TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Bayağıdır bakmıyorum yarışmaya
Atakan aylar sonra potaya girmiş.
Potaya girdiği için izlerim elemeyi.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Aleyna’ya kurulan kumpas Duygu Çetinkaya’ya yapılan ile yarışır. Aleyna’nın düştüğü durum çok üzücü, inşallah yarın potadan çıkabilir ama sanmıyorum.

Hilmicem benim için bu senenin hayal kırıklığı. Tüm imajını yitirdi gözümde. Atakan, potadan kaçmaya çalışan bir korkak olduğunu tekrar kanıtladı. Seda ve Damla’yı zaten biliyoruz. Beni şaşırtan Batuhan’ın tutumuydu, helal olsun.

Eurovison’da Nemo’nun kazandığını gördük, yarın da Aleyna’nın potadan çıktığını görsek… 🥺

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,272
Puanı
1,061
Aleyna’ya kurulan kumpas Duygu Çetinkaya’ya yapılan ile yarışır. Aleyna’nın düştüğü durum çok üzücü, inşallah yarın potadan çıkabilir ama sanmıyorum.

Hilmicem benim için bu senenin hayal kırıklığı. Tüm imajını yitirdi gözümde. Atakan, potadan kaçmaya çalışan bir korkak olduğunu tekrar kanıtladı. Seda ve Damla’yı zaten biliyoruz. Beni şaşırtan Batuhan’ın tutumuydu, helal olsun.

Eurovison’da Nemo’nun kazandığını gördük, yarın da Aleyna’nın potadan çıktığını görsek… 🥺
yunanlılarla oynanan oyunda Atakan ve yunus emre var :X Sercan ya da Aleyna elenmiş gibi yarın görücez:A

• Beğendim
Reactions: dreamy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,332
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
seninki kraliçe nagiye hakkını teslim etti yine @Angelica :X

@Hobbit şok hadsiz wefad :A

Murat Özarı kim ya. Ne gibi bir vasfı var. Survivor ile alakası olmayan, 1,0,2 iddia programı ile tanınmış biri. Bana daha iyi argümanlar ile gelmen gerek. Murat herkese aynı. Zaman dolsun diye programa alınan biri. Ne vefat edicem. Sen bu paylaşıma kadar düştüysen beyin ölümün gerçekleşti demektir. 😅😅

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
Birleşmeden sonra ilgimi çekmemeye başlamıştı Atakan'ın potaya girmiş olması -üstelik performansı en düşük yarışmacı olarak 😄- sevindirdi. Geldiklerinden beri Hilmicem ile beraber vasat performanslarıyla pota yüzü görmeden buraya gelmeleri bile ilginçti.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Birleşmeden sonra ilgimi çekmemeye başlamıştı Atakan'ın potaya girmiş olması -üstelik performansı en düşük yarışmacı olarak 😄- sevindirdi. Geldiklerinden beri Hilmicem ile beraber vasat performanslarıyla pota yüzü görmeden buraya gelmeleri bile ilginçti.
Macun oyuncu takviyesinde dâhi geride kaldı bu sezon. Hilmi,Atakan,Sema üçlüsünden en iyi olabilecek Semaydı onu da adil olmayan şekilde şutladı. Atakan ve Hilmi de elinde patladı.. 😂😂 Nagihan'ı koruyacağım diye programı yok etti. Enkazını görmeye az kaldı. 😅

• Beğendim
Reactions: soo

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,272
Puanı
1,061
Senin için kavga edecek halleri yok ya. :F
------

Gökhan sondan birinci olmalıydı ankete oy verenler kör galiba. :F
Gökhan ı @Angelica beğeniyor:A
------

Murat Özarı kim ya. Ne gibi bir vasfı var. Survivor ile alakası olmayan, 1,0,2 iddia programı ile tanınmış biri. Bana daha iyi argümanlar ile gelmen gerek. Murat herkese aynı. Zaman dolsun diye programa alınan biri. Ne vefat edicem. Sen bu paylaşıma kadar düştüysen beyin ölümün gerçekleşti demektir. 😅😅
Hoşt be alın bunu elimde kalacak gırtlaklıcam:A