı hemde pek tatlı yemek istemediğimden dolayi almıyorum ama iyi gidiyor çayın yanına :A Tam benlik bir tatlı fiyatının uygun olması da çok iyi.
------

Sadece 1 kere yediğim ama çok beğendiğim lezzet. Hem fiyatı uygun hem de tadı harika.
Evet baya iyi, fiyatına göre en iyisi diyebilirim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,013
Puanı
1,060
Bende bir ara alıyordum da artık nasıl diyim hem üşengeçlikten dolayı hemde pek tatlı yemek istemediğimden dolayi almıyorum ama iyi gidiyor çayın yanına :A Tam benlik bir tatlı fiyatının uygun olması da çok iyi.
------

Evet baya iyi, fiyatına göre en iyisi diyebilirim.
Aynen, bende çok beğeniyorum.

• Harika
Reactions: EmreCan

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,986
Puanı
710

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
İlk kez yazın yemiştim, pek beğenememiştim. Geçen ay bir daha deneyeyim dedim, denemez olaydım. Şimdi de bağımlısı oldum gibi. Bıkmamak için haftada bire düşürdüm, çok hafif ve lezzetli bir tatlı. Fiyatı da oldukça uygun. :X

• Güldürdün

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,986
Puanı
710
İlk kez yazın yemiştim, pek beğenememiştim. Geçen ay bir daha deneyeyim dedim, denemez olaydım. Şimdi de bağımlısı oldum gibi. Bıkmamak için haftada bire düşürdüm, çok hafif ve lezzetli bir tatlı. Fiyatı da oldukça uygun. :X
Ben de çok fazla yediğim için artık yemiyorum bıkmış gibiyim ne zaman bime uğrarsaydım o zaman alırdım ama artık gidesim de yok :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,815
Puanı
710
Uzun süredir yemediğim, konuyu görünce canımın çektiği tatlı. Yarın markete uğramak şart oldu...

• Beğendim