'Yan Oda' Kadrosuna 4 Sürpriz İsim! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,341
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
InShot_20231203_143658319.jpg

Star TV'nin OGM Pictures imzalı dizisi 'Yan Oda'nın kadrosuna dört sürpriz isim.

Yönetmen koltuğuna Çağrı Vila Lostuvalı'nın oturacağı, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı; Şevval Sam, Caner Cindoruk, Oktay Çubuk, Yeşim Ceren Bozoğlu Melek Baykal'ın başrolünde yer aldığı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde sete çıkacak olan dizinin kadrosuna Nezaket Erden, Tarhan Karagöz, Samet Kaan Kuyucu ve Nilsu Yılmaz dahil oldu.

Yan Oda, yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
Nezaket Erden çok daha iyi işleri hak ederken YÇ senaristinin yazdığı OGM dizisinde mi olacak yani. :( Çağrı Vila Lostuvalı ve Melek Baykal'la çalışacak olması güzel ama yine de bir konağa toplanıp deliren insanlardan öteye gidemeyen OGM işlerini izleyemeyediğim için aşırı üzüldüm. :(
------

Şu kuyucu oğlan inş. Bu sefer tutturur @serhatt :F

Bu nezaket de yeni overrop oyunculardan sanırım.ss
Sahnede izleseydin şöhreti ne kadar hak ettiğini görürdün hadsizlik yapma. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,216
Puanı
1,061
Nezaket Erden çok daha iyi işleri hak ederken YÇ senaristinin yazdığı OGM dizisinde mi olacak yani. :( Çağrı Vila Lostuvalı ve Melek Baykal'la çalışacak olması güzel ama yine de bir konağa toplanıp deliren insanlardan öteye gidemeyen OGM işlerini izleyemeyediğim için aşırı üzüldüm. :(
------

Sahnede izleseydin şöhreti ne kadar hak ettiğini görürdün hadsizlik yapma. :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,563
Puanı
280
Nezaket Erden çok geç kesfettiğim, çok iyi oyunculardan. Çok hoş bir oyunculuğu ve ekrana güzel manada gelen farklı bir çekimi var. Ama diziyi izlemek ile izlememek arasında çekincelerim var. Hoş gelmiş. ☺️

• Beğendim
Reactions: Dante

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Nezaket Erden çok geç kesfettiğim, çok iyi oyunculardan. Çok hoş bir oyunculuğu ve ekrana güzel manada gelen farklı bir çekimi var. * Ama diziyi izlemek ile izlememek arasında *çekincelerim var. Hoş gelmiş. ☺️

* . izleyelim yahu :) .
basligi acilir acilmaz / bolumun ertesine yorumlara baslarim :p

latife bir yana. merakla bekledigim projelerden - yan oda - .
(oyunculuk olarak caner cindoruk cok begendigim bir oyuncu, ayrica merak ediyorum performansini) .

• Okudum
Reactions: Hobbit