Merhabalar

sariterlik

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
30
Puanı
25
Biraz geç olsada tanışma fırsatını yeni buldum. Formunuzu uzun süredir takip ediyorum desem yalan olur nette takılırken denk geldim. Sıcak bir ortamınızın olduğunu farkettim müsadeniz olursa bende dahil olmak istedim. Öncelikle belirtiyim trol filan değilim. İlk başta kötü bir intiba bıraktım galiba :blush:ama zaman geçtikçe kaynaşa biliriz diye tahmin ediyorum. Bu arada Türkçe konusunda takıntılı arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar dil bilgisi kurallarına çok dikkat edemiyorum:grinning: Forumda aktif olmaya elimden geldikçe çalışacam.
Hepinize iyi günler dilerim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hoşgeldin aramıza, dil bilgisi konusunda da hiç fena gözükmüyorsun çok daha kötülerini gördük. :):)

Kendinden daha fazla bahset istersen Leyla ile Mecnun'cusun herhalde? Nickinden yaptığım çıkarım bu. :):)

sariterlik

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
30
Puanı
25
Hoşgeldin aramıza, dil bilgisi konusunda da hiç fena gözükmüyorsun çok daha kötülerini gördük. :):)

Kendinden daha fazla bahset istersen Leyla ile Mecnun'cusun herhalde? Nickinden yaptığım çıkarım bu. :):)
Hoş bulduk :blush:
Aslına bakılırsa öyle fanı olduğum bi dizi yok. Genel itibariyle hoşlandığım dizileri takip etmeye çalışırım. Ama Leyla ile mecnun yeri ayrıdır bende:grinning:

Hoşgeldin. :D Kalıcı olman dileğiyle. :D @sariterlik
Hoş bulduk :grinning:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,596
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hoş bulduk :blush:
Aslına bakılırsa öyle fanı olduğum bi dizi yok. Genel itibariyle hoşlandığım dizileri takip etmeye çalışırım. Ama Leyla ile mecnun yeri ayrıdır bende:grinning:

Hoş bulduk :grinning:
hoş geldin @sariterlik beni noktalama işaretlerinden soğutan tarih öğretmenim noktalama işaretlerinden puan kırıyordu lisede tarih dersinde @OzaN @sariterlik

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hoşgeldin:) Leyla ile Mecnun denince işler bende de değişiyor ya resmini görünce duygulandım anılarım depreşti :D