Meşhur Elbiseyi Hangi Renklerde Görüyorsunuz?

Elbiseyi hangi renk görüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
@BARON男爵 diğeri işaretlemişsin, hangi renkleri görüyorsun? Bu iki seçenek harici yorumlara denk gelmemiştim

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Belkide Siyah - mavi görecek olan @MEnes ‘i strese sokacak bir mesaj oldu bu :A

Bu arada altın sarısı + gri/açık mavi gibi yorumlarda var ama onlarda bizdendir. En azından simsiyah + koyu mavi rengi görmüyorlar :A
@MEnes kör zaten, o yüzden mavi-siyah görürse şaşırmam :A @Sherlock

Doğru o zamandan da hatırlıyorum böyle farklı farklı renkler de uyduranları :A Bir ara da kedi yukarı mı çıkıyor aşağı mı iniyor tartışmaları vardı mesela :A

1501769.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
@MEnes kör zaten, o yüzden mavi-siyah görürse şaşırmam :A @Sherlock

Doğru o zamandan da hatırlıyorum böyle farklı farklı renkler de uyduranları :A Bir ara da kedi yukarı mı çıkıyor aşağı mı iniyor tartışmaları vardı mesela :A

1501769.jpg
Kedinin vücut dilini analiz etmek gerekiyor önce :A
Gece gece niye attın bu görseli be :A

Ama elbise cidden farklı görüyor insanlar. Çocuklarda bile test ettim :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Ben Beyaz-Mavi görüyorum :A öylesine verdim bende de altın sarısı-beyaz
Yalnız bende 20 dakika önce birden mavi siyah oldu :eek: benle sarı ve beyaz gören yeğenime gösterdim ondada mavi siyah olmuş :A galiba belirli saatleri var. Yarına yine eski fabrika ayarına dönebilirim.
Yeni seçenek ekleyeyim bari. Kafayı yedirir bu görsel :A (edit: yarım saatlik bir süreden sonra yendien sarı beyaz oldu ama yeğende hâlâ tersi) :A )
@MasacRE @Sherlock @bazinga @DarkLegenD @Aserat @Gizmen @Ahmed @xemrexxx @12.Adam artık yarım siz gibiyim 😳

@Hazem ve @taksicigazlabiraz1905

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,278
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yalnız bende 20 dakika önce birden mavi siyah oldu :eek: benle sarı ve beyaz gören yeğenime gösterdim ondada mavi siyah olmuş :A galiba belirli saatleri var. Yarına yine eski fabrika ayarına dönebilirim.
Yeni seçenek ekleyeyim bari. Kafayı yedirir bu görsel :A (edit: yarım saatlik bir süreden sonra yendien sarı beyaz oldu ama yeğende hâlâ tersi) :A )
@MasacRE @Sherlock @bazinga @DarkLegenD @Aserat @Gizmen @Ahmed @xemrexxx @12.Adam artık yarım siz gibiyim 😳

12'de uyudum 10:30'da kalktım hâlâ beyaz - sarı görüyorum. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,513
Puanı
1,060

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
12'de uyudum 10:30'da kalktım hâlâ beyaz - sarı görüyorum. :A
geç uyudum erken kalktığımda beyaz sarıydı ama tekrar uyudum yeni uyandım ve şuan mavi siyah :S (tabi bu çok kısa sürüyor diğerine göre) sen bi sık sık bak belki sendede arada değişir :A Telefon galerimde dünden beri durduğu için gözüme çarpıyor genelde :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kedinin vücut dilini analiz etmek gerekiyor önce :A
Gece gece niye attın bu görseli be :A

Ama elbise cidden farklı görüyor insanlar. Çocuklarda bile test ettim :A

Merdivenlerin yönüne göre aşağı iniyor. :A @MasacRE
Bak doğru cevap gelmiş bile. Kedinin aşağı indiğini söylemeyen de bizden değildir :A @MEnes @Sherlock

Elbise konusunda işin kötü tarafı elbisenin gerçek renginin mavi siyah olduğu kanıtlanmıştı. Ama bu fotoğrafta elbise sarı-beyaz görünüyor kardeşim yapacak bir şey yok :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,513
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,243
Puanı
1,060
Bak doğru cevap gelmiş bile. Kedinin aşağı indiğini söylemeyen de bizden değildir :A @MEnes @Sherlock

Elbise konusunda işin kötü tarafı elbisenin gerçek renginin mavi siyah olduğu kanıtlanmıştı. Ama bu fotoğrafta elbise sarı-beyaz görünüyor kardeşim yapacak bir şey yok :A
Bugün her baktığımda mavi siyah. Konuya girerken ilk etapta ilk kısmı bir kaç salise sarı beyaz ama aşağı doğru sayfaya inince diğer renk oluyor. Ben iyi uyumadım bugün ve baş ağrım var. Bu bir etken olabilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugün her baktığımda mavi siyah. Konuya girerken ilk etapta ilk kısmı bir kaç salise sarı beyaz ama aşağı doğru sayfaya inince diğer renk oluyor. Ben iyi uyumadım bugün ve baş ağrım var. Bu bir etken olabilir :A
Onu bilemem ama ben 10 yıldır ne zaman baksam hep sarı-beyaz görürüm hiç şaşmaz bu durum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi