Karşı Cinsten Olsanız Kendinizle Çıkarmıydınız?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
konu dağıldı sanırım :)))

konuyu tam anlayamadık gibi şimdi karşıdaki cins olsak karşıdakicinsin tipi şimdiki tipimize benzeyecekse arkadaş bile olamayız :)))

Senin ruhunun güzel bir kızın ruhuna girdiğini düşün. Yolda giderken birbirinizi görmüyorsunuz ve çarpışıyorsunuz, kitaplar filan yere düşüyor, dağılıyor. Sonra sen(güzel kız oluyorsun) karşında Selimi görüyorsun (Aynada gördüğün Selimden bahsediyoruz). Tanışıyorsunuz filan. İşte sen Selimle çıkar mıydın diye soruyor? O güzel kız(hani ruhuna girmiştin ya) işte o şu anki Selimi sever birlikte olur mu diye soruyor?
Daha basit anlatılamazdı :D Anladın mı şimdi? :D
Not: Senaryo bana aittir :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Senin ruhunun güzel bir kızın ruhuna girdiğini düşün. Yolda giderken birbirinizi görmüyorsunuz ve çarpışıyorsunuz, kitaplar filan yere düşüyor, dağılıyor. Sonra sen(güzel kız oluyorsun) karşında Selimi görüyorsun (Aynada gördüğün Selimden bahsediyoruz). Tanışıyorsunuz filan. İşte sen Selimle çıkar mıydın diye soruyor? O güzel kız(hani ruhuna girmiştin ya) işte o şu anki Selimi sever birlikte olur mu diye soruyor?
Daha basit anlatılamazdı :D Anladın mı şimdi? :D
Not: Senaryo bana aittir :)

senaryo iyi güzelde benim ruhum kızın ruhuna girdide ben olan bana kimin ruhu girdi onada bir kzın ruhumu girdi erkek ruhumu girdi yada o ruhsuzmu :))

dedim ya konu çok karışık işin içinden çıkamayız en iyisi ben ben olarak kalayım berenin peşinden koşayım :))

- - - Ekleme - - -

ahahaha :F:F Ruhlar aleminde yaşamıyoruz ama şekilciliğe önem verme :X Huyun güzel senin arkadaş ol en uzak ihtimal:X

yani şekilciliğe pek önem vermem ama kız sakallı bıyıklıysa o kızla kankide olmam arkadaşta benden uzak olsun :))

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
senaryo iyi güzelde benim ruhum kızın ruhuna girdide ben olan bana kimin ruhu girdi onada bir kzın ruhumu girdi erkek ruhumu girdi yada o ruhsuzmu :))

dedim ya konu çok karışık işin içinden çıkamayız en iyisi ben ben olarak kalayım berenin peşinden koşayım :))

- - - Ekleme - - -

yani şekilciliğe pek önem vermem ama kız sakallı bıyıklıysa o kızla kankide olmam arkadaşta benden uzak olsun :))

Bereni kaptılar ama :D Açılan mal geri alınmaz :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
s

Yani sen şu an "günümüzde" kız mısın? Niye kız bıyıklı olsun? Senn ben "günümüzde" erkek olarak biliyordum.O yuzden senin kız olman lazım.Kız oluncada şu anki "günümüz" erkek olan Selimle çıkarmsın? :X

Sevişerek evlenirdim :A

wuhoooo!!!! Ne kadar çok arzuluyorsun kendini öyle :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

Yani sen şu an "günümüzde" kız mısın? Niye kız bıyıklı olsun? Senn ben "günümüzde" erkek olarak biliyordum.O yuzden senin kız olman lazım.Kız oluncada şu anki "günümüz" erkek olan Selimle çıkarmsın? :X

wuhoooo!!!! Ne kadar çok arzuluyorsun kendini öyle :F:F:F

tam çorbaya çevirmişsin cevabı forumdash anlamam için 500 defa okumam lazım şimdi :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

Vaktin varsa bi zahmet be hacı :F Neyse senin senle çıkmacanı anladim :F

konuyu şöyle aşağı yukarı anladım gibi diyelim ona göre yorayım konuyu :)

sen diyorsunki senin kız versiyonu niye kıllı olsun

bende diyorumki hanı görüntü değilde sadece cinsiyet değişecekse şimdiki benin kız olan benden kaçması en uygun davranışolur

ama kız versiyonu manken gibi bir afet olacaksa şimdiki bene kız versiyonu beni tavsiye edebilirim :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
konuyu şöyle aşağı yukarı anladım gibi diyelim ona göre yorayım konuyu :)

sen diyorsunki senin kız versiyonu niye kıllı olsun

bende diyorumki hanı görüntü değilde sadece cinsiyet değişecekse şimdiki benin kız olan benden kaçması en uygun davranışolur

ama kız versiyonu manken gibi bir afet olacaksa şimdiki bene kız versiyonu beni tavsiye edebilirim :))

