NOW Kopuk - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
274
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
Kopuk-haber-resim-ccda2163-5c2b-4742-8abc-4a71027845fd.jpg

FOX'un yeni dizisi Kopuk bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun, senaristliğini Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana'nın üstlendiği yapımın kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Ahmet Mümtaz Taylan, Engin Alkan, Edip Tepeli, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Umut Kaya ve Güneş Hayat yer alıyor.

Beklenmedik bir ölüm sonrası haksızlıklarla kendi kimliğiyle savaşamayacağını anlayınca yeni bir kimliğe bürünen Ferhan'ın hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,499
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi bir iş olduğu fragmanlardan belliydi ama bu kadar iyi bir iş çıkartacaklarını beklemiyordum. Kaan Yıldırım role cuk oturmuş, bölüm günü yapılan yorumları izleyince daha iyi anladım. :A Biran Damla Yılmaz'ı zaten konuşmaya gerek yok, parlıyor. :bhr:

Sezon ortası başlatmak yerine Eylül ayında yayına girseydi dengeleri değiştirebilirdi, tekrarları ve sosyal medya görüntülemeleri her ne kadar umut vermese de umarım artırır oranlarını.
------
Dizide olmayan tek şey, şaka gibi olacak ama Seray Kaya'nın karakteri. :A Neye hizmet ettiğini ve varlığı bir türlü anlamadım gitti. :A @kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,704
Puanı
1,060
İyi bir iş olduğu fragmanlardan belliydi ama bu kadar iyi bir iş çıkartacaklarını beklemiyordum. Kaan Yıldırım role cuk oturmuş, bölüm günü yapılan yorumları izleyince daha iyi anladım. :A Biran Damla Yılmaz'ı zaten konuşmaya gerek yok, parlıyor. :bhr:

Sezon ortası başlatmak yerine Eylül ayında yayına girseydi dengeleri değiştirebilirdi, tekrarları ve sosyal medya görüntülemeleri her ne kadar umut vermese de umarım artırır oranlarını.
------
Dizide olmayan tek şey, şaka gibi olacak ama Seray Kaya'nın karakteri. :A Neye hizmet ettiğini ve varlığı bir türlü anlamadım gitti. :A @kerem
İlk bölümde fazla sahnesi yok muydu? :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,597
Puanı
310
4. Bölüm sonuçlarına göre dizi hakkında karar verilecek. Dizinin 5. bölüm ile yayından kaldırılması bekleniyor.