TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,768
Puanı
710
Yaptığın bütün kötülüklerin, içindeki iğrençliğinin karmasını bugün ödedin. Hemde kendi seçtiğin atışınla Berna kendi elleriyle seni tıpış tıpış yendi. Yılların QUEEN'I IS SLAYIN!!!! KUDURUNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@dreamy @phoebebuffay ve bütün Aleyna fanlarına gelsin!!!!!! @xemrexxx
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Berna'nın hazetmiyorum lafı ilgi ve sevgi budalası Aleyna'yı nasıl kudurtmuş. Şu kızı doya doya sevseler de rahatlasa artık 😄. Elenmek üzerek olan Berna'ya o lafı söyleyeceğine gidip zaferini kutlasaydın keşke. Berna'ya helal olsun. Kimse tarafından sözde sevgi çemberi kurmaya çalışmak için eğilip bükülmeden gitti.

Son düzenleme:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Onu yerden yere çalan, aylarca mobingin ağa babasını yapan Nagihan'a karşı kedi gibi olan ilgi açı Aleyna Berna'nın eleniyor olmasından güç alıp yaptı o hareketi bence. Berna orda kalıyor olsa böyle bi şey söylemeye cesareti yetmezdi zaten. 😄😄😄

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,768
Puanı
710
K9 Aleyna maviye geçer umarım ogedayla iyi itici bir ikili olurlar :X
o giderse yunus emre- nagehan olayı da patlar biraz daha kaos izleriz:A
Aleyna geçecek zaten, görüntüler sızmış. Bundan bir ay önce maviye geçmesini istiyordum ama şu anda tam takım olarak bütünleşmişken gitmesi üzdü…

Seda - Aleyna arasındaki dinamik daha da heyecanlı. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Tahminen Maviye Aleyna geçer. Acun Kırmızının tüm çerini çöpünü sezon başında beri Mavi takıma dayıyor çünkü. 😄😄😄

Aleyna kendine yeni bi sevgi çemberi kurmadan yarışma da biter zaten.
------

2018 sanırım izlemedim ben o sezonu ya da bu sezon başı da olabilir Berna mavilere ondan gönderilmiştir :X
O kastedilen Berna Berna Keklikler bence 2022 de hırpalamıştı Nagi😄😄. 2018 de Nagi ile Berna Canbeldek bildiğim kadarıyla bi tartışma yaşamadı.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,912
Puanı
1,061
Aleyna geçecek zaten, görüntüler sızmış. Bundan bir ay önce maviye geçmesini istiyordum ama şu anda tam takım olarak bütünleşmişken gitmesi üzdü…

Seda - Aleyna arasındaki dinamik daha da heyecanlı. :A
hiç heyecanı yok kırmızıda olsa yunus emre ve özgür olur yanında maviler full sedacı olur Aleyna ilk düelloda o baskıyla paket olur artık kenardan destekleyen özgür ve nagi olmayacağı için :A
------

Tahminen Maviye Aleyna geçer. Acun Kırmızının tüm çerini çöpünü sezon başında beri Mavi takıma dayıyor çünkü. 😄😄😄

Aleyna kendine yeni bi sevgi çemberi kurmadan yarışma da biter zaten.
------

O kastedilen Berna Berna Keklikler bence 2022 de hırpalamıştı Nagi😄😄. 2018 de Nagi ile Berna Canbeldek bildiğim kadarıyla bi tartışma yaşamadı.
yunus emre - aleynaya zuuhal Tommy engel olunca biraz da batuhan- Aleyna denemek istemiştir acun 2-3 hafta idare eder onu bu :A
------

poyraz batuhana karşı Bozok u destekleyince karma onu ilk potada elemişti bakalım sıra kimde :X

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: soo

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,768
Puanı
710
Hiç profesyonel bir hareket değil kimse Aleynayı sevmek zorunda değil
Yaptığı stratejiden bahsediyorum. Gayet profesyonel bir hareket.

Seremonide herkesin içinde yakın zamanda hiçbir şey yaşamamışken o cümleyi söylüyor. Geçen gün de Nagihan’a gidip “Aleyna’yı yazın zaten sevmiyorsunuz” dedikodusu yapmıştı ama Aleyna saygıda kusur etmedi hiçbir zaman. O yüzden düellodaki tavrını normal buluyorum ve destekliyorum. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,343
Puanı
1,060
Yaptığı stratejiden bahsediyorum. Gayet profesyonel bir hareket.

Seremonide herkesin içinde yakın zamanda hiçbir şey yaşamamışken o cümleyi söylüyor. Geçen gün de Nagihan’a gidip “Aleyna’yı yazın zaten sevmiyorsunuz” dedikodusu yapmıştı ama Aleyna saygıda kusur etmedi hiçbir zaman. O yüzden düellodaki tavrını normal buluyorum ve destekliyorum. :D
Saygıda kusur etmeyen kız mı😂Saygıda kusur etmeyen insan öyle der mi yapma İso ben Bernaya da doğru demiyorum ama Aleynanın hareketi yanlış yanlışa yanlış deyin

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,324
Puanı
264
Tam kemik kadro kalmışlarken Aleyna'yı Mavi takıma geçirmek son derece adaletsiz bi hamle olacaktı. Zaten yarışmanın başından beri güçlüleri kırmızıya yollayıp çürük çarık isimleri Mavi ye vermişlerdi. O yüzden Merve Aydın hamlesinin adil olduğunu düşünüyorum.