Spor Mario Balotelli

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
An itibariyle Adana Demirspor'a transfer olan ve Twitter'da transferi ile tüm gün gündemde olan futbolcu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Bugün Sergen Yalçın'a ömrü boyunca unutamayacağı bir ders vermiş psikopat.
Son kimya bozucu semti İkitelli Mario Balotelli.
Sergen Yalçın'ın dedikleri sonuna kadar doğru böyle bir yeteneğin kendi kariyerini hiç edip buralara kadar düşmesi anca kendi akılsızlığıdır. Sergen istemedi kuyruk acısı var onun.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Sergen Yalçın'ın dedikleri sonuna kadar doğru böyle bir yeteneğin kendi kariyerini hiç edip buralara kadar düşmesi anca kendi akılsızlığıdır. Sergen istemedi kuyruk acısı var onun.
Aynen çok üzgün Bjk beni istemedi diye :A
O değil olay 8 sene önce Balotelli'ye beyinsiz demesiydi mesele ve çok güzel intikam aldı...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Aynen çok üzgün Bjk beni istemedi diye :A
O değil olay 8 sene önce Balotelli'ye beyinsiz demesiydi mesele ve çok güzel intikam aldı...
Beşiktaş Adana Demirspor hangisi daha iyi seçenek :A 8 sene önce de beyinsizdi bu adam hep aynı. Futbolda bu kafada olduğu sürece yapacağı anca bu hareketler :A

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Beşiktaş Adana Demirspor hangisi daha iyi seçenek :A 8 sene önce de beyinsizdi bu adam hep aynı. Futbolda bu kafada olduğu sürece yapacağı anca bu hareketler :A
Adam üzülecekse kariyerim niye bu kadar düştü diye üzülür Bjk'a gitmedim diye takılacak bir adam değil bu :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Adam üzülecekse kariyerim niye bu kadar düştü diye üzülür Bjk'a gitmedim diye takılacak bir adam değil bu :A
Demek istediğim gelebilirdi bize Sergen istemiyorum diyip tuttu. Sergen'e öyle de kuyruk acısı olabilir. Beşiktaş Adana Demirspor'a göre ayrıca daha üst düzey ve daha iyi maaş imkanı olan bir takım. Şampiyonlar Ligi'nde tekrar oynama gibi bir şansı da vardı. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kuvvetle muhtemel Sergen Yalçın'ın haklı olduğu sözlere konu olan futbolcu. Sen kalk City'de şampiyonluk yaşa, Milan gör, Nice'de 26 gol salla ama gel dünyanın en kıytırık liglerinden birinde sadece 1 tane şampiyonluğu olan hocaya kafa tutmaya çalış, racon kes.

Tanım 2: Milletin orasına burasına çarparak fileleri bulan golle ile dünyanın gelmiş geçmiş en büyük intikamını alan dünyanın en zeki futbolcusu.

• Harika
Reactions: Gerekli24