'Yan Oda'da Şok Gelişme: Yayından Kaldırıldı! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
YAN-ODA-AFIS-850x1063.jpg

Star TV'nin yeni dizisi Yan Oda'da şok gelişme!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Caner Cindoruk, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Melek Baykal ve Nazan Kesal'ın paylaştığı, 9 Mart'ta ekran yolculuğuna başlayan dizi, 4 hafta boyunca beklenen reytingleri elde edememişti.

Ekran ömrü uzun görülmeyen dizinin dün akşamki bölümünden sonra yayından kaldırılmasına ve devam etmemesine karar verildi!

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
264
Puanı
74
Yan Oda 4. Bölüm
TOTAL (17) : 1,81
AB (7) : 2,17
ABC1 (9) : 2,50
Star Tv, OGM'nin yayında olan 4 dizisinden 3'ünü bitirme kararı aldı. Yeni sezonda işbirliği yapmayacaklar gibi...

Sakla Beni ✖
Ömer ✖
Yan Oda ✖
Yalı Çapkını ✔

Yalı Çapkını'na reytingleri istikrarlı bir şekilde düşmesine rağmen yurtdışında gördüğü ilgi ve yüksek satış rakamları dolayısıyla 3.sezon onayı verdi...

Ömer ilk kez sadece bir grupta 2.90 reytinge düştü diye (AB: 2.90) sezon sonunu beklemeden 6 Mayıs'ta final kararı aldı. Ki bence bu, seyirciye büyük bir saygısızlık...

Sakla Beni ve Yan Oda başladıklarından beri çok parlak reytingler alamıyorlardı zaten...

Buradan çıkaracağımız sonuç, Star Tv'nin OGM yapımlarına olan toleransının azaldığıdır...

Son düzenleme:

Jovan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
1
OGM Star ortaklığının bozulduğu, Ömer ve Sakla Beni'nin erken finalinden belli oldu.

Yan Oda final bile çıkamıyor!

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,237
Puanı
460
Ayda Aksel'in bacağını kırmasıyla yerine gelen Nazan Kesal, 4 bölümlük diziden gelip başka bir 4 bölümlük diziye girmiş oldu. :A İki dizide de Yasak Elma'daki Çelebi kardeşlerle oynaması tesadüf mü bilemeyeceğim :A Yaban Çiçekleri'nin gitmesini beklerken Yan Oda sürpriz oldu.

Reaksiyon puanı
135
Puanı
44
Star Tv, OGM'nin yayında olan 4 dizisinden 3'ünü bitirme kararı aldı. Yeni sezonda işbirliği yapmayacaklar gibi...

Sakla Beni ✖
Ömer ✖
Yan Oda ✖
Yalı Çapkını ✔

Yalı Çapkını reytingleri istikrarlı bir şekilde düşmesine rağmen yurtdışında gördüğü ilgi ve yüksek satış rakamları dolayısıyla 3.sezon onayı verdi.
işbirliği çoktan bitmiştir.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
Bu hafta içinde Üç Kız Kardeş dizisinden de final haberi bekliyorum o zaman. Yan Oda dizisinde atılan bu adım, diğer kanalları da cesaretlendirebilir.

• Aynen
Reactions: AhmetBayram
Reaksiyon puanı
174
Puanı
55
Cok erken bir karar. En az 8-9 bölüm olsaydi bari. Kadroya yazik oldu. Nazan Kesal fukaram dizileri artik tutmuyor.
Umarim OGM STAR TV anlasmasi son bulur. Kral Kaybederse ve Kirmizi Pelerin 'den biri SHOW TV de olmasi dilegi ile..

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
Sosyal Medya hesaplarında özellikle Ömer ve Yalı Çapkını fanları, Yan Oda dizisi bitti diye keyif adı altında küfür kıyamet herkese saydırıyor. Bunlar izleyici olduklarına emin mi?
Bir türlü yapımların seyircilerin istediği gibi değil, senaristin istediği gibi gittiğini ne zaman anlayacak. Seyirci dedim gerçi ama bu tarz konuşmalar yapacağını sanmıyorum seyircinin. Bunlar başka bir tür. Allah kurtarsın bunlardan herkesi.

