'Survivor All Star 2024' Tanıtım Fragmanları Yayınlandı! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,507
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GBT7vstaEAAsUGm

TV8'in sevilen yarışma programı 'Survivor All Star 2024'ün tanıtım fragmanları yayınlandı.

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan'ın üstlendiği ve bu sezon 'All Star' konseptiyle ekrana gelmeye hazırlanan sevilen yarışma programı için geri sayım tüm hızıyla devam ediyor.

Survivor All Star 2024, ilk bölümüyle 1 Ocak Pazartesi 20.00'de TV8'de!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,493
Puanı
1,060
Acun, katıldığı 3 senede de performansta lider olan ve reality bakımından çok iyi olan Nagi'me hak ettiğini asla vermedi. Eğer bu senede vermezse (kupayı) seneye bu yarışma 2023 reytinglerinden de kötü gidecektir. ;) Nagi'm tanıtımda çok güzel. :Z:bhr: Yine onun için geceleri internetten izlerim bölümleri.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Kırmızı Takım fragmanı izlenme olarak kısa sürede fark atmış. En az 15 milyon izlenir gibi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,507
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nefise, Berna, Özgür, Seda ve Pınar'ın sahneleri zorlama olmuş. Beşinin de yarışmada ömrünün uzun olacağını düşünmüyorum zaten. O yüzden görmemezlikten gelinebilir şimdilik. :A

Poyraz, Hakan, Damla, Merve Aydın ve her ne kadar hal ve hareketlerinden kendisinden soğutsa da Nagihan tanıtımların yıldızı olmuş. Keyifli bir sezon olacak. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Kırmızı Takım fragmanı izlenme olarak kısa sürede fark atmış. En az 15 milyon izlenir gibi. :A
Ve diğerinden daha uzun. Farkı Turabi :A
Nagihan ile başlayıp Turabi ile tamamlanmış.
Diğeri ise Ogeday ile başlayıp Poyraz ile tamamlanmış. Bu senenin başrolleri diye yorumladım.
Tabi Turabi’nin devam etmeme durumu olursa oraya Nefise veya Damla eklenir gibi. Tabi yarışmanın gidişatında sürpriz ani ayrılıklar ve çok iddialı yedekler gelmezse.

Turabi’den daha fazla özlü söz beklerdim :A

Reaksiyon puanı
138
Puanı
44
diziler ara verirse aradan faydalanır. bazıları izlenmez diyor ,ilk 5 bölüme sırf merak için bile izleyenler olacak.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
İlk günü kendi açılış rekorunu kırabilir.

Onun dışında kaos ve entrika yüklü olacakdır sms olmadığı için... Zaman zaman ratingleri yüksek çıkabilir... Entrika ve kaos seven bir milletiz çünkü.

• Beğendim
Reactions: tifosi12345

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,518
Puanı
1,061
Kırmızı nagi Queenle başlamış turabi ile bitmiş ; mavi ogesu ile başlamış poyrazla bitmiş demek bunları ön plana çıkaracaklar :X

Seda aktuğlu komik olmuş :F
Sarı papatyam çalışmıştır inşallah
Gizem bir değişmiş sanki ama @Yakamoz-Asi yine destekler :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Ve diğerinden daha uzun. Farkı Turabi :A
Nagihan ile başlayıp Turabi ile tamamlanmış.
Diğeri ise Ogeday ile başlayıp Poyraz ile tamamlanmış. Bu senenin başrolleri diye yorumladım.

Tabi Turabi’nin devam etmeme durumu olursa oraya Nefise veya Damla eklenir gibi. Tabi yarışmanın gidişatında sürpriz ani ayrılıklar ve çok iddialı yedekler gelmezse.

Turabi’den daha fazla özlü söz beklerdim :A
Kırmızı nagi Queenle başlamış turabi ile bitmiş ; mavi ogesu ile başlamış poyrazla bitmiş demek bunları ön plana çıkaracaklar :X

Birebir aynı cümleleri yazmışsınız. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Ateṣ ediyor resmem ateṣ 🔥🔥🔥🔥🔥

• Aynen
Reactions: xemrexxx

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Güzel olmuş tanıtımlar. Kırmızı takım'ın yarışmacılarından Doğukan'ın, Merve'nin ve her ne kadar sevmesem de Turabi'nin kısmı güzel olmuş. Mavi takım'dan ise Poyraz'ı beğendim.

Son olarak Ersin'in ve Seda Aktuğlu'nun tanıtımları çok güzel olmuş, güldürdüler. :X 1 Ocak'ta gelsin rekorlar. :Z

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,440
Puanı
409
Turbo farkını ortaya koymuş ve insanlar onu cidden özlemiş,onun adı geçtiği her video diğerlerinden daha çok etkileşim alıyor.

Diğer yandan poyrettinin sözleri çok iddialı ve havalı bakalım performansını merak ediyorum.

Ogedayı çok kararlı gördüm,bu sefer Nisa yok tamamen yarışmaya odaklanmış bir Ogeday herkesi zor durumda bırakacak.

Favorilerim belli Turabi-Ogeday.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,502
Puanı
1,060
İzlemeye değer bulmuyorum. İzleyecek olanlara sabırlar diliyorum.