Kicktipp - Süper Lig 2022-2023 Sezonu Tahmin Yarışması Şampiyonu MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,239
Puanı
1,060
Rahat bir şekilde şampiyonluğa gidecekken son haftalarda arka arkaya tahmin yapmayı unutarak az kalsın kendi elimle veriyordum şampiyonluğu :A Buradan şampiyonluğu versem muhtemelen benden olmaz deyip seneye katılmazdım yarışmaya :A

Kutlayan arkadaşlara teşekkürler. 2. ve 3. olan @bazinga ve @Yakamoz-Asi sizi de tebrik ederim.

Etkinliği yürüten @12.Adam ve destek olan @Dosi size de teşekkürler. Emeklerinize sağlık.
Konuda seni tebrik edenlerden tek benim mesajları görmezden gelmişsin. Kınıyorum :ppp:

Konunuda ben hazır edip yazmıştım halbuki

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,510
Puanı
1,060
Rahat bir şekilde şampiyonluğa gidecekken son haftalarda arka arkaya tahmin yapmayı unutarak az kalsın kendi elimle veriyordum şampiyonluğu :A Buradan şampiyonluğu versem muhtemelen benden olmaz deyip seneye katılmazdım yarışmaya :A

Kutlayan arkadaşlara teşekkürler. 2. ve 3. olan @bazinga ve @Yakamoz-Asi sizi de tebrik ederim.

Etkinliği yürüten @12.Adam ve destek olan @Dosi size de teşekkürler. Emeklerinize sağlık.
Arkadakilere avans verdim diyor. :A @Dosi
Rica ederiz.:Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,596
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Küme düsme kalkicak

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,510
Puanı
1,060
Saygideger Adminim @bazinga ücümüze bu güzel etiketleri ne zaman takmayi planliyor acaba :D

@Dosi @12.Adam :A

Kendisine etiket verip vermeyeceğinden emin olamadığı için uzatıyor, ayrıca yeterli baskı kuramıyorsunuz :A

O kadar ikinci olmus, neredeyse kazanacakti. Yani etiketi sonuna kadar hak etti saygideger adminim. :A
Herkes benim kadar pres yapamaz. :A