Mrb

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Mrb forumunuzu nette gezinirken buldum iyi bir foruma benziyor fırsatım oldukça burda olacağım herkese iyi forumlar dilerim

Son düzenleme:

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Öncelikle merhaba hşb buraya ilk kez geldim direkt fake demeniz üzdü açıkçası nik benzerliğinin kurbanı oldum sanırım

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Hşb bu arada burada ilk kez bulunuyorum sanırım eski üye filan olduğumu düşünüp şüphe eden varsa ben ilk kez burdayım

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Kardes genelde banlananlar bu yontemi kullaniyor ondan supheye dustuk kusura bakma sadece sende olmuyor bu durum :)
Haklısın forumlarda bu yöntem kullanılıyor bilirim elimde olmadan bende alınganlık yaptım umarım beni zaman içinde tanıdıkça öyle olmadığımı anlarsınız iyisimi zamana bırakalım

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Olabilir ama ben şu ana kadar hiç bir forumda banlanmadım huzur bozan biri değilimdir umarım zaman içinde tanışırız
Genelde yeni gelen üyeler, tanışma konusu açan üyeleri sahte hesap (banlanan kişiler vb.) olduğu için forumda her yeni gelene karşı ister istemez bir cephe oluyor başta, kişisel algılama. :)

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Genelde yeni gelen üyeler, tanışma konusu açan üyeleri sahte hesap (banlanan kişiler vb.) olduğu için forumda her yeni gelene karşı ister istemez bir cephe oluyor başta, kişisel algılama. :)
Haklısınız belkide ben fazla alındım

Son düzenleme: