Tanışma & Kaynaşma

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
Arkadaşlar 3 Yıldır buradayım ama çoğunuz ismimi yaşımı ne yaptığımı bilmiyor bende bu konuyu açma gereksinimi duydum herkes birbirine hitap ediyor ismiyle bana gelince Felon :(

İsmim Ali 19 Yaşındayım Turizm ve Otel İşletmeciliği 1.Sınıf öğrencisiyim
İstanbulluyum , Galatasaraylıyım Sizlerde bunun gibi ufak ayrıntıları yazarsanız sevinirim isminizle hitap etmek istiyorum sizlere

@tolgab @denizz19 @EFE UYSAL @Bully @ozgur2113 @Maskeli Fedai @Harunnn60 @Yiğitt @-potterhead- @GunesinOglu @mrt-06 @Ahmad @Almila @Tolstoyevski @cookies @HarzeM @Billy Kane @adımutlulukk @eskici @Tzira @batuhankaralar @*YıldırıM* @Reytinger @apoyta @destere @Çiğdem- @berkann @yatutarsa @Castei @soo @vadikızı @DarkLeqenD @cevaa @Titanium @turkuazz @primavera @OzaN @gözlemci @xdragxx @EnveR @HachiKo @hayret bi şey @xemrexxx Ve diğerleri.. [Unuttuklarım için şimdiden k.byın]

Konu yanlışsa ceza yemeden kapatın :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Konu doğru. :) @Felon

İsmimi yazmama gerek yok sanırım. :D Bende İstanbul'da oturuyorum yaşım 18. :) Sağlık bölümü okuyorum yeter bu kadar sanırım. :D Birde Beşiktaş'lıyım.

Sana gelince iyi anlaşıyoruz senle ama acayip yabancı takıntın var gelir gelmez 2 şarkı hariç en yüksek 3 puan alırsın dedin. :D

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
Konu doğru. :) @Felon

İsmimi yazmama gerek yok sanırım. :D Bende İstanbul'da oturuyorum yaşım 18. :) Sağlık bölümü okuyorum yeter bu kadar sanırım. :D Birde Beşiktaş'lıyım.

Sana gelince iyi anlaşıyoruz senle ama acayip yabancı takıntın var gelir gelmez 2 şarkı hariç en yüksek 3 puan alırsın dedin. :D

memnun oldum harun :)
ama riri ve katy hiç sevmiyorum yabancı takıntım yok ama bu ikisine kanım ısınamadı bir türlü

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
memnun oldum harun :)
ama riri ve katy hiç sevmiyorum yabancı takıntım yok ama bu ikisine kanım ısınamadı bir türlü
Yani yapacak bir şey yok belki seversin ama baştan foruma gelir ben bu Riri ve Katy'e 3'den yukarı puan vermem demen garip geldi hani daha şarkımızı seçmemiştik bir seçseydik öyle karar verseydin. :D

Foruma tekrar dönmen iyi oldu bu arada. :) Yeni yüzleri severim. :)

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
Yani yapacak bir şey yok belki seversin ama baştan foruma gelir ben bu Riri ve Katy'e 3'den yukarı puan vermem demen garip geldi hani daha şarkımızı seçmemiştik bir seçseydik öyle karar verseydin. :D

Foruma tekrar dönmen iyi oldu bu arada. :) Yeni yüzleri severim. :)

3-4 senedir üyeyim düzenli girebilsem keşke çok eğleniyorum burada çok keyif alıyorum ama işte okul iş hayatı falan derken eğlenecek zaman kalmıyor
söz bundan sonra sessiz dinlicem şarkıları klibe vericem puanları :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
3-4 senedir üyeyim düzenli girebilsem keşke çok eğleniyorum burada çok keyif alıyorum ama işte okul iş hayatı falan derken eğlenecek zaman kalmıyor
söz bundan sonra sessiz dinlicem şarkıları klibe vericem puanları :)
Tamam. :D Şeyi merak ettim sen foruma ara verdin ya. Geri döndüğünde yine tanıdığın üyeler var mıydı? :)

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
Tamam. :D Şeyi merak ettim sen foruma ara verdin ya. Geri döndüğünde yine tanıdığın üyeler var mıydı? :)

evet bende bu soruyu bekliyordum

AlemTo , berkann , Fks14 , aykut yani xdragxx , BesaleT , OzaN , takas , ÇD , darksaal , denizz19 bunları tanıyordum galiba fks14 , darksaal ve besalet bırakmış gibi görünüyor forumu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende Umut.:D Memnun oldum tanıştığıma Ali. Foruma yeniden.geri donus yapmana sevindim.:D

Bu arada bir daha MS'de ilk etiketi yapmıcam.:F Sende oradan mi aldın. Kimse etiket yapmıyor beni:(

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Merhaba, bende Hilal Kemerburgaz Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ve Siyaset Bilimi okuyorum Ankaralıyım. Memnun oldum :)

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,137
Puanı
560
Bende Umut.:D Memnun oldum tanıştığıma Ali. Foruma yeniden.geri donus yapmana sevindim.:D

Bu arada bir daha MS'de ilk etiketi yapmıcam.:F Sende oradan mi aldın. Kimse etiket yapmıyor beni:(

MS Den aldım aynen :F memnun oldum umut :)

Merhaba, bende Hilal Kemerburgaz Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ve Siyaset Bilimi okuyorum Ankaralıyım. Memnun oldum :)

O yeni başbakan hilal :)
memnun oldum bende

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,665
Puanı
1,061
İsmimi söylememe gerek yok sanırım GBT gibi ortada, ben de 19 yaşındayım Eskişehir'de İşletme 2.sınıf okuyorum İstanbul'da yaşıyorum.

Fenerbahçeliyim ayrıca yapım şirketleriyle de aram iyidir katılan yarışmacılara başarılar :F