'Katil Kim?' - 3. Bölüm - Yeni Bölüm

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,426
Puanı
1,060
Katil Kim?

3. BÖLÜM

Ziynet zor da olsa iki kardeşi ayırır. Bağırarak, onlara ''Siz kardeşsiniz ya saçmalamayın artık lütfen!'' der. Tuna, Ziynet'i alıp odasına götürür. Tuna birden Ziynet'e sarılır ve ağlayarak ona ''Çok sıkıldım artık ben bu durumdan!'' der. Ziynet, Tuna'yı böyle görünce çok üzülür ve ona ''Sen son zamanlarda neden tuhafsın?'' diye sorar. Tuna ağlayarak ona ''Kardeşimin lafına bakarak beni yargılıyorsun demek?'' der. Ziynet gözleri dolu bir halde ona ''Bana şu an her şeyi anlatabilirsin Tuna'' der. Tuna birden onun dudaklarına yapışır! Ziynet çok utanır ve birden ona tokat atarak ''Neydi bu şimdi? Biz kardeş gibiyiz. Bu oldu mu şimdi?'' der ve orayı terk eder. Tuna'nın evlilik teklifi ettiği Şirin, polisle konuşmaya gider. Onlara çarpıcı açıklamalarda bulunur! Selim, anne ve babasına ''Bana neden öyle tuhaf bakıyorsunuz? Ağabeyim suçlu görünüyor ben değil!'' der. Annesi ''Özür dileyeceksin Tuna'dan'' der. Babası ''Ağabeyin o senin. Sen de biliyorsun Tuna asla kimseyi incitmez ki. Yürü odasına ve özür dile. Biz de duyacağız!'' der. Babür, Tuna'yı arar. Tuna telefonu açar ve ona ''Ne oldu Babür? Sen de yanımda olmayacaksan hiç konuşmayacağım, kapatacağım telefonu'' der. Babür ''Yok yanındayım kardeşim. Seni haksızca haber yapanları dava edeceğim. Unuttun mu ben avukatım'' der. Tuna ''Çok sağ ol kardeşim'' der. Leyla, sevgilisi Orhan ile buluşur. Orhan ona bir kafede çok güzel bir sürpriz hazırlamıştı. Her yeri kalpli renkli balonlarla donatmıştı. Leyla onun dudaklarına yapışır ve ''Aşkım yine olaysın'' der. Okan, Solmaz'ın ailesi ile konuşmaya gider. Solmaz'ın annesi ağlayarak ''Kızımın ailesinden tek ben kaldım. Babası ve kardeşi bir kazada öldüler'' der. Okan ''Siz Tuna'yı bilmiyordunuz değil mi? Ya da şöyle diyeyim kızınızın ilişkileri hakkında bilginiz var mıydı?'' der. Devran, Lina ile alışverişteydi. Lina, ona ''Devran sen yemek katına çık. Ben tuvalete girip geleceğim canım'' der. Devran ''Tamam canım'' der. Devran yemek katına çıkar, Lina tuvalete gider. Lina tuvaletini yaparken birden biri kapıyı kırar. Lina'ya saldırmaya başlar!

4. BÖLÜM (YENİ BÖLÜM) HAFTAYA SİZLERLE OLACAK! O ZAMANA DEK YORUMLARDA BULUŞALIM, KONUYA BEĞENİ ATALIM ARKADAŞLAR.

@AhmetBayram @Alemdar @ömer karataş @SafNac @dreamy @Yakamoz-Asi @kerim yavuz @soo @Crazy Recep @Angelica @Dosi @mrt-06 @12.Adam @Gizmen @The_Erinch @Zeyno @Keith Long @tifosi12345 @STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
610
Eline sağlık güzel olmuş 😊
Bakalım Tuna gerçekten suçsuz mu? 🤔

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,770
Puanı
560
Emeğine sağlık @cokiyitvci 👌 Ben hala çok fazla der olmasına takığım haberin ola :bhr: Konuşma işareti kullansan sanki daha bir anlaşılır hale gelecek naçizane küçücük bir tavsiye sadece güzel ilerliyorsun bu arada ;)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,426
Puanı
1,060
  • Okudum
Reactions: Zeyno

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,426
Puanı
1,060
@cokiyitvci güzel bir bölüm olmuş bakalım devamında neler olacak
Emeğine sağlık @cokiyitvci 👌 Ben hala çok fazla der olmasına takığım haberin ola :bhr: Konuşma işareti kullansan sanki daha bir anlaşılır hale gelecek naçizane küçücük bir tavsiye sadece güzel ilerliyorsun bu arada ;)
Eline sağlık güzel olmuş 😊
Bakalım Tuna gerçekten suçsuz mu? 🤔
Ellerine sağlık. Çok akıcı ilerliyor.
Canlar 4. Bölüm'ü yeni yazdım, yine çok akıcı bir bölüm geliyor. Haftaya sizlerle. :bhr: