Gain Mahsun J - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
274
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
GEc7C0dWMAEUPIp

GAİN'in yeni dizisi Mahsun J, cuma günü itibariyle yayına girdi.

Yapımcılığını BKM Mutfak'ın, yönetmenliğini Ömer Sinir'in, senaristliğini Öğünç Ersöz'ün üstlendiği dizinin başrollerini Mahsun Karaca, Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı ve Fikret Urucu paylaşıyor.

İstanbul'da motokuryelik yaparken borçlarından kurtulmak için jigololuk yapmaya karar veren Mahsun'un hikayesini anlatan dizi, ilk 2 bölümüyle şimdi GAİN'de!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,340
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar'ından yada övüle övüle bitirilemeyen Gibi'den çok daha kaliteli bir iş olmuş, ilk üç bölümü su gibi aktı. Süresi uzun olmasına rağmen sıkmadı, kısa olsa daha fazla keyif verirdi o ayrı.

GAİN yerine BluTV'de yayınlansa şu ana çok daha geniş kitlelere yayılmış olabilirdi ama bir şekilde hak ettiği değeri göreceğini düşünüyorum.
Ateş Bey ve Ahsen Hanım'lı kısımlar çok iyiydi. :A Davut Abi de bayağı güldürdü.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,340
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En az ilk üç bölüm kadar güzel ve akıcı bir bölüm olmuş. Kendisini ilk kez izlememe rağmen Ayça Damgacı da şahane renk katmış, umarım ilerleyen bölümlerde de yer alır. :bhr: