Merhaba Ben Irmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
images (2).jpeg

Merhabalar ben Irmak. 24 yaşındayım. Kocaeli'de Kamuda çalışıyorum. 1 yıldır Kartepe'de yaşıyorum. İstanbul'da doğdum büyüdüm. Ortamlara kolay adapte olan, sevecen biriyimdir. Öyle söylerler.:bhr:

Daha önce haberlere yorum yapmak için kayıt olmuştum forumlara, haber sitelerine ama yorum yapıp çıkıyordum. Burada da öyle olacağını düşünüyordum ancak bu forumda çok etkinlik yapılıyor. Açıkçası oy vermek hoşuma gitti. Etkinliklerin parçası olmayı sevdim. Daha aktif bir şekilde burada olacağıma karar verdim bu sebeple üyelerle tanışmak istedim.

Herkese iyi günler diliyorum buradan.:bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,709
Puanı
860
Aramıza hoş geldin Irmak. Güzel yorumlarını ve oylarını bizimle paylaşmaya karar vermen bizi mutlu eder. Aklına takılan bir şey olursa hiç çekinmeden yardım isteyebilirsin. :)

• Harika
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: mesmeso and Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,239
Puanı
1,060
Tekrardan hoşgeldin @cehennet
Önden zaten konuşmuştuk ve aktif olacak olmana sevindim :bhr:
İstediğin etkinlik olsun :Z

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Umarım forumdan zevk alırsın :bhr:

Herkes eğlenmek için burada. Bu sebeple zevk alacağımı düşünüyorum. Konuda yazdım zaten. Yoks aha erlere yorup yapıp çıkardım diğerleri gibi.:D

Tekrardan hoş geldin @cehennet kullanıcı adın da oldukça güzel ve özgün bence 😊

Hoşbulduk. Senin kullanıcı adın da farklı. Tolstoy mu Dostoyevski mi arada bırakıyor. Kelime oyunlarını sende seviyorsun.:D

Tekrardan hoşgeldin @cehennet
Önden zaten konuşmuştuk ve aktif olacak olmana sevindim :bhr:
İstediğin etkinlik olsun :Z

Teşekkürler. Senin davetinle ve dün gece ki program karar verdirdi diyelim.:Z Teşekkürler sana tekrardan.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,239
Puanı
1,060
Herkes eğlenmek için burada. Bu sebeple zevk alacağımı düşünüyorum. Konuda yazdım zaten. Yoks aha erlere yorup yapıp çıkardım diğerleri gibi.:D

Hoşbulduk. Senin kullanıcı adın da farklı. Tolstoy mu Dostoyevski mi arada bırakıyor. Kelime oyunlarını sende seviyorsun.:D

Teşekkürler. Senin davetinle ve dün gece ki program karar verdirdi diyelim.:Z Teşekkürler sana tekrardan.
Öncellikle vesile olmuş olmama çok sevindim :bhr:
Foruma Survivor programına yorum yapmak için üye olmuştum ve 1 buçuk senede sadece onun için foruma gelip giderdim. Bende yarışma ve etkinlikler vesilesi ile aktif olmuştum sonradan. Bana benziyorsun bu konuda :A umarım sende benim gibi kalıcı olursun ve dün bu sinyali vermiştin. Çok güzel arkadaşlıklar kurdum burada 5 senedir devam eden. Darısı başına.

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Öncellikle vesile olmuş olmama çok sevindim :bhr:
Foruma Survivor programına yorum yapmak için üye olmuştum ve 1 buçuk senede sadece onun için foruma gelip giderdim. Bende yarışma ve etkinlikler vesilesi ile aktif olmuştum sonradan. Bana benziyorsun bu konuda :A umarım sende benim gibi kalıcı olursun ve dün bu sinyali vermiştin. Çok güzel arkadaşlıklar kurdum burada 5 senedir devam eden. Darısı başına.

Aaaa sende mi Survivor nedeniyle üye oldun. Bende Survivor konusuna yorum yapmak için girmiştim. Geçen yıl izlemiştim evde kalınca. Başlangıç noktamız aynı. Devamı nasıl olacak Bakalım Zeynep.:Z

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,239
Puanı
1,060
Aaaa sende mi Survivor nedeniyle üye oldun. Bende Survivor konusuna yorum yapmak için girmiştim. Geçen yıl izlemiştim evde kalınca. Başlangıç noktamız aynı. Devamı nasıl olacak Bakalım Zeynep.:Z
Yok artık :eek: bana benziyorsun bu konuda deyip Survivor olarak en ortak noktamız olması :eek: şaşırdım :A
Ben sıkı bir Survivor izleyicisiydim ama son senelerde biraz azaldı :A geçen sene bir kaç yorum yaptığını hatırlıyorum ama aynı taraftamıydık unuttum. Seni alıntı yapmıştım :A
Forumu senelerdir takip ediyorum. 2 senede tereddüt etmiştim üye olsam mı olmasam mı diye sonra 2015'te nihayet olmuştum. uğrar kaçarım dediğim için dosimosi kullanıcı adını uydurup üye oldum ama sonra kaldık burada :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok artık :eek: bana benziyorsun bu konuda deyip Survivor olarak en ortak noktamız olması :eek: şaşırdım :A
Ben sıkı bir Survivor izleyicisiydim ama son senelerde biraz azaldı :A geçen sene bir kaç yorum yaptığını hatırlıyorum ama aynı taraftamıydık unuttum. Seni alıntı yapmıştım :A
Forumu senelerdir takip ediyorum. 2 senede tereddüt etmiştim üye olsam mı olmasam mı diye sonra 2015'te nihayet olmuştum. uğrar kaçarım dediğim için dosimosi kullanıcı adını uydurup üye oldum ama sonra kaldık burada :A

Forumda ki gelişimini bir ara bana anlat. Bir yol olur bana da.:A
Bende normalde izlemem ama geçen yıl sardı işte. Benim kayıt olma anımı görsen şaşar kalırsın. Şifrem o kadar saçma ki. Şifremi değiştirmem gerekiyor anlaşılan. Şuan aklıma geldi:F

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,239
Puanı
1,060
Forumda ki gelişimini bir ara bana anlat. Bir yol olur bana da.:A
Bende normalde izlemem ama geçen yıl sardı işte. Benim kayıt olma anımı görsen şaşar kalırsın. Şifrem o kadar saçma ki. Şifremi değiştirmem gerekiyor anlaşılan. Şuan aklıma geldi:F
Olur anlatırım :A
Geçen sene pandemi nedeni ile herkes sardı zaten Survivor'a :A

Benimde kayıt olma anımın bir hikayesi var, bir ara anlattığım konunun linkini atarım :A
6 senelik üyeliğimde sadece 2 kere değiştirdim şifre. 3. bir tur yaparım bende belki bu ara hazır sen demişken :A

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Olur anlatırım :A
Geçen sene pandemi nedeni ile herkes sardı zaten Survivor'a :A

Benimde kayıt olma anımın bir hikayesi var, bir ara anlattığım konunun linkini atarım :A
6 senelik üyeliğimde sadece 2 kere değiştirdim şifre. 3. bir tur yaparım bende belki bu ara hazır sen demişken :A

Şifrem art arda gelen rakamlar falan. Öyle Bir saçmalık. O yüzden kesin değiştirmem gerekliydi ve değiştirdim.:F

Evet geçen yıl Nisa favorimdi. Üzdüler kızı.:(

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...