Tereddüt Çizgisi'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,042
Puanı
1,061
selman-nacar-in-odullu-filmi-tereddut-cizgisi-3-mayis-ta-sinemalarda-5gMUo.jpg

Selman Nacar'ın yeni filmi Tereddüt Çizgisi'nin vizyon tarihi belli oldu.

Dünya prömiyerini 80. Venedik Film Festivali’de gerçekleştiren, Türkiye prömiyerini 43. İstanbul Film Festivali'nde yapacak olan, başrollerini Tülin Özen, Oğulcan Arman Uslu, Gülçin Kültür Şahin, Erdem Şenocak ve Vedat Erincin'in paylaştığı yapım, avukat Canan’ın masum olduğuna inandığı ve uzun süredir savunduğu bir cinayet zanlısının hüküm duruşması gününde kendi vicdanıyla yüzleşmek zorunda kalmasını konu alıyor.

Tereddüt Çizgisi, 3 Mayıs'ta sinemalarda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,042
Puanı
1,061
Festivaldeki saatleri çok tersti diye bilet alamamıştım ama bekletmeden 1 hafta sonra vizyona girecek olması muhteşem haber. :Z Keşke diğer festival filmlerinden de aynı hızı görebilsek. :A

Filmi merak ediyordun o zaman sana da müjde olsun. :A @bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Festivaldeki saatleri çok tersti diye bilet alamamıştım ama bekletmeden 1 hafta sonra vizyona girecek olması muhteşem haber. :Z Keşke diğer festival filmlerinden de aynı hızı görebilsek. :A

Filmi merak ediyordun o zaman sana da müjde olsun. :A @bazinga
Ya hiç sorma festivalde oyuncu ekibinin katılacağı etkinlik olacaktı. Saati falan da çok iyi uyuyordu bana ama bileti almayı unuttum 1-2 saat sonrası dank etti. :A Alarm kurmayarak hak ettim tabii bunu. :A

Neyse en azından vizyonda izleriz. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,042
Puanı
1,061
Ya hiç sorma festivalde oyuncu ekibinin katılacağı etkinlik olacaktı. Saati falan da çok iyi uyuyordu bana ama bileti almayı unuttum 1-2 saat sonrası dank etti. :A Alarm kurmayarak hak ettim tabii bunu. :A

Neyse en azından vizyonda izleriz. :A
Neyse ki Yurt'a bilet aldım kim bilir kaç yıl sonra vizyona girecek. :A