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
413
Puanı
104
Aynen oyuncuların bile haberi yeni olmuş
oyunculara uzuldum. kadro da tecrubelisin den en gencine,
buyuk umutla guzel bir sinerji ile bir araya geliniyor,,, pat - final .

ben oyuncu olsam ,bu gibi durumlar da -motivasyonumu nasil yuksek tutarim bilemiyorum.

-sporcular gibi, ^yeni mac'a bakalim psikolojisi baskin geliyordur diye tahmin ediyorum. yoksa -diger turlu bayagi stres.....

bu tur durumlar da oyunculara onceden bahsediliyor mu, misal,
dizi yayindan 2.bolum den kaldirilsa, itiraz edemezsiniz , vsvb ? ,,,
yani, bi oyuncu her anlamda yasamini /yakin gelecek planini ilk onundeki projeye entegreli ayarliyordur tahminim.

genel de cok erken final yapan dizilerin haberini okudugum da, ustte yazdiklarim ortaya karisik aklima takilir......

-olayin bu gibi teknik tarafina duz izleyici olarak baktigim icin , bayagi -uzagim.

dolayisiyla ;

@Hobbit , @serhatt , , @ömer karataş , @SafNac🕊 , @Yakamoz-Asi , @xemrexxx , @AhmetBayram , @12.Adam ,@Aserat ,@mesmeso , @offensive ,
@Emre Ozansoy , @xxAlemdarxx , @The_Erinch ,@tifosi12345 , @Zortlu Fistan , @bazinga
ve diger forumdaslar.

bu tur-cok erken final konusun da, oyuncularin olayin ustesinden kisa surede - psikolojik/movite olarak nasil ustesinden geldiklerinin -yanitini - forumun tecrubelilerin den okumak isterdim . :bhr: (b)

saygi ve selamlar.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,468
Puanı
1,060
oyunculara uzuldum. kadro da tecrubelisin den en gencine,
buyuk umutla guzel bir sinerji ile bir araya geliniyor,,, pat - final .

ben oyuncu olsam ,bu gibi durumlar da -motivasyonumu nasil yuksek tutarim bilemiyorum.

-sporcular gibi, ^yeni mac'a bakalim psikolojisi baskin geliyordur diye tahmin ediyorum. yoksa -diger turlu bayagi stres.....

bu tur durumlar da oyunculara onceden bahsediliyor mu, misal,
dizi yayindan 2.bolum den kaldirilsa, itiraz edemezsiniz , vsvb ? ,,,
yani, bi oyuncu her anlamda yasamini /yakin gelecek planini ilk onundeki projeye entegreli ayarliyordur tahminim.

genel de cok erken final yapan dizilerin haberini okudugum da, ustte yazdiklarim ortaya karisik aklima takilir......

-olayin bu gibi teknik tarafina duz izleyici olarak baktigim icin , bayagi -uzagim.

dolayisiyla ;

@Hobbit , @serhatt , , @ömer karataş , @SafNac🕊 , @Yakamoz-Asi , @xemrexxx , @AhmetBayram , @12.Adam ,@Aserat ,@mesmeso , @offensive ,
@Emre Ozansoy , @xxAlemdarxx , @The_Erinch ,@tifosi12345 , @Zortlu Fistan , @bazinga
ve diger forumdaslar.

bu tur-cok erken final konusun da, oyuncularin olayin ustesinden kisa surede - psikolojik/movite olarak nasil ustesinden geldiklerinin -yanitini - forumun tecrubelilerin den okumak isterdim . :bhr: (b)

saygi ve selamlar.
Sonuna kadar katılıyorum sana 👍

• Beğendim
Reactions: Dante