Kardeşlerim'de Şok Bir Ayrılık Daha! | ATV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
fadikatasoy_1698051929_3219815411730306195_14068065.jpg

ATV'nin sevilen dizisi 'Kardeşlerim'de şok bir ayrılık daha!

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği dizinin başrolleri arasında yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun'un ocak sonunda bitecek olan sözleşmesi nedeniyle önümüzdeki haftalarda diziye veda edeceğinin ortaya çıkmasından sonra 3 bölümdür görünmeyen Fadik Sevin Atasoy'un (Şengül) da projeden sessiz sedasız ayrıldığı öğrenildi.

Kardeşlerim, yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen A.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,507
Puanı
1,061
Galiba bir düşünüp biz ne çekiyoruz her hafta, flash tv ye döndük diye düşünüp kafalarına dank etti içine düştükleri trajikomik durum :F :F

Bu abla da dudaktan kalbe den nerelere düşmüş :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,250
Puanı
1,060
Şaşırmadım, kaç bölümdür yoktu, senaryo gereği kardeşinin nişanı için gitmiş, küçük çocuğunu götürmediği için ayrıldığını tahmin etmiştim.
Dizinin komedi yönünü iyi karşılıyordu, son 3 haftadır eksikliği hissedilsede reytinglere yansımadı. Bahsedildiği gibi 118 olacaksa yıldönümüne denk getirmeyi istiyorlardır. Asiye karakteri ile anlaşma sağlanmazsa o kadarda bekletilmeyip final yapılır.

Galiba bir düşünüp biz ne çekiyoruz her hafta, flash tv ye döndük diye düşünüp kafalarına dank etti içine düştükleri trajikomik durum :F :F

Bu abla da dudaktan kalbe den nerelere düşmüş :(
Annesi ve babasını öğrenince şaşırdım, geçenlerde öğrenmiştim :A
IMG_8481.jpeg

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
Niye bu kadar ayrılık?
Gönül Dağı gibi kadroyu dönüştürdüler mi bilmiyorum. Eğer bu geçişi iyi yapamadılar ise oyuncular yorulmuş olabilir. 4. Sezon sonuçta.
Gönül Dağı bile çok oyuncu değişmek zorunda kaldı. Ama olaki Final planlanırsa Gönül Dağı rakipsiz tek kalıyor.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Şaşırmadım, kaç bölümdür yoktu, senaryo gereği kardeşinin nişanı için gitmiş, küçük çocuğunu götürmediği için ayrıldığını tahmin etmiştim.
Dizinin komedi yönünü iyi karşılıyordu, son 3 haftadır eksikliği hissedilsede reytinglere yansımadı. Bahsedildiği gibi 118 olacaksa yıldönümüne denk getirmeyi istiyorlardır. Asiye karakteri ile anlaşma sağlanmazsa o kadarda bekletilmeyip final yapılır.

Annesi ve babasını öğrenince şaşırdım, geçenlerde öğrenmiştim :A
Ekli dosyayı görüntüle 124812

Aaa sen bilmiyormuydun :D

• Aynen
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,491
Puanı
1,060
100 küsür bölüm rol almış şimdi ne oldu karakter hiç olmamış gibi mi yapıyorlar? @Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,250
Puanı
1,060
100 küsür bölüm rol almış şimdi ne oldu karakter hiç olmamış gibi mi yapıyorlar? @Dosi
Yukarda yazmıştım.
3 hafta önce yüzünü göstermeden kaynanası ile kavga sahnesi oldu, işten kovuldu. O Bölüm sürekli onun bahsi geçti ama ya odada, ya uyuyor yada dışarı çıkmış olarak bahsedildi. Sonra memleketine kardeşinin nişanına gidildi diye mevzusu geçti, dünkü bölümdede kızı annesi ile telefonda konuştu. Sadece ismi geçiyor.
Kesin sonrada kaynanasından dolayı artık gelmeyeceği söylenilir.

• Okudum
Reactions: 12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Gönül Dağı gibi kadroyu dönüştürdüler mi bilmiyorum. Eğer bu geçişi iyi yapamadılar ise oyuncular yorulmuş olabilir. 4. Sezon sonuçta.
Gönül Dağı bile çok oyuncu değişmek zorunda kaldı. Ama olaki Final planlanırsa Gönül Dağı rakipsiz tek kalıyor.

Yeni diziler gelir :D

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,491
Puanı
1,060
Yukarda yazmıştım.
3 hafta önce yüzünü göstermeden kaynanası ile kavga sahnesi oldu, işten kovuldu. O Bölüm sürekli onun bahsi geçti ama ya odada, ya uyuyor yada dışarı çıkmış olarak bahsedildi. Sonra memleketine kardeşinin nişanına gidildi diye mevzusu geçti, dünkü bölümdede kızı annesi ile telefonda konuştu. Sadece ismi geçiyor.
Kesin sonrada kaynanasından dolayı artık gelmeyeceği söylenilir.
Kötü olmuş keşke bir veda sahnesi olsaydı yazık onca emeğe. Bu kadar apar topar ayrılması da mantıksız. Set arkasında bir şeyler mi oldu acaba?

• Aynen
Reactions: Carpe Diem and Dosi