'Sakla Beni' ve 'Yan Oda' Neden Tutmadı? Yapımcıdan Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,061
20240405_130525.jpg

20240405_130527.jpg

OGM Pictures son dönemin en öne çıkan yapım şirketleri arasında yer alıyor.

'Masumlar Apartmanı', 'Kırmızı Oda', 'Camdaki Kız', 'Yalı Çapkını' gibi reyting rekorları kıran uzun soluklu yapımlardan imzası bulunan Onur Güvenatam, bu hafta Oksijen gazetesinden Elçin Yahşi'ye röpörtaj verdi.

"Oscar'ı bu ülkeye getireceğim" çıkışıyla dikkat çeken Güvenatam, bu sezon Star TV'de ekrana gelen ancak önceki işleri gibi başarılı olmayan 'Sakla Beni' (26. bölümde final yapacak) ve 'Yan Oda' (4. bölümde yayından kaldırıldı) için gelen "Gülseren Budayıcıoğlu hikayelerine ilgi azaldı mı" sorusunu şöyle yanıtladı:
"Çok samimi cevaplayacağım, ben hep bir fısıltı duyar ve o fısıltının ipini çekerdim. Bir ses bana toplumla alakalı bir şeyi fısıldardı. OGM'yi OGM yapan o fısıltıyla başarılı olduk. Bu iki dizide o sesi duyamadım. Şimdi yine o sese odaklandım, bildiğim yerden, duyduğum sesten devam edeceğim. [...] Başarısızlık olduğu zaman Ali oynayamadı, Fatma yazamadı diye kimseye yükleyemem; yapamayanı değiştirseydim o zaman. Başarısızlık benimdir, başarı hepimizin."

Röpörtajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
324
Puanı
74
İnanmadığı, kendi deyimiyle "o sesi duyamadığı" dizileri neden hayata geçirmiş o zaman?

Oyuncuların ve set ekibinin emeklerine, harcadıkları zamanlarına yazık değil mi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,061
İnanmadığı, kendi deyimiyle "o sesi duyamadığı" dizileri neden hayata geçirmiş o zaman?

Oyuncuların ve set ekibinin emeklerine, harcadıkları zamanlarına yazık değil mi?
"Bu tempoya dizi yetiştirmek zorundaydım" (veya başka deyişle kanal seri üretim yaptırdı) demiş.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,610
Puanı
860
Elindeki tutan işlere neden burnunu sokup batırdı o zaman? Bununda cevabını versin.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,478
Puanı
1,060
Evet, bence de üstü kapalı olarak, Star Tv'nin seri üretim istediğini, bu yüzden de inanmadığı işleri yapmak durumunda kaldığını söylemiş.
Aaa şimdi de kanalı mı suçlamış. :F Ayol koskoca kanal tek bir yapım şirketiyle çalışıyor. Haliyle seri üretim isteyecek sezonu tek diziyle mi geçirecekti.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
547
Puanı
215
Ekli dosyayı görüntüle 126214
Ekli dosyayı görüntüle 126215

OGM Pictures son dönemin en öne çıkan yapım şirketleri arasında yer alıyor.

'Masumlar Apartmanı', 'Kırmızı Oda', 'Camdaki Kız', 'Yalı Çapkını' gibi reyting rekorları kıran uzun soluklu yapımlardan imzası bulunan Onur Güvenatam, bu hafta Oksijen gazetesinden Elçin Yahşi'ye röpörtaj verdi.

"Oscar'ı bu ülkeye getireceğim" çıkışıyla dikkat çeken Güvenatam, bu sezon Star TV'de ekrana gelen ancak önceki işleri gibi başarılı olmayan 'Sakla Beni' (26. bölümde final yapacak) ve 'Yan Oda' (4. bölümde yayından kaldırıldı) için gelen "Gülseren Budayıcıoğlu hikayelerine ilgi azaldı mı" sorusunu şöyle yanıtladı:

Röpörtajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.
@Aserat ücretsiz okuyabileceğimiz Twitter'da paylaşımı var mı ?
Geçen kızıl Goncalar i Twitter'da paylaşmislardi okumuştuk ne güzel.

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
324
Puanı
74
Aaa şimdi de kanalı mı suçlamış. :F Ayol koskoca kanal tek bir yapım şirketiyle çalışıyor. Haliyle seri üretim isteyecek sezonu tek diziyle mi geçirecekti.
Bence bu sistem çok yanlıştı.

Bir kanalın tek bir yapım şirketiyle çalışması ve bir yapım şirketinin sadece tek bir kanala dizi üretmesi bana göre sağlıklı bir şey değil.

Bu sistemin çok da başarılı olmadığı kısa vadede görüldü zaten.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,478
Puanı
1,060
Bence bu sistem çok yanlıştı.

Bir kanalın tek bir yapım şirketiyle çalışması ve bir yapım şirketinin sadece tek bir kanala dizi üretmesi bana göre sağlıklı bir şey değil.

Bu sistemin çok da başarılı olmadığı kısa vadede görüldü zaten.
Yeni sezonda bu anlaşma fesh olacaktır.