Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
SosyalMedyaFav10.jpg

Sosyal medya günümüzde gittikçe popülerleşen bir kavram/mecra olduğu için, sosyal medya gelişmeleri hakkında birçok ayrı konu açıldığını gördük. Bu yüzden bununla alakalı bir ana konu açma kararı aldık. Kanalların, spor kulüplerinin ve ünlülerin abone, takipçi, beğeni sayıları gibi sosyal medyalarına ait tüm gelişmelerini bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

Bundan sonra yalnızca 5 ve 5'in katları şeklinde olan ve simgesel rakamlar içeren veya habere konu olacak sosyal medya adına gerçekten rekor sayılabilecek ve haber değeri taşıyan gelişmeler için ayrı konu açılacaktır, geriye kalan tüm gelişmeler bu başlık altından paylaşılacaktır.

(Anlaşılabilir olması adına açılabilecek örnek konu başlıkları: "Kanal D, Instagram'da 5 milyon takipçiye ulaştı!", "ShowTV YouTube Kanalı 5 milyon abone sayısına ulaştı!" vb.)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
"Bundan sonra yalnızca 5 ve 5'in katları şeklinde olan ve simgesel rakamlar içeren gelişmeler için ayrı konu açılacaktır." bu ne demek? 5 ve 5'in katlarından kasıt ne? @Sherlock

5, 10, 15, 20 gibi... Bir kanalın, kulübün veya kişinin 6 milyon, 7 milyon, 8 milyon gibi ara rakamlara ulaşmasının bir haber değeri yok artık günümüzde, ayrı konu açılmasına gerek yok yani böyle şeyler için. 5 milyon, 10 milyon ise daha simgesel ve dikkat çekici rakamlar. Bir başarı eşiği. Oradaki kasıt bu.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
5, 10, 15, 20 gibi... Bir kanalın, kulübün veya kişinin 6 milyon, 7 milyon, 8 milyon gibi ara rakamlara ulaşmasının bir haber değeri yok artık günümüzde, ayrı konu açılmasına gerek yok yani böyle şeyler için. 5 milyon, 10 milyon ise daha simgesel ve dikkat çekici rakamlar. Bir başarı eşiği. Oradaki kasıt bu.

Bir ekleme yapayım: Yalnızca bu tarz gelişmeler paylaşılacak diye bir şey yok tabii. Gönderi, tweet gibi şeyler de paylaşılabilir bu başlık altından. Forum kurallarına da uyarak tabii. :A @DarkLegenD

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,809
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir araya gelen üçlü, Aziz Yıldırım’ın telefonu gibi birçok ilginç detay mevcut fotoğrafta...

Konuya ilk kurşunu ben atayım. :A @xdragxx @bazinga @Araf @emreemreu @DarkLegenD @Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes @Bully
Fenerbahçe'den uzak durması gereken eski efsaneler sıralı tam liste olmuş. O telefonu dünyada Aziz Yıldırım'dan başka kullanan yoktur herhalde. Gereksiz egosunu simgeleyen güzel bir detay olmuş. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir araya gelen üçlü, Aziz Yıldırım’ın telefonu gibi birçok ilginç detay mevcut fotoğrafta...

Konuya ilk kurşunu ben atayım. :A @xdragxx @bazinga @Araf @emreemreu @DarkLegenD @Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes @Bully
Telefonu gayet normal aslında, ben de onlar kadar zengin olsam o tarz bir telefon kullanabilirdim. Maksat dinlenilmenin ve takip edilmenin önüne geçmek, bu kullandığı telefon da sıradan tuşlu bir telefon değildir artık. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Telefonu gayet normal aslında, ben de onlar kadar zengin olsam o tarz bir telefon kullanabilirdim. Maksat dinlenilmenin ve takip edilmenin önüne geçmek, bu kullandığı telefon da sıradan tuşlu bir telefon değildir artık. :A
Yok ya özel Fenerbahçe telefonu değil belli :A Bu tarz godomanların telefonları genelde tuşlu oluyor bu arada :D

Bence özel Fenerbahçe telefonudur ya, Aziz başkanım sever böyle şovları. :A Diğer cümlen doğru gibi, çoğunun telefonu böyle oluyor cidden. @Tolstoyevski'nin dediği durum etkilidir bunda muhtemelen. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,371
Puanı
1,060
Bence özel Fenerbahçe telefonudur ya, Aziz başkanım sever böyle şovları. :A Diğer cümlen doğru gibi, çoğunun telefonu böyle oluyor cidden. @Tolstoyevski'nin dediği durum etkilidir bunda muhtemelen. :D
Fenerbahçe yazısı ekran kısmının 4/5'ini rahat kaplıyor :A Aziz Yıldırım'ın telefonunda da bir yazı yazıyor gibi ama 2/5'ini ancak kaplıyor :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,461
Puanı
1,060
@Sherlock Enescim mesela yeni takipçiler edindiğimde bu konu altında yazbailir miyim.
Erinç 1 Takipçi Daha Edindi ŞOK ŞOK ŞOK :X :X 🤪 🤪 🤪

Sizinkilerin telefon görüşmeleri daha bitmedi mi yaaa :F

• Güldürdün