Parfüm Dünyası

Parfüm Kullanıyor Musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Benzer durum olmuş yine :A @Dosi

@The_Erinch Bence kullanım sıklığını çeşitlendirmek anketi daha rahat oy kullanılabilir yapardı gibi, "her zaman", "nadiren", "sık sık" gibi ama son karar elbette senin. Çünkü 365 günün 365'inde de parfüm sıkan birisiyle, 365 günün sadece 5'inde parfüm sıkmış birisinin aynı şıkka oy kullanması biraz ne bileyim garip kaçmaz mı :A
Canım benim bu konuda asıl olay yapılan bir istatistikde Ülkenin birinci çıkması.

Sırf konuda ekli dursun diye Soruyuda Anket olarak sordum.

Bazen ne demekdir anlamadım ki, Yane parfüm kullanmanın ortası yoktur.

Kimisi ömrü boyunca sadece kolanya yada gülsuyu kullanır.
Kimiside arada parfüm sıkar çıkar.

Çok net değil mi? Az kullanırım, bazen kullanırım,ara ara,sıra sıra,öyle böyle...

Ahhh canım @Tolstoyevski benim.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Canım benim bu konuda asıl olay yapılan bir istatistikde Ülkenin birinci çıkması.

Sırf konuda ekli dursun diye Soruyuda Anket olarak sordum.

Bazen ne demekdir anlamadım ki, Yane parfüm kullanmanın ortası yoktur.

Kimisi ömrü boyunca sadece kolanya yada gülsuyu kullanır.
Kimiside arada parfüm sıkar çıkar.

Çok net değil mi? Az kullanırım, bazen kullanırım,ara ara,sıra sıra,öyle böyle...

Ahhh canım @Tolstoyevski benim.

Yok biz sadece konuda anket olduğu için ankete de katkı sağlamak, görüş bildirmek adına söylemiştik katılımcılık ve sonuçta eğlencesine ama bu denli ciddiye alacağını bilseydim asla görüş bildirmezdim ve daha da bildirmem sanırım bir daha o yüzden tamamdır. :A

Yine de son olarak şunu belirteyim, parfüm kullanımının da ortası vardır bence. "Hiç kullandınız mı" sorusu olsaydı, tamam ya evet ya hayırdır ama kullanıyor musunuz gibi geniş zamanlı bir soru olduğu için görüşüm bazen seçeneğinin de olmasıydı hepsi bu...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Konunun Orjinali.
------

Bu kadar yüksek oranda kullanılıyor olmasına şaşırdım. Düzenli deodorant kullanırım ama parfüm hiç kullanmıyorum denilebilir. Şu ana kadar hiç kendim almadım, hediye gelenler de yıllarca bitmeden duruyor. :A
Biraz marka özentimizin olması ,dış görünüşe önem vermemizin etkisi çoktur değil mi? Aç kalıp en son model telefonu almak için sabah sıraya giren bir toplumuz :A :A :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,811
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konunun Orjinali.
------

Biraz marka özentimizin olması ,dış görünüşe önem vermemizin etkisi çoktur değil mi? Aç kalıp en son model telefonu almak için sabah sıraya giren bir toplumuz :A :A :A
Evet etkisi vardır tabii de metrobüsler niye güzel parfüm kokularıyla dolmuyor diye merak ediyor insan. Hep %15'e denk geliyoruz demek ki. :A

Ankete oy verenler parfüm kullanmamayı utanç verici bir şey olarak görüp evet de demiş olabilirler. :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Bu kadar yüksek oranda kullanılıyor olmasına şaşırdım. Düzenli deodorant kullanırım ama parfüm hiç kullanmıyorum denilebilir. Şu ana kadar hiç kendim almadım, hediye gelenler de yıllarca bitmeden duruyor. :A
Hediye konusunda haklısın, en kolay hediye türü olduğuda gerçek. Birde tester gerçeği var :F :F :F
Evet etkisi vardır tabii de metrobüsler niye güzel parfüm kokularıyla dolmuyor diye merak ediyor insan. Hep %15'e denk geliyoruz demek ki. :A

Ankete oy verenler parfüm kullanmamayı utanç verici bir şey olarak görüp evet de demiş olabilirler. :A
Orası doğru ama abi metrobüsdede konserve içinde sürtünme etkisi :F:A

İnce bir detay abi ;)
------

@xdragxx @bazinga @MEnes @Zeyno45 Böyle AVM lerde testerları heryerinize sıktığınız yada bir kozmetik mağazasına sırf deodarant veya parfüm sıkmak için girdiğiniz oldu mu??? @12.Adam @kerem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,513
Puanı
1,060
Hediye konusunda haklısın, en kolay hediye türü olduğuda gerçek. Birde tester gerçeği var :F :F :F

İnce bir detay abi ;)
------

@xdragxx @bazinga @MEnes @Zeyno45 Böyle AVM lerde testerları heryerinize sıktığınız yada bir kozmetik mağazasına sırf deodarant veya parfüm sıkmak için girdiğiniz oldu mu??? @12.Adam @kerem

İnce bir detay abi ;)
------

Sadece bir defa girdim orada da hangi markayı alacağımı biliyordum. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,813
Puanı
560
AVM lerde testerları heryerinize sıktığınız yada bir kozmetik mağazasına sırf deodarant veya parfüm sıkmak için girdiğiniz oldu mu??? @12.Adam @kerem
Deodorant ve parfüm sırf sıkmak için girdiğim olmadı ama meraklı bı kisilige sahip olduğumdan kokusunu merak edip kapağa sıkıp koklamisligim çoktur 😄😄
------

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

İnce bir detay abi ;)
------

Yok o kadarını hiç yapmadım, arada bileğime deneme amaçlı sıktığım oldu sadece... :A Ama Avm'den parfüm de almıyorum... Genelde aldığım parfümleri internetten daha önce kullanmış şekilde bilerek alıyorum... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Sadece bir defa girdim orada da hangi markayı alacağımı biliyordum. :A
Hedef belli... Target Confirmed :X :X Ama en iyisi acaba ne alsam diye gidip kokuların içinde kaybolmak iyidir.
Parfüm kullanırken çok kararsızım, ama genelde kullanıyorum.

Bir kaç kere kullandığımda "alerjim var, abartmasaydın" demişti birisi. :A Aklıma geldi.
Bende böyle gençlik çağlarımda şişeyi bocamıştım..otobüste arkamdakilerin boğulduğunu gördüm. otobüsten indiğim gibi çeşmenin altında yıkamışdım kendimi.çok utanç vericiydi.
Deodorant ve parfüm sırf sıkmak için girdiğim olmadı ama meraklı bı kisilige sahip olduğumdan kokusunu merak edip kapağa sıkıp koklamisligim çoktur 😄😄
------
Kapak içine sıkma olayı ;) sonra denediğini en arkaya mı koyardın :X:X:X:X
Yok o kadarını hiç yapmadım, arada bileğime deneme amaçlı sıktığım oldu sadece... :A Ama Avm'den parfüm de almıyorum... Genelde aldığım parfümleri internetten daha önce kullanmış şekilde bilerek alıyorum... :A
Favorilerin ne Enescim ? Ben Gio ,Burberry,Pi,Pierre Cardin tercih ederim.
Ben kullanmıyorum ;)yasemin yağı ve sandal ağacı kokularını seviyorum ve gülsuyu bunları kullanmayı daha çok yeğlerim açıkçası :(
Hiç olmazsa doğaya bir zararları yok;)
Seninkide çok minnoş bir tercih canım; eskiden parfümmü varmış zaten ;)

Ama bende vucuduma sıkmam; kıyafetlere sıkıyorum.