Eğer şimdi sen çok yakışıklıysan kız versiyonun tam bi manken gibi olur orasınıda kapmişssin :X haaa olayı şu versiyonda düşün bide...Diyelim ki "gaymış"sın :F:F:F Kendinle çıkarmısın :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

Eğer şimdi sen çok yakışıklıysan kız versiyonun tam bi manken gibi olur orasınıda kapmişssin :X haaa olayı şu versiyonda düşün bide...Diyelim ki "gaymış"sın :F:F:F Kendinle çıkarmısın :X

olay konuyu açanın bile tahmin edemediği mecralara doğru yelken açıyor :))

neyse yunusun şiiiri vardı o kadar benden bahsettik o ben bu ben birde yunusu dinleyelim :))

Severim ben seni candan içeri
Yolum vardır bu erkândan içeri.

Beni bende demen bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri.

Nereye bakar isem dopdolusun
Seni nere koyam benden içeri.

O bir dilberdürür yoktur nisâni
Nisan olur mu nisandan içeri.

Beni sorma bana bende değilim
Sûretim hoş yürür don'dan içeri.

Beni benden alana ermez elim
Kadem kimbasa sultandan içeri.

Tecelliden nâsib erdi kimine
Kiminin maksudu bundan içeri.

Kime dîdar gününden sûle deyse
Onun sû'lesi var günden içeri.

Senin aşkın beni benden aliptir
Ne sirin dert bu dermandan içeri.

seriat tarikat yoldur varana
hakikat mârifet andan iceri..

Süleyman kuş dilin bilir dediler
Süleyman var Süleyman'dan içeri..

Unuttum din diyânet kaldı benden
Bu ne mezhepdürür dinden içeri..

Dinin terkedenin küfürdür işi
Bu ne küfürdür îmandan içeri..

Geçer iken Yunus sas oldu dosta
Ki kaldi kapida andan içeri....

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
olay konuyu açanın bile tahmin edemediği mecralara doğru yelken açıyor :))

neyse yunusun şiiiri vardı o kadar benden bahsettik o ben bu ben birde yunusu dinleyelim :))

Severim ben seni candan içeri
Yolum vardır bu erkândan içeri.

Beni bende demen bende değilim
Bir ben vardır bende benden içeri.

Nereye bakar isem dopdolusun
Seni nere koyam benden içeri.

O bir dilberdürür yoktur nisâni
Nisan olur mu nisandan içeri.

Beni sorma bana bende değilim
Sûretim hoş yürür don'dan içeri.

Beni benden alana ermez elim
Kadem kimbasa sultandan içeri.

Tecelliden nâsib erdi kimine
Kiminin maksudu bundan içeri.

Kime dîdar gününden sûle deyse
Onun sû'lesi var günden içeri.

Senin aşkın beni benden aliptir
Ne sirin dert bu dermandan içeri.

seriat tarikat yoldur varana
hakikat mârifet andan iceri..

Süleyman kuş dilin bilir dediler
Süleyman var Süleyman'dan içeri..

Unuttum din diyânet kaldı benden
Bu ne mezhepdürür dinden içeri..

Dinin terkedenin küfürdür işi
Bu ne küfürdür îmandan içeri..

Geçer iken Yunus sas oldu dosta
Ki kaldi kapida andan içeri....

Şiiri birde tercuman etseydin :X hiç bişi anlamdim.Sanki Süleymanın Hurreme okuduğu "sen benim ayım güneşim kalbi vırım zıvırım" gibimssinden şiir gibi geldi :X Neyse ki artık Sülüman'ın bile şiirleri türkçe alt yazılı veriliyor :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

Şiiri birde tercuman etseydin :X hiç bişi anlamdim.Sanki Süleymanın Hurreme okuduğu "sen benim ayım güneşim kalbi vırım zıvırım" gibimssinden şiir gibi geldi :X Neyse ki artık Sülüman'ın bile şiirleri türkçe alt yazılı veriliyor :F

kısaca diyorki

benim dilimden anlamazsınız birde sümbülzade vehbi efendinin padişaha yazdığı metjhiye şiirini google dan okuyun konusu daha halktan diyor :))