'Ters Yüz 2' Filminin Dublaj Kadrosunda Sürpriz İsim!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
GNeiYr9WMAATDD6

Yılın merakla beklenen filmlerinden Ters Yüz 2 için geri sayım devam ediyor.

Disney-Pixar imzalı yapımın Türkçe dublaj çalışmalarına başlandı. Gupse Özay (Üzüntü) başta olmak üzere Aysun Topar (Neşe), Ercan Demirel (Öfke), Suzan Acun (Tiksinti) ve Murat Şen'in (Korku) bir kez daha mikrofon başına geçtiği filmdeki "Kaygı" karakterini ünlü oyuncu Aslı İnandık seslendiriyor.

Öte yandan filmdeki diğer yeni duyguları seslendirecek sanatçılar da Oğuz Özoğul (Utanç), Yaren Özaydın (Gıpta) ve İrem Alnıaçık (Bıkkınlık).

Ters Yüz 2, 14 Haziran'da sinemalarda!

GNeiYr9W0AE3sJ0

GNT4O5wWwAEwfs0

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,177
Puanı
1,061
Gupse Özay, Aslı İnandık derken çok rahat yerli gişe filmi de çıkarabiliriz bu kadrodan. :A Komediyle tanınan isimlerin kendilerine ters Üzüntü, Kaygı gibi duyguların seslendirmesini seviyorum. Mesela ilk filmin dublajı yapıldığında Gupse Özay çok enerjik ve hızlı konuşan biri olduğu için zorlandığından bahsetmişti ama sonuç çok iyi oldu o yüzden Aslı İnandık'ın performansını da merak ediyorum. Gerçi sosyal medyadaki videolarından sesini ne kadar iyi kullandığını bildiğimiz için orada da benzer bir başarıyı göreceğimizden eminim.

• Harika
Reactions: Hobbit

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,379
Puanı
561
İlk defa duydum filmi. Bir araştırayım. İncir Reçeli filmi bitince izleyebilirim.
------

Araştırdım şimdi ödül felan almış animasyon severim izlerim bunu.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,598
Puanı
310
İlk defa duydum filmi. Bir araştırayım. İncir Reçeli filmi bitince izleyebilirim.
------

Araştırdım şimdi ödül felan almış animasyon severim izlerim bunu.
İlk filmi izle. Bence çok tatlı bir iş olmuş. İkisi çıktığı gibi izleyeceğim. 😊