Kanal D Yargı - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,673
Puanı
860

Bu fragman şaka mı? :D Efsane bir bölüm geliyor bu hafta.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,673
Puanı
860
Mercan'ın yaşadığı haberini alınca Can ve Dilek'in tavırlarına baktım. Dilek bir rahatladı Can ise tedirgin oldu. İkisi de kesin bu işin içinde ama Dilek pişman olmuş gibi. Haberi alınca rahatlaması bu yüzden. Dava çözülünce muhtemelen pişman olduğunu söyleyecek ve Eren ile bir tartışma yaşayacaklar. Can'ın ise hala hikayesini çözebilmiş değilim.

Yekta'nın verdiği çantayla anladığım kadarıyla Can ve Osman kara para aklama işi yapıyorlar. Yekta'nın pis işler yapmasını artık istemiyorum. Umarım bu Kadir meselesini üstüne kalmadan başarır. Kutuyu atan kadın da Dilek'in ablası olabilir.

Ben Efe'nin suçlu olduğunu düşünmüyorum sadece hasta. Yaptığı hırsızlıkların nedeni de o. Muhtemelen Nadide'de bunu bildiği için onu kullanıyor. İlk başta suç Efe'nin üstüne yıkılacaktır sonradan masum çıkabilir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,453
Puanı
1,060
Mercan'ın yaşadığı haberini alınca Can ve Dilek'in tavırlarına baktım. Dilek bir rahatladı Can ise tedirgin oldu. İkisi de kesin bu işin içinde ama Dilek pişman olmuş gibi. Haberi alınca rahatlaması bu yüzden. Dava çözülünce muhtemelen pişman olduğunu söyleyecek ve Eren ile bir tartışma yaşayacaklar. Can'ın ise hala hikayesini çözebilmiş değilim.

Yekta'nın verdiği çantayla anladığım kadarıyla Can ve Osman kara para aklama işi yapıyorlar. Yekta'nın pis işler yapmasını artık istemiyorum. Umarım bu Kadir meselesini üstüne kalmadan başarır. Kutuyu atan kadın da Dilek'in ablası olabilir.

Ben Efe'nin suçlu olduğunu düşünmüyorum sadece hasta. Yaptığı hırsızlıkların nedeni de o. Muhtemelen Nadide'de bunu bildiği için onu kullanıyor. İlk başta suç Efe'nin üstüne yıkılacaktır sonradan masum çıkabilir.

Kutuyu koyanda bence Dilek Efe konusunda bence de kaçıran değil Mercan kesinlikle o yurtta değil Yekta kötü işlere bulaşmaz sadece Mercan bulunsun diye o görüntülere ulaşmak için bu yola girdi umarım üstüne birşey kalmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,673
Puanı
860
Geçen haftaki bölümü şimdi izledim. Ben de diyordum ki bu sezon Çınar hiç bela getirmedi acaba ne zaman getirecek? :D Dizi bu sezon çok iyi gidiyor umarım klasik döngüsüne girmez.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,453
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölümü şimdi izledim. Ben de diyordum ki bu sezon Çınar hiç bela getirmedi acaba ne zaman getirecek? :D Dizi bu sezon çok iyi gidiyor umarım klasik döngüsüne girmez.

Çınar olurda bela olmaz mı gerçi bu sefer Çınarın suçu yok Osman ortağı olacak herif rahat durmadı :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,673
Puanı
860
78. bölüm dizinin en iyi bölümlerinden biriydi. Oyunculuklar harikaydı. Baba acısını çok güzel gösterdiler. Kadir'in hikayesinin bu kadar hızlı biteceğini düşünmüyordum. Bundan sonrası için ne planlanıyor kestiremedim.

Her evladın acısını gösterme şekilleri çok güzel yazılmış ve oynanmış. Ülkemizde yaşanan son olaylar üstüne böyle bir bölümün gelmesi duyguyu daha da arttırdı. Arada açıp açıp izlemelik sahnelerle dolu olan bir bölümdü.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,546
Puanı
280
Ve kartları yeniden karıyoruz Ceylin'cim.
Çünkü İclal Zerden geldi. :) Ayağınızı denk alın çünkü kimseye toleransımız yok. :)
Uzun bir aradan sonra tekrar hoşbulduk seninle Yargı ailesi.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,546
Puanı
280
83'ün son sahnesi ile beni yine deli etti Ceylin ya. Neden diziyi bıraktığımı tekrar tekrar hatırlattı. Sen kim oluyorsun da kayıtları silme cesareti kendinde buluyorsun anlamadım ki. 44'ün sonunda Ilgaz'ın Ceylin ile beraber olmaması gerektiğini söylüyordum. Aradan 38 bölüm geçmiş hala aynı yerdesin be Ceylin. Bir insan hiç mi değişmez. Ilgaz'ı cidden hak etmiyorsun. (Dizi karekterleri için yazıyorum. Gerçek kişiler ile alakası yoktur.)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
Yooo herkes asıl seni biliyor. :Z

Emre bu zevksizlik nedir ya :A (Ozansoy olan)

Çınar , Parla’nın kendisinden daha fazla kazanmasına içerlemiş olabilir.Kompleks yani. :A

İçerlemedi de Parlayı mutsuz etmek istemediğinden ya :D

83'ün son sahnesi ile beni yine deli etti Ceylin ya. Neden diziyi bıraktığımı tekrar tekrar hatırlattı. Sen kim oluyorsun da kayıtları silme cesareti kendinde buluyorsun anlamadım ki. 44'ün sonunda Ilgaz'ın Ceylin ile beraber olmaması gerektiğini söylüyordum. Aradan 38 bölüm geçmiş hala aynı yerdesin be Ceylin. Bir insan hiç mi değişmez. Ilgaz'ı cidden hak etmiyorsun. (Dizi karekterleri için yazıyorum. Gerçek kişiler ile alakası yoktur.)
@serhatt yunan ılgazı yakından görmek için dün gece sınırı geçip gitti diyolla inş. Geri dönmez :A :A @Carpe Diem @Zeyno @Dosi @ozmoturk @offensive @Emre Ozansoy @Yakamoz-Asi @batuhankaralar

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,271
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,453
Puanı
1